přihlásit trvale
Nová registrace

Výsledky - MMA

UFN 59: McGregor vs. Siver - výsledkový servis

19.01.2015 v 08:06 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 59: McGregor vs. Siver - výsledkový servis

Boston má za sebou očekávaný turnaj UFC Fight Night 59, který přivedl do americké metropole největší irskou MMA hvězdu současnosti Conora McGregora, který v hlavním zápase svedl bitvu o pozici vyzyvatele šampióna featherové váhy s německým zápasníkem Dennisem Siverem. V článku najdete výsledky všech neděleních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 182: Jones vs. Cormier - výsledkový servis

06.01.2015 v 07:55 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 182: Jones vs. Cormier - výsledkový servis

První letošní turnaj UFC je za námi. O uplynulém víkendu odstartoval nový rok v největší americké MMA organizaci pay-per-view turnaj s pořadovým číslem 182, jenž proběhl v Las Vegas. V hlavním zápase večera si to rozdali o titul polotěžké váhy šampión Jon Jones a vyzyvatel Daniel Cormier. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 58: Machida vs. Dollaway - výsledkový servis

30.12.2014 v 02:52 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 58: Machida vs. Dollaway - výsledkový servis

Poslední UFC turnaj roku 2014 je za námi. UFC Fight Night s pořadovým číslem 58 završilo končící rok v kalendáři UFC v brazilském Barueri. V hlavním zápase se domácí hvězda - exšampión polotěžké váhy Lyoto Machida utkal ve váze střední s americkým zápasníkem CB Dollawayem v článku najdete výsledky všech zápasů tohoto turnaje včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC on FOX 13: dos Santos vs. Miocic - výsledkový servis

15.12.2014 v 00:10 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC on FOX 13: dos Santos vs. Miocic - výsledkový servis

Předposlední turnaj UFC letošního roku je za námi! Hlavní program turnaje UFC on FOX 13 v Phoenixu zamíchal kartami především v těžké váze, když tři ze čtyř hlavních zápasů včetně toho hlavního proběhly právě tam, jeden pak určil nového vyzyvatele v lehké váze. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a nejlepší výkony večera.

 

UFC 181: Hendricks vs. Lawler - výsledkový servis

08.12.2014 v 00:02 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 181: Hendricks vs. Lawler - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v Mandalay Bay Center v Las Vegas poslední letošní "hlavní" turnaj UFC, pay-per-view UFC 181, který osladil fanouškům blížící se konec roku hned dvěma titulovými zápasy, a to ve welterové a lehké váze. Zatímco v jednom případě dokázal šampión svůj titul uhájit, v druhém se měnilo pořadí na první příčce divize a korunoval se nový král. Kdo obhájil a kdo sesadil šampióna se dozvíte v článku, který kromě výsledků všech zápasů, obsahuje také informace o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 57: Edgar vs. Swanson - výsledkový servis

24.11.2014 v 07:34 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 57: Edgar vs. Swanson - výsledkový servis

V sobotu večer proběhlo v texaském pokračování sedmapadesáté pokračování série UFC Fight Night. V hlavním zápase se utkali o přední příčky ve featherové váze exšampión lehké váhy Frankie Edgar a dlouhodobě eliltní zápasník této divize, který si před turnajem dělal zálusk na titulový souboj Cub Swanson. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 180: Werdum vs. Hunt - výsledkový servis

17.11.2014 v 11:05 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 180: Werdum vs. Hunt - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v hlavní mexické metropoli, Mexico City, historicky první turnaj UFC v Mexiku. Hlavní pozornost směřovala k hlavnímu zápasu, který i přes značnou ztrátu v podobě šampióna těžké váhy Caina Velasqueze, hrál na této startovní listině prim. Fabricio Werdum a Mark Hunt se v něm utkali o titul dočasného šampióna těžké váhy UFC. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 55: Rockhold vs. Bisping - výsledkový servis

10.11.2014 v 00:09 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 55: Rockhold vs. Bisping - výsledkový servis

Víkendový turnaj UFC v Austrálie nepatřil papírově mezi nejsilněji obsazené turnaje letošního roku, šlo spíše na poměry série Fight Night standardně obsazený turnaj s lokálními hvězdami, přesto se právě tento turnaj zapíše do letošních analů UFC, neboť všech 11 zápasů tohoto turnaje skončilo před limitem! V tom hlavním si to rozdali dva elitní bijci střední váhy Luke Rockhold a Michael Bisping. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně zápasových bonusů.

 

UFC 179: Aldo vs. Mendes 2 - výsledkový servis

27.10.2014 v 09:12 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 179: Aldo vs. Mendes 2 - výsledkový servis

V sobotu proběhl v brazilském Riu De Janeiru turnaj UFC 179, který nabídl domácímu publiku jejich posledního šampióna UFC - krále featherové váhy Josého Alda v odvetě proti světové dvojce Chadu Mendesovi z USA. Kromě něj dostaly tradičně prostor i další brazilské hvězdy. V druhém hlavním zápase pak bojoval Glover Teixeira s Philem Davisem o lepší pozici v elitní desítce polotěžké váhy. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených bonusech.

 

UFN 54: MacDonald vs. Saffiedine - výsledkový servis

07.10.2014 v 08:05 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 54: MacDonald vs. Saffiedine - výsledkový servis

Ve stejný den, kdy ve švédském Stockholmu probíhal turnaj UFN 53, se uskutečnil v kanadském Halifaxu (zde vůbec poprvé) turnaj UFN 54, jehož hlavní zápas patřil aktuálně zřejmě největší (aktivní) kanadské hvězdě MMA Rorymu MacDonaldovi a belgickému exšampiónovi Strikeforce Tarecu Saffedienovi. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 
[41 - 50 / 189]   první stránka předchozí stránka 3 | 4 | 5 | 6 | 7 další stránka poslední stránka