přihlásit trvale
Nová registrace

Výsledky

UFC 187: Johnson vs. Cormier - výsledkový servis

24.05.2015 v 08:43 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 187: Johnson vs. Cormier - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v MGM Grand Aréně v Las Vegas předposlední květnový turnaj UFC, který byl zároveň vrcholem tohoto měsíce a zřejmě i dosavadní části roku. Hlavní program nabídl dva titulové zápasy. V tom hlavním se o volný pás šampióna polotěžké váhy utkali Daniel Cormier s Anthonym Johnsonem. Ve druhém potom šampión střední váhy Chris Weidman nastoupil do obhajoby proti Vitoru Belfortovi. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů.

 

UFN 66: Edgar vs. Faber - výsledkový servis

17.05.2015 v 21:02 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 66: Edgar vs. Faber - výsledkový servis

V sobotu si UFC odbyla další premíéru, při které pusunula pole své působnosti zase o kousek dál. Vůbec poprvé totiž zavítala se svým turnajem na Filipíny. V Manile uspořádala turnaj UFC Fight Night 66 s hlavním zápasem ve složení Frankie Edgar vs. Urijah Faber. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za nejlepší výkony večera.

 

UFN 65: Miocic vs. Hunt - výsledkový servis

10.05.2015 v 09:13 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 65: Miocic vs. Hunt - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v australském Adelaide první květnový turnaj UFC. Turnaj ze série UFC Fight Night s pořadovým číslem 65 nabídl v hlavním zápase večera očekávanou bitvu mezi elitními těžkými vahami Stipem Miocicem a "skorodomácím" Markem Huntem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za nejlepší výkony večera.

 

UFC 186: Johnson vs. Horiguchi - výsledkový servis

26.04.2015 v 10:40 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 186: Johnson vs. Horiguchi - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v aréně Bell Center v kanadském Montrealu, hlavní quebecké metropole, poslední dubnový turnaj UFC, pay-per-view turnaj s pořadovým číslem 186. V hlavním zápase večera nastoupil do další obhajoby titulu historicky první a stále jediný šampión nejnižší váhové kategorie - muší výhy, Demetrious Johnson proti japonskému vyzyvateli Kyojimu Horiguchimu. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC on FOX 15: Machida vs. Rockhold - výsledkový servis

19.04.2015 v 16:40 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC on FOX 15: Machida vs. Rockhold - výsledkový servis

V sobotu proběhl v Newarku, v New Jersey (USA) turnaj UFC on FOX 15. Hlavní zápas tohoto turnaje byl vyhrazen dvě adeptům na titulový souboj ve střední váze a zároveň dvěma exšampionům Lyotu Machidovi a Luku Rockholdovi. Kdo z nich se přiblížil po sobotě k titulovému souboji? Výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech naleznete v článku.

 

UFN 64: Gonzaga vs. Crocop 2 - výsledkový servis

13.04.2015 v 08:04 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 64: Gonzaga vs. Crocop 2 - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl historicky první turnaj UFC v Polsku. Hostitelskou metropolí se stal Krakow a vyprodaná krakovská aréna se měl možnost sledovat živě 12 zápasů včele s odvetou těžkých vah Mirko Crocop Filipovič vs. Gabriel Gonzaga. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a nejlepší výkony večera.

 

UFN 63: Mendes vs. Lamas - výsledkový servis

06.04.2015 v 18:57 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 63: Mendes vs. Lamas - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl ve Fairfaxu, v americké Virginii první ze čtyř dubnovývých turnajů UFC - UFC Fight Night 63 s hlavním zápasem ve featherové váze mezi dvěma elitními americkými zápasníky a posledními dvěma neúspěšnými vyzyvateli šampióna Josého Alda - Chadem Mendezem a Ricardem Lamasem. V článku najdete výsledky všech zápasů tohoto turnaje včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 62: Maia vs. LaFlare - výsledkový servis

23.03.2015 v 07:14 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 62: Maia vs. LaFlare - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v brazilském Riu De Janeiru další turnaj z konceptu UFC Fight Night, svým významem turnaj spíše lokálního charakteru, který v hlavním zápase večera opanovala dvojice zápasníků welterové váhy, domácí Demian Maia a Ryan LaFlare z USA. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělěných zápasových bonusech za nejlepší výkony večera.

 

UFC 185: Pettis vs. dos Anjos - výsledkový servis

15.03.2015 v 11:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 185: Pettis vs. dos Anjos - výsledkový servis

V sobotu proběhl v Dallasu první březnový turnaj UFC po 14 denní přestávce. Jednalo se o turnaj UFC 185, který nabídl hned dva titulové zápasy. V hlavním souboji nastoupil šampión Anthony Pettis do obhajoby titulu lehké váhy proti vyzyvateli Rafaeli dos Anjosovi. V druhém hlavním zápase potom historicky první UFC šampiónka ženské váhové kategorie strawweight nastoupila k obhajobě titulu proti polské vyzyvatelce Joanně Jedrzejczyk. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 184: Rousey vs. Zingano - výsledkový servis

01.03.2015 v 08:49 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 184: Rousey vs. Zingano - výsledkový servis

V sobotu večer prohběhl v los angelské aréně Staples Center poslední únorový turnaj UFC - UFC 184.  Invaze žen v UFC pokračuje a dva hlavní zápasy, třebaže i díky zrušení původně plánovaného titulového souboje pro tento turnaj Weidman vs. Belfort, ovládly výhradně ženy. V hlavním zápase vyzvala do té doby neporažená vyzyvatelka Cat Zingano neporaženou šampiónku Rondu Rousey, v druhém hlavním pak debutovala boxerská exšampiónka Holly Holm proti Raquel Pennington. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených bonusech.

 
[31 - 40 / 212]   první stránka předchozí stránka 2 | 3 | 4 | 5 | 6 další stránka poslední stránka