přihlásit trvale
Nová registrace

Výsledky - MMA

UFC on FOX 15: Machida vs. Rockhold - výsledkový servis

19.04.2015 v 16:40 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC on FOX 15: Machida vs. Rockhold - výsledkový servis

V sobotu proběhl v Newarku, v New Jersey (USA) turnaj UFC on FOX 15. Hlavní zápas tohoto turnaje byl vyhrazen dvě adeptům na titulový souboj ve střední váze a zároveň dvěma exšampionům Lyotu Machidovi a Luku Rockholdovi. Kdo z nich se přiblížil po sobotě k titulovému souboji? Výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech naleznete v článku.

 

UFN 64: Gonzaga vs. Crocop 2 - výsledkový servis

13.04.2015 v 08:04 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 64: Gonzaga vs. Crocop 2 - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl historicky první turnaj UFC v Polsku. Hostitelskou metropolí se stal Krakow a vyprodaná krakovská aréna se měl možnost sledovat živě 12 zápasů včele s odvetou těžkých vah Mirko Crocop Filipovič vs. Gabriel Gonzaga. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a nejlepší výkony večera.

 

UFN 63: Mendes vs. Lamas - výsledkový servis

06.04.2015 v 18:57 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 63: Mendes vs. Lamas - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl ve Fairfaxu, v americké Virginii první ze čtyř dubnovývých turnajů UFC - UFC Fight Night 63 s hlavním zápasem ve featherové váze mezi dvěma elitními americkými zápasníky a posledními dvěma neúspěšnými vyzyvateli šampióna Josého Alda - Chadem Mendezem a Ricardem Lamasem. V článku najdete výsledky všech zápasů tohoto turnaje včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 62: Maia vs. LaFlare - výsledkový servis

23.03.2015 v 07:14 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 62: Maia vs. LaFlare - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v brazilském Riu De Janeiru další turnaj z konceptu UFC Fight Night, svým významem turnaj spíše lokálního charakteru, který v hlavním zápase večera opanovala dvojice zápasníků welterové váhy, domácí Demian Maia a Ryan LaFlare z USA. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělěných zápasových bonusech za nejlepší výkony večera.

 

UFC 185: Pettis vs. dos Anjos - výsledkový servis

15.03.2015 v 11:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 185: Pettis vs. dos Anjos - výsledkový servis

V sobotu proběhl v Dallasu první březnový turnaj UFC po 14 denní přestávce. Jednalo se o turnaj UFC 185, který nabídl hned dva titulové zápasy. V hlavním souboji nastoupil šampión Anthony Pettis do obhajoby titulu lehké váhy proti vyzyvateli Rafaeli dos Anjosovi. V druhém hlavním zápase potom historicky první UFC šampiónka ženské váhové kategorie strawweight nastoupila k obhajobě titulu proti polské vyzyvatelce Joanně Jedrzejczyk. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 184: Rousey vs. Zingano - výsledkový servis

01.03.2015 v 08:49 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 184: Rousey vs. Zingano - výsledkový servis

V sobotu večer prohběhl v los angelské aréně Staples Center poslední únorový turnaj UFC - UFC 184.  Invaze žen v UFC pokračuje a dva hlavní zápasy, třebaže i díky zrušení původně plánovaného titulového souboje pro tento turnaj Weidman vs. Belfort, ovládly výhradně ženy. V hlavním zápase vyzvala do té doby neporažená vyzyvatelka Cat Zingano neporaženou šampiónku Rondu Rousey, v druhém hlavním pak debutovala boxerská exšampiónka Holly Holm proti Raquel Pennington. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených bonusech.

 

UFN 61: Mir vs. Bigfoot - výsledkový servis

23.02.2015 v 07:33 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 61: Mir vs. Bigfoot - výsledkový servis

V neděli proběhl v brazilském Porte Alegre turnaje UFC Fight Night 61, předposlední turnaj UFC tohoto měsíce. V hlavním zápase došlo ke střetu dvou stále elitních těžkých vah, které ovšem po sérii porážek lavírovali na hraně. Řeč je o exšampiónovi UFC Franku Mirovi a domácím Antoniu Big Foot Silvovi. Jeden z nich se po neděli vrátil na vítěznou vlnu. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 60: Henderson vs. Thatch - výsledkový servis

16.02.2015 v 07:52 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 60: Henderson vs. Thatch - výsledkový servis

O valentýnskou sobotu (resp. v neděli tamnějšího času) proběhl v americkém Broomfieldu, v Coloradu 60. turnaj ze série UFC Fight Night, který v hlavním zápase nabídl na poslední chvíli domluvený duel mezi exšampiónem lehké váhy, které zažil debut ve welterové váze a Brandonem Thatchem. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 183: Silva vs. Diaz - výsledkový servis

01.02.2015 v 09:40 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 183: Silva vs. Diaz - výsledkový servis

MGM Grand Aréna v Las Vegas má za sebou další večer s turnajem UFC. Poslední lednový turnaj americké MMAorganizace s číslem 183 nabídl v hlavním zápase večera očekávaný superfight Anderson Silva vs. Nick Diaz, který se usktuečnil ve střední váze. V článku najdete výsledky všech zápasů sobotního večera včetně informací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a výkony večera.

 

UFC on FOX 14: Gustafsson vs. Johnson - výsledkový servis

25.01.2015 v 10:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC on FOX 14: Gustafsson vs. Johnson - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl ve švédském Stockholmu první letošní evropský turnaj UFC. Bylo to také vůbec poprvé, kdy UFC umístila jeden ze svých koprodukčních turnajů UFC on FOX mimo USA. Čtyřzápasové menu hlavního programu opanoval v závěru zápas o pozici vyzyvatele šampióna polotěžké váhy mezi domácí hvězdou Alexandrem Gustafssonem a Anthonym Johnsonem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 
[31 - 40 / 189]   první stránka předchozí stránka 2 | 3 | 4 | 5 | 6 další stránka poslední stránka