přihlásit trvale
Nová registrace

Výsledky

UFN 61: Mir vs. Bigfoot - výsledkový servis

23.02.2015 v 07:33 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 61: Mir vs. Bigfoot - výsledkový servis

V neděli proběhl v brazilském Porte Alegre turnaje UFC Fight Night 61, předposlední turnaj UFC tohoto měsíce. V hlavním zápase došlo ke střetu dvou stále elitních těžkých vah, které ovšem po sérii porážek lavírovali na hraně. Řeč je o exšampiónovi UFC Franku Mirovi a domácím Antoniu Big Foot Silvovi. Jeden z nich se po neděli vrátil na vítěznou vlnu. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 60: Henderson vs. Thatch - výsledkový servis

16.02.2015 v 07:52 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 60: Henderson vs. Thatch - výsledkový servis

O valentýnskou sobotu (resp. v neděli tamnějšího času) proběhl v americkém Broomfieldu, v Coloradu 60. turnaj ze série UFC Fight Night, který v hlavním zápase nabídl na poslední chvíli domluvený duel mezi exšampiónem lehké váhy, které zažil debut ve welterové váze a Brandonem Thatchem. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 183: Silva vs. Diaz - výsledkový servis

01.02.2015 v 09:40 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 183: Silva vs. Diaz - výsledkový servis

MGM Grand Aréna v Las Vegas má za sebou další večer s turnajem UFC. Poslední lednový turnaj americké MMAorganizace s číslem 183 nabídl v hlavním zápase večera očekávaný superfight Anderson Silva vs. Nick Diaz, který se usktuečnil ve střední váze. V článku najdete výsledky všech zápasů sobotního večera včetně informací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a výkony večera.

 

UFC on FOX 14: Gustafsson vs. Johnson - výsledkový servis

25.01.2015 v 10:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC on FOX 14: Gustafsson vs. Johnson - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl ve švédském Stockholmu první letošní evropský turnaj UFC. Bylo to také vůbec poprvé, kdy UFC umístila jeden ze svých koprodukčních turnajů UFC on FOX mimo USA. Čtyřzápasové menu hlavního programu opanoval v závěru zápas o pozici vyzyvatele šampióna polotěžké váhy mezi domácí hvězdou Alexandrem Gustafssonem a Anthonym Johnsonem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 59: McGregor vs. Siver - výsledkový servis

19.01.2015 v 08:06 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 59: McGregor vs. Siver - výsledkový servis

Boston má za sebou očekávaný turnaj UFC Fight Night 59, který přivedl do americké metropole největší irskou MMA hvězdu současnosti Conora McGregora, který v hlavním zápase svedl bitvu o pozici vyzyvatele šampióna featherové váhy s německým zápasníkem Dennisem Siverem. V článku najdete výsledky všech neděleních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 182: Jones vs. Cormier - výsledkový servis

06.01.2015 v 07:55 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 182: Jones vs. Cormier - výsledkový servis

První letošní turnaj UFC je za námi. O uplynulém víkendu odstartoval nový rok v největší americké MMA organizaci pay-per-view turnaj s pořadovým číslem 182, jenž proběhl v Las Vegas. V hlavním zápase večera si to rozdali o titul polotěžké váhy šampión Jon Jones a vyzyvatel Daniel Cormier. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 58: Machida vs. Dollaway - výsledkový servis

30.12.2014 v 02:52 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 58: Machida vs. Dollaway - výsledkový servis

Poslední UFC turnaj roku 2014 je za námi. UFC Fight Night s pořadovým číslem 58 završilo končící rok v kalendáři UFC v brazilském Barueri. V hlavním zápase se domácí hvězda - exšampión polotěžké váhy Lyoto Machida utkal ve váze střední s americkým zápasníkem CB Dollawayem v článku najdete výsledky všech zápasů tohoto turnaje včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC on FOX 13: dos Santos vs. Miocic - výsledkový servis

15.12.2014 v 00:10 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC on FOX 13: dos Santos vs. Miocic - výsledkový servis

Předposlední turnaj UFC letošního roku je za námi! Hlavní program turnaje UFC on FOX 13 v Phoenixu zamíchal kartami především v těžké váze, když tři ze čtyř hlavních zápasů včetně toho hlavního proběhly právě tam, jeden pak určil nového vyzyvatele v lehké váze. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a nejlepší výkony večera.

 

UFC 181: Hendricks vs. Lawler - výsledkový servis

08.12.2014 v 00:02 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 181: Hendricks vs. Lawler - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v Mandalay Bay Center v Las Vegas poslední letošní "hlavní" turnaj UFC, pay-per-view UFC 181, který osladil fanouškům blížící se konec roku hned dvěma titulovými zápasy, a to ve welterové a lehké váze. Zatímco v jednom případě dokázal šampión svůj titul uhájit, v druhém se měnilo pořadí na první příčce divize a korunoval se nový král. Kdo obhájil a kdo sesadil šampióna se dozvíte v článku, který kromě výsledků všech zápasů, obsahuje také informace o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 57: Edgar vs. Swanson - výsledkový servis

24.11.2014 v 07:34 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 57: Edgar vs. Swanson - výsledkový servis

V sobotu večer proběhlo v texaském pokračování sedmapadesáté pokračování série UFC Fight Night. V hlavním zápase se utkali o přední příčky ve featherové váze exšampión lehké váhy Frankie Edgar a dlouhodobě eliltní zápasník této divize, který si před turnajem dělal zálusk na titulový souboj Cub Swanson. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 
[41 - 50 / 212]   první stránka předchozí stránka 3 | 4 | 5 | 6 | 7 další stránka poslední stránka