přihlásit trvale
Nová registrace

Výsledky - K-1

Heroes Gate 13 - výsledkový servis

10.11.2014 v 14:55 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Heroes Gate 13 - výsledkový servis

Výsledkový servis a kolo za kolem z pátečního galavečera bojových sportů Heroes Gate 13 jež se tradičně konal v Pražské Sparta Aréně. Mix boxerských, K-1, muay-thai a MMA zápasů v podání jmen jako jsou Ladislav Kutil, Luboš Šuda, Ondřej Hutník, Martin Gaňo, Anatoli Hunanyan, Jakub Gazdík, Luboš Vrňata a další. Kompletní popis všech 12 zápasů.

 

Yangame Fight Night - výsledky a kolo za kolem

03.08.2014 v 20:07 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Yangame Fight Night - výsledky a kolo za kolem

Výsledkový servis a kolo za kolem z pátečního galavečera Yangame's Fight Night který se konal pod širým nebem v pražských Žlutých lázních. Na programu především osmičková pyramida supertěžkých vah a vůbec poprvé také titulový zápas WAKO PRO na území ČR mezi Vondráčkem a Vermontem z Francie. 

 

GIBU Fight Night - výsledkový servis

12.06.2014 v 20:15 | Autor: Caidel
GIBU Fight Night - výsledkový servis

Výsledkový servis a kolo za kolem ze čvrtečního galavečera GIBU Fight Night, který se konal v pražské TipSport Aréně a na kterém do zápasů nastoupili například Tomáš Hron, Ondřej Hutník, Jiří Žák nebo také Daniel Landa.

 

Gala Night Thaiboxing Žilina 2013 - výsledkový servis

29.04.2013 v 01:57 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Gala Night Thaiboxing Žilina 2013 - výsledkový servis

Sobotní večer v žilinské DOXX BET Aréna patřil již tradiční a jedné z největších slovenských akcí bojových sportů Gala Night Thaiboxing. Porci hvězdně obsazených zápasů zdatně sekundoval doprovodný program. Náš fotograf byl stejně jako loni u toho. Galerie s více než 200 snímky najdete na našem facebooku. Organizačně i sportovně povedený večer v Žilině kalila pouze jediná nepříjemná událost a tou bylo zrušení hlavního zápasu mezi Vladem Moravčíkem a Holanďanem Nikem Holzkenem, který požadoval den před zápasem změnu pravidel, na kterou slovenský tým nepřistoupil. V článku najdete výsledky všech zápasů.

 

Souboj titánů Exclusive 2013 - výsledkový servis

18.03.2013 v 16:31 | Autor: Jirka Špaček
Souboj titánů Exclusive 2013 - výsledkový servis

Další turnaj z řad Souboje titánů byl k vidění v pátek 15.3. v Plzni v hale TJ Lokomotivy. Vůbec poprvé tam proběhla 4-členná pyramida podle pravidel K-1 v nejtěžší váhové kategorii +96kg, zbytek programu obstaraly superfighty včele s comebackový zápasem českého tvrďáka Petra Pína Ondruše. V článku najdete výsledkový servis se stručným komentářem k jednotlivým zápasům.

 

It´s showtime v Bruselu - výsledkový servis

01.07.2012 v 08:47 | Autor: Roman Lukáč
It´s showtime v Bruselu - výsledkový servis

Včerejší turnaj It´s showtime v Bruselu byl posledním v samostatné produkci It´s showtime. Od nynějška je novým majitelem soutěže konkurenční Glory World Series. Na sobotním turnaji byly k vidění dva zápasy o titul mistra světa, odvety mezi Hesdym Gergesem a Ricem Verhoevenem, Dževadem Poturakem a Danielem Ghitou a v samotném závěru večera také očekávaný rozlučkový zápas legendy K-1 Petera Aertse proti Tyronu Spongovi.

 

Souboj titánů Exclusive 2012 v Plzni - výsledkový servis

15.04.2012 v 10:38 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Souboj titánů Exclusive 2012 v Plzni - výsledkový servisSouboj titánů Exclusive 2012 v Plzni - výsledkový servis

V sobotu podvečer proběhl v Plzni první letošní turnaje Souboje titánů. Oproti zvyklostem z minulých let, se tentokrát obešel bez kvalifikační pyramidy, místo toho byla na programu slušná porce superfightů. V těch hlavních bojovali Ondřej Spejbl Hutník proti německému soupeři Martinu Jahnovi a domácí Honza Tůma se postavil loňskému vítězi titánů Filipu Sýkorovi. V článku najdete výsledky všech zápasů hlavního programu

 

Enfusion Finále 2011 - výsledkový servis

31.12.2011 v 09:24 | Autor: Roman Lukáč
Enfusion Finále 2011 - výsledkový servis

V pátek večer se stal velký sál pražské Lucerny dějištěm finále thajské reality show Enfusion 2011. Za účasti českého zástupce Ondřeje Hutníka tam proběhlo velké finále čtyř zbývajících bojovníků, kteří prošli eliminačními boji. Na celkového vítěze čekala odměna ve výši 30.000 dolarů. Další eliminační pyramidu Enfusion měli na svědomí trenérky jednotlivých týmů Enfusion, které se utkali mezi sebou. Galavečer pak nabídl předzápasy českých talentů a také dva vložené superfighty za účasti Tomáše Hrona a Jiřího Apeltauera.

 

It´s showtime Fast and Furious - výsledkový servis

26.09.2011 v 12:09 | Autor: Roman Lukáč
It´s showtime Fast and Furious - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v Belgii dlouhočekávaný turnaj It´s showtime: Fast and Furious. Jeho největším tahákem byla osmičlenná pyramida, kde se po vzoru K-1 Max utkali během jednoho večera nejlepší bojovníci ve váze do 70 kg. Do turnaje byli nominování Artur Kyshenko, Gago Drago, Andy Souwer, Harut Grigorian, Murat Direkci, Chris Ngimbi, Robin Van Roosmalen a Chachid Oulad Ej Hadj. V článku najdete výsledky všech zápasů sobotního turnaje.

 
[1 - 9 / 9]   1