přihlásit trvale
Nová registrace

Výsledky

UFN 82: Hendricks vs. Thompson - výsledkový servis

07.02.2016 v 23:33 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 82: Hendricks vs. Thompson - výsledkový servis

Sobotní turnaj UFC Fight Night 82, který je reliktem původně plánovaného UFC 196 opět zamíchal kartami v několika váhových divizích UFC, nejvíce zřejmě ve welterové váze, kde proběhl i hlavní zápas mezi exšampiónem Johnym Hendricksem a dalším zápasníkem ze světové desítky Stephenem Thompsonem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 194: Aldo vs. McGregor - výsledkový servis

14.12.2015 v 06:11 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 194: Aldo vs. McGregor - výsledkový servis

V sobotu večer vyvrcholil zápasový týden v UFC, třetí a hlavní událostí, turnajem UFC 194, který napadl hned dva titulové zápasy. V tom hlavním se střetl šampión featherové váhy José Aldo s dočasným šampiónem featherové váhy Conorem McGregorem ve sjednocujícím duelu šampiónů. V druhém hlavním souboji večera potom šampión střední váhy Chris Weidman hájil svůj titul proti vyzyvateli Luku Rockholdovi. V článku najdete výsledky všech zápasů.

 

TUF 22 Finale: Edgar vs. Mendes - výsledkový servis

14.12.2015 v 06:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
TUF 22 Finale: Edgar vs. Mendes - výsledkový servis

V pátek večer proběhl v Las Vegas druhý z trojdílné série turnajů UFC uplynulého týdne, finálový turnaj k poslední sérii americké TUF s pořadovým číslem 22. V hlavním zápase večera se utkal exšampión lehké váhy UFC a současná trojka featherové váze Frankie Edgar se čtvrtým mužem této divize Chadem Mendesem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 80:Namajunas vs. VanZant - výsledkový servis

11.12.2015 v 07:43 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 80:Namajunas vs. VanZant - výsledkový servis

UFC má za sebou první ze tří po sobě jdoucích turnajů, které se v závěru tohoto týdne uskuteční v Las Vegas. Turnaj UFN 80 byl především akcí pro mladé vycházející "hvězdičky" UFC v čele s blonďatou kráskou Pagií VanZant a novou hvězdou lehké váhy Sage Northcuttem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně infromací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a nejlepší výkony večera.

 

TUF Latin America 2 Finale: Gastelum vs. Magny - výsledkový servis

23.11.2015 v 06:34 | Autor: redakce ExtraRound.cz
TUF Latin America 2 Finale: Gastelum vs. Magny - výsledkový servis

Mexiko má za sebou třetí turnaj UFC. Po dvou pay-per-view turnajích (UFC 180 a UFC 188) tentokrát uspořádala UFC v Mexiku skromnější turnaj ze série Fight Night. Šlo o turnaj k finále druhé série latinsko-americké verze TUF. Hlavní zápas večera patřil dvě prospektům welterové váhy Kelvinu Gastelumovi a Neilu Magnymu. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených bonusech.

 

UFC 193: Rousey vs. Holm - výsledkový servis

16.11.2015 v 06:09 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 193: Rousey vs. Holm - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v australském Melbourne vrcholný UFC turnaj pro tento měsíc - UFC 193, který trhal rekordy v návštěvnosti (oficiální číslo je 56.214 diváků) a znamenal tak další významný milník pro UFC a zároveň ženské zápasy, neboť oba hlavní souboje byly v režii žen. V hlavním zápase se střetla šampiónka Ronda Rousey s vyzyvatelkou Holly Holm. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených bonusech.

 

Ohlédnutí za UFC Fight Night 77

Exkluzivne 13.11.2015 v 15:27 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC Fight Night 77

Ohlédnutí za brazilským turnajem UFC Fight Night 77: Belfort vs. Henderson na kterém Vitor Belfort předvedl působivé high kick KO i v post TRT formě, Teixeira potvrdil svou TOP 10 pozici, Almeida udržel svou bilanci bez porážky a i řada dalších borců se blýskla pěknými výkony na této třináctizápasové startovce. Rozborka jednotlivých zápasů, vyjádření aktérů, zajímavosti, statistiky a další informace. 

 

UFN 77: Belfort vs. Henderson 3 - výsledkový servis

09.11.2015 v 09:35 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 77: Belfort vs. Henderson 3 - výsledkový servis

Brazilské Sao Paolo má za sebou další turnaj UFC, kde se k radosti domácího publika mimořádně zadařilo domácím zápasníkům. Hlavní zápas večera patřil třetím vzájemnému zápasu, tzv. rubber match, dvou legend MMA, domácího Vitora Belforta a Dana Hendersona z USA. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za nejlepších výkony večera.

 

UFC 192: Cormier vs. Gustafsson - výsledkový servis

05.10.2015 v 10:34 | Autor: Caidel
UFC 192: Cormier vs. Gustafsson - výsledkový servis

První říjnový víkend nás čekal velký PPV turnaj UFC 192: Cormier vs. Gustafsson, na kterém se především obhajoval titul polotěžké váhy a to v zápase Daniela Cormiera a Alexandera Gustafssona. Na eliminačně-vyzyvatelský zápas Hendricks vs. Woodley nakonec nedošlo, ale v akci byli i další zajímaví borci jako Rashad Evans, Joe Benavidez nebo (a to především) Viktor Pešta. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za nejlepší výkony večera.

 

UFN 75: Barnett vs. Nelson - výsledkový servis

29.09.2015 v 05:34 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 75: Barnett vs. Nelson - výsledkový servis

Poslední zářijový víkend letošního roku se UFC opět podívala do země vycházejícího slunce a v japonské Saitama Aréně uspořádala turnaj ze série Fight Night s pořadovým číslem 75. Hlavní zápas večera patřil souboji těžkých vah, veteránům Joshi Barnettovi a Royi Nelsonovi. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za nejlepší výkony večera.

 
[11 - 20 / 212]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka