přihlásit trvale
Nová registrace

Výsledky

UFN 86: Rothwell vs. dos Santos - výsledkový servis

11.04.2016 v 06:15 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 86: Rothwell vs. dos Santos - výsledkový servis

Chorvatsko má za sebou první turnaj UFC, jenž proběhnul o uplynulém víkendu v Záhřebu. I když domácí fanoušky může trochu mrzet, že se premiérového vystoupení UFC na Balkáně nedočkal jako aktivní zápasník také domácí hrdina Mirko Crocop, který loni ukončil kariéru, šlo o povedený turnaj, který v závěru opanovala bitva těžkých vah mezi exšampiónem těžké váhy Juniorem dos Santosem a Benem Rothwellem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně ifnormací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 196: McGregor vs. Diaz - výsledkový servis

07.03.2016 v 05:55 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 196: McGregor vs. Diaz - výsledkový servis

UFC má za sebou jeden z nejzásadnějších turnajů letošního roku. Turnaj UFC 196 v Las Vegas připomněl krásu MMA spočívající v jeho nepředvídatelnosti. Hlavní sázkoví favorité padli a sobotní turnaj ovládli jejich sokové, a nutno dodat, že zcela zaslouženě. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za nejlepší výkony večera a za zápas večera.

 

UFN 84: Silva vs. Bisping - výsledkový servis

29.02.2016 v 06:21 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 84: Silva vs. Bisping - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v londýnské O2 aréně poslední únorový turnaj UFC letošního roku UFC Fight Night 84. V hlavním zápase nastoupila největší anglická hvězda UFC Michael Bisping proti exšampiónovi střední váhy Andersonu Silvovi. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za nejlepší výkony večera a nejlepší zápas večera.

 

UFC Fight Night 83: Cowboy vs. Cowboy - výsledkový servis

22.02.2016 v 06:02 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC Fight Night 83: Cowboy vs. Cowboy - výsledkový servis

V neděli večer proběhl CONSOL Energy Centru v Pittsburgu turnaj ze série UFC Fight Night 83, který by mohl nést podtitul "V UFC je místo jen pro jednoho kovboje". V hlavním zápase večera se totiž utkali dva zápasníci se stejnou přezdívkou kovboj - ten známější Donald Cerrone a ten méně známý Alex Oliveira. V článku najdete výsledky všech zápasů tohoto turnaje včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 82: Hendricks vs. Thompson - výsledkový servis

07.02.2016 v 23:33 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 82: Hendricks vs. Thompson - výsledkový servis

Sobotní turnaj UFC Fight Night 82, který je reliktem původně plánovaného UFC 196 opět zamíchal kartami v několika váhových divizích UFC, nejvíce zřejmě ve welterové váze, kde proběhl i hlavní zápas mezi exšampiónem Johnym Hendricksem a dalším zápasníkem ze světové desítky Stephenem Thompsonem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 194: Aldo vs. McGregor - výsledkový servis

14.12.2015 v 06:11 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 194: Aldo vs. McGregor - výsledkový servis

V sobotu večer vyvrcholil zápasový týden v UFC, třetí a hlavní událostí, turnajem UFC 194, který napadl hned dva titulové zápasy. V tom hlavním se střetl šampión featherové váhy José Aldo s dočasným šampiónem featherové váhy Conorem McGregorem ve sjednocujícím duelu šampiónů. V druhém hlavním souboji večera potom šampión střední váhy Chris Weidman hájil svůj titul proti vyzyvateli Luku Rockholdovi. V článku najdete výsledky všech zápasů.

 

TUF 22 Finale: Edgar vs. Mendes - výsledkový servis

14.12.2015 v 06:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
TUF 22 Finale: Edgar vs. Mendes - výsledkový servis

V pátek večer proběhl v Las Vegas druhý z trojdílné série turnajů UFC uplynulého týdne, finálový turnaj k poslední sérii americké TUF s pořadovým číslem 22. V hlavním zápase večera se utkal exšampión lehké váhy UFC a současná trojka featherové váze Frankie Edgar se čtvrtým mužem této divize Chadem Mendesem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 80:Namajunas vs. VanZant - výsledkový servis

11.12.2015 v 07:43 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 80:Namajunas vs. VanZant - výsledkový servis

UFC má za sebou první ze tří po sobě jdoucích turnajů, které se v závěru tohoto týdne uskuteční v Las Vegas. Turnaj UFN 80 byl především akcí pro mladé vycházející "hvězdičky" UFC v čele s blonďatou kráskou Pagií VanZant a novou hvězdou lehké váhy Sage Northcuttem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně infromací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a nejlepší výkony večera.

 

TUF Latin America 2 Finale: Gastelum vs. Magny - výsledkový servis

23.11.2015 v 06:34 | Autor: redakce ExtraRound.cz
TUF Latin America 2 Finale: Gastelum vs. Magny - výsledkový servis

Mexiko má za sebou třetí turnaj UFC. Po dvou pay-per-view turnajích (UFC 180 a UFC 188) tentokrát uspořádala UFC v Mexiku skromnější turnaj ze série Fight Night. Šlo o turnaj k finále druhé série latinsko-americké verze TUF. Hlavní zápas večera patřil dvě prospektům welterové váhy Kelvinu Gastelumovi a Neilu Magnymu. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených bonusech.

 

UFC 193: Rousey vs. Holm - výsledkový servis

16.11.2015 v 06:09 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 193: Rousey vs. Holm - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v australském Melbourne vrcholný UFC turnaj pro tento měsíc - UFC 193, který trhal rekordy v návštěvnosti (oficiální číslo je 56.214 diváků) a znamenal tak další významný milník pro UFC a zároveň ženské zápasy, neboť oba hlavní souboje byly v režii žen. V hlavním zápase se střetla šampiónka Ronda Rousey s vyzyvatelkou Holly Holm. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených bonusech.

 
[1 - 10 / 206]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka