přihlásit trvale
Nová registrace

Výsledky - Ostatní bojové sporty

Heroes Gate 7 - výsledkový servis

21.04.2012 v 10:37 | Autor: Roman Lukáč
Heroes Gate 7 - výsledkový servis

V pátek večer proběhl v Aréně Sparta v Praze v pořadí sedmý turnaj v produkci české série Heroes Gate. Na programu byl zajímavý mix zápasů podle pravidel K-1, MMA a profiboxu. Hlavními hvězdami byli Ivan Buchinger, Tolja Hunanyan, Matúš Laincz či Roman Kracík. V článku najdete výsledky všech pátečních zápasů.

 

Gala Night Thaiboxing Žilina 2012 - výsledkový servis

02.04.2012 v 07:05 | Autor: Roman Lukáč
Gala Night Thaiboxing Žilina 2012 - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl na sousedním Slovensku již tradiční galavečer bojových sportů pod názvem Gala Night Thaiboxing. Do Žiliny se sjela řada předních českých a slovenských bojovníků, nechyběli ani bojovníci ze zahraniční. Celkem bylo k vidění 13 zápasů podle pravidel K-1, Muay Thai a MMA. V hlavních soubojích večera bojoval Miroslav Cingel o mezinárodní titul šampióna Slovenska WFCA v K-1 zápase proti Zsoltovi Imremu z Maďarska, slovenská thaiboxerská jednička Vlado Moravčík měřil síly v Muay Thai s Gilem Silvou z Portugalska a Tomáš Hron se utkal s o 18 kg těžší anglickou jedničkou K-1 Danielem Samem.

 

Heroes Gate 6 - výsledkový servis

31.12.2011 v 09:09 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Heroes Gate 6 - výsledkový servis

Ve čtvrtek večer proběhl v tradiční lokaci pražské arény na Spartě další turnaj v produkci české organizace Heroes Gate, který nabídl mix zápasů podle pravidel K-1, MMA a profiboxu za účasti především českých a slovenských hvězd. V článku najdete výsledky všech zápasů.

 

Souboj titánů finále 2011 - výsledkový servis

20.11.2011 v 09:06 | Autor: Roman Lukáč
Souboj titánů finále 2011 - výsledkový servisSouboj titánů finále 2011 - výsledkový servis

V sobotu večer obsadilo plzeňskou ČEZ Arénu velké finále turnaje Souboj titánů 2011, poprvé s dvěma oddělenými finálovými pyramidami ve váze do 72, 6 kg a do 86 kg. Hlavní zápas večera obstaral český reprezentant Ondřej "Spejbl" Hutník, jenž hájil české barvy v boji s Rusem Shamilem Abasovem. V článku najdete výsledky všech zápasů se stručným komentářem.

 

Superliga a Evropský pohár v SaSaZu - výsledkový servis

30.06.2011 v 23:03 | Autor: Roman Lukáč
Superliga a Evropský pohár v SaSaZu - výsledkový servis

Ve čtvrtek večer proběhlo v SaSaZu finále Windy cupu, které završilo letošní ročník amatérských bojů a čtvrteční vítězové odcházeli domů jako noví mistři ČR v thajském boxu pro letošní rok. Kormě amatérských zápasů bylo na programu také klání profesionálů. Představili se Tomáš Hron, Filip Sýkora, Tomáš Šenkýr, Martin Gaňo a další. V článku najdete výsledky všech zápasů.

 

Thaiboxing a MMA Grand Prix Chomutov - výsledkový servis

28.05.2011 v 22:56 | Autor: Roman Lukáč
Thaiboxing a MMA Grand Prix Chomutov - výsledkový servis

V pátek večer se v severočeském Chomutově uskutečnil v městské sportovní hale po 9 letech gala večer bojových sportů. V hlavním zápase večera bojoval Jiří Žák o titul mistra světa. O další titul, tentokrát Evropský bojoval také André Reinders v MMA zápase střední váhy. Dále se v Chomutově představil Filip Sýkora, Ondřej Hutník a také domácí bojovníci, svěřenci Jiřího Žáka - Marek Wenzl, Jiří Doležel, Radek Buš a další. V článku najdete výsledky všech zápasů.

 

Superliga – European Championship v SaSaZu - výsledkový servis

14.04.2011 v 23:50 | Autor: Roman Lukáč
Superliga – European Championship v SaSaZu - výsledkový servis

Ve čtvrtek 14. dubna 2011 odstartovala v SaSaZu za účasti řady hvězd bojových sportů v hledišti - Ondřej Pála, Jan Soukup, David Keclik, Ondřej Hutník, Filip Sýkora... nová série Superligy. Již zavedená česká amatérská liga v novém kabátě bude probíhat v pravidelných intervalech během celého roku. Po nultém ročníku v březnu na Pankráci a úvodním kole v SaSaZu bude už 12. května na pořadu druhé kolo a znovu v holešovickém klubu. Amatérské zápasy v thajském boxu a MMA budou doplněny zápasy profesionálů. Včera se o ně v hlavních zápasech večera postarali Jirka Žák a David Onufer. V článku najdete výsledky všech zápasů čtvrtečního turnaje.

 

Souboj titánů: eliminace Plzeň - výsledkový servis

09.04.2011 v 00:47 | Autor: Roman Lukáč
Souboj titánů: eliminace Plzeň - výsledkový servis

Zhruba okolo desáté hodiny večerní skončil v plzeňské hale Lokomotiva Plzeň úvodní turnaj Souboje titánů, kterým započal letošní ročník. Přestože v tu samou dobu bojoval fotbalový klub Viktoria Plzeň s Jabloncem o cenné body na cestě za ligovým titulem, mnoho fanoušků dalo přednost programu první letošní eliminaci. Z dvou oddělných pyramid vzešli první dva postupující bojovníci, kteří si zajistili účast v listopadovém finále. Kteří bojovníci to jsou? A jak dopadly ostatní souboje? V detailu článku najdete výsledkový servis hlavního programu Souboje titánů.

 

Gala Night Thaiboxing Žilina - výsledkový servis

12.03.2011 v 19:51 | Autor: Roman Lukáč
Gala Night Thaiboxing Žilina - výsledkový servis

V sobotu večer se ve slovenské Žilině uskutečnil gala večer zápasů podle pravidel K-1 a thaiboxingu za účasti řady slovenských a českých hvězd. České barvy na tomto turnaji hájili i Ondřej "Spejbl" Hutník, Filip Sýkora a Tomáš Hron, z domácích se na gala večeru představil Vlado Moravčík, Marcel Jáger, Erik Kosztanko, Egon Racz, Miroslav Cingel nebo Vladimír Idranyi. Na programu bylo celkem třináct zápasů. V detailu článku najdete kompletní výsledkový servis.

 
[1 - 9 / 9]   1