přihlásit trvale
Nová registrace

Výsledky

UFC 191: Johnson vs. Dodson 2 - výsledkový servis

06.09.2015 v 10:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 191: Johnson vs. Dodson 2 - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v MGM Grand Aréně v Las Vegas turnaj UFC 191, který divákům v hlavním zápase večera naservíroval titulovou odvetou jedničky a dvojky muší váhy, šampióna Demetriousem Johnsona a Johna Dodsona. V druhém hlavním zápase se prali Andrej Arlovski a Frank Mir o pozici dalšího vyzyvatele šampióna těžké váhy. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 74: Holloway vs. Oliveira - výsledkový servis

24.08.2015 v 08:27 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 74: Holloway vs. Oliveira - výsledkový servis

Netradičně v neděli proběl poslední srpnový turnaj UFC - UFC Fight Night 74. Jeho dějištěm byl vůbec poprvé kanadský Saskatoon a hlavním zápasem byla bitva dvou mladých talentů z elitní desítky featherové váhy Maxe Hollowaye a Charlese Oliveiry. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 73: Teixeira vs. Saint Preux - výsledkový servis

10.08.2015 v 08:04 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 73: Teixeira vs. Saint Preux - výsledkový servis

O víkendu proběhl druhý srpnový turnaj na programu UFC - turnaj UFC Fight Night 73 v americkém Nashvillu, který v hlavním zápase večera nabídl duel dvou elitních polotěžkých vah mezi Gloverem Teixeirou a Ovincem St. Preuxem. V článku najdete výsledky všech zápasů tohoto turnaje včetně informací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a nejlepší výkony večera.

 

UFC 190: Rousey vs. Correia - výsledkový servis

03.08.2015 v 08:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 190: Rousey vs. Correia - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v brazilském Riu De Janeiru turnaj UFC 190, který kromě řady domácích veteránů a legend sportu nabídl v hlavním souboji také titulové klání ženské bantamové váhy mezi domácí nadějí Bethou Correiou a suverénní šampiónkou Rondou Rousey. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za nejlepší výkony večera a zápas večera.

 

UFC on FOX 16: Dillashaw vs. Barao 2 - výsledkový servis

26.07.2015 v 10:11 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC on FOX 16: Dillashaw vs. Barao 2 - výsledkový servis

V sobotu proběhl v Chicagu poslední červencový turnaj UFC letošního roku, který byl vítanou záležitostí především pro americké fanoušky, jelikož hlavní program byl opět zdarma vysílán v přímém přenosu na televizní stanici FOX TV. Zlatým hřebem večera byl titulový zápas v bantamové váze mezi TJ Dillashawem a Renanem Baraem, kteří se spolu utkali již podruhé, jen v opačných rolích - Dillashaw jako šampión a Barao jako vyzyvatel. V článku najdete výsledky všech zápasů.

 

UFC 189: Mendes vs. McGregor - výsledkový servis

12.07.2015 v 09:53 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 189: Mendes vs. McGregor - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v Las Vegas dlouho očekávaný turnaj UFC 189. Ten se bohužel neobešel beze změny, a to rovnou bez té nejcitelnější - absence šampióna featherové váhy Josého Alda. Zraněného šampióna však nahradila světová dvojka Chad Mendes a především hlavní tahák celého večera -Conor McGregor dokázal udržet zájem o turnaj na maximu. Kromě hlavního zápasu McGregor vs. Mendes, kde se bojoval o dočasný pás UFC, si to o titul rozdali také šampión welteru Robbie Lawler s Rorym MacDonaldem. V článku najdete výsledky všech zápasů.

 

UFN 69: Jędrzejczyk vs. Penne - výsledkový servis

21.06.2015 v 20:24 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 69: Jędrzejczyk vs. Penne - výsledkový servis

V sobotu večer po roce a několika týdnech se berlínská O2 Aréna opět rozdunila pod taktovkou UFC. Hlavní zápas mezi Joannou Jedrzejczyk a Jessicou Penne si připsal řadu historických prvenství, především pak po sportovní stránce splnil to co, se od hlavního zápasu večera očekává - byla to skutečně třešnička na dortu a perfektní zakončení večera. Výsledek tohoto zápasu, jakož i všech ostatních, které v sobotu v oktagonu v Berlíně proběhly, najdete v tomto článku.

 

UFC 188: Velasquez vs. Werdum - výsledkový servis

14.06.2015 v 09:07 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 188: Velasquez vs. Werdum - výsledkový servis

Mexiko City má za sebou druhý turnaj UFC a podruhé mělo možnost sledovat v hlavním zápase večera zápas o titul šampióna těžké váhy. Tentokrát mezi dvěma úřadujícími šampióny Cainem Velasquezem, který měl jako potomek mexických rodičů podporu domácího publika, a Fabriciem Werdumem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 68: Henderson vs. Boetsch - výsledkový servis

08.06.2015 v 07:26 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 68: Henderson vs. Boetsch - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v New Orleans první červnový turnaj UFC. Turnaj ze série UFC Fight Night s pořadovým číslem 68 nabídl v hlavním zápase večera souboj mezi veteránem a legendou sportu Danem Hendersonem a Timem Boetschem. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a za nejlepší výkony večera.

 

UFN 67: Condit vs. Alves - výsledkový servis

31.05.2015 v 11:06 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 67: Condit vs. Alves - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v brazilské Goianii poslední květnový turnaj UFC v tomto roce. Na poslední květnové akci, která byla zároveň 67. turnajem série UFC Fight Night se v hlavním zápase večera utkali dva elitní zápasníci welterové váhy, domácí Thiago "Pitbul" Alves a Carlos Condit. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a nejlepších výkony večera.

 
[21 - 30 / 212]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka