přihlásit trvale
Nová registrace

Výsledky

UFC Fight Night 128 - výsledkový servis

23.04.2018 v 11:16 | Autor: Caidel
UFC Fight Night 128 - výsledkový servis

Výsledky z turnaje UFC Fight Night 128: Barboza vs. Lee, který  se konal v sobotu 21. subna v Atlantic City v New Jersey a byl vysílán na Fox Sports 1. Frankie Edgar se riskantně vrátil do klece už po necelých dvou měsících po KO od Ortegy, Lee zničil Barbozu ještě víc než Khabib (ač měl sám v jednu chvíli hodně namále), Branch překvapivě vypnul Santose a Hooker krásně Millera a Ricky Simon s Merabem Dhvalishvilim se postarali jak o zápas večera, tak o jeden z nejbizarnějších konců zápasu jaké kdy uvidíte. 

 

Ohlédnutí za UFC Fight Night 118

Exkluzivne 26.10.2017 v 14:11 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC Fight Night 118

Ohlédnutí za polským turnajem UFC Fight Night 118: Cerrone vs. Till který hodně ovlivnila různá zranění a který bohužel nebyl příliš zábavný. Zachránil to vlastně až Darrren Till v hlavním zápase večera když působivě zmasakroval Donalda Cerroneho v prvním kole. Další highlighty zahrnují standing RNC od Jana Blachowicze, headkick Andre Filiho na Artema Lobova který ale Lobov ustál, první UFC výhra Marcina Helda, čtyři knockdowny Joshe Emetta a napomínaný Conor McGregor pobíhající kolem klece. Rozborka jednotlivých fightů, zajímavé statistiky.  

 

Ohlédnutí za Bellatorem 185

24.10.2017 v 14:53 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za Bellatorem 185

Rychlé ohlédnutí za turnajem Bellator 185 který se konal v pátek 20. října v Mohegan Sun Aréně v Uncasville v Connecticutu. Pro Bellator tradiční destinace kde už se turnaj konal více než popatnácté, ovšem s řádně prořídlou startovkou, kterou zdecimovala řada zranění. I tak jsme ale mohli shlédnout Bellator debut Gegarda Mousasiho, zápasy dvou boxerských šampionek Heather Hardy a Any Julaton a nebo třeba Neimana Gracieho.

 

UFN 86: Rothwell vs. dos Santos - výsledkový servis

11.04.2016 v 06:15 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 86: Rothwell vs. dos Santos - výsledkový servis

Chorvatsko má za sebou první turnaj UFC, jenž proběhnul o uplynulém víkendu v Záhřebu. I když domácí fanoušky může trochu mrzet, že se premiérového vystoupení UFC na Balkáně nedočkal jako aktivní zápasník také domácí hrdina Mirko Crocop, který loni ukončil kariéru, šlo o povedený turnaj, který v závěru opanovala bitva těžkých vah mezi exšampiónem těžké váhy Juniorem dos Santosem a Benem Rothwellem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně ifnormací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 196: McGregor vs. Diaz - výsledkový servis

07.03.2016 v 05:55 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 196: McGregor vs. Diaz - výsledkový servis

UFC má za sebou jeden z nejzásadnějších turnajů letošního roku. Turnaj UFC 196 v Las Vegas připomněl krásu MMA spočívající v jeho nepředvídatelnosti. Hlavní sázkoví favorité padli a sobotní turnaj ovládli jejich sokové, a nutno dodat, že zcela zaslouženě. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za nejlepší výkony večera a za zápas večera.

 

UFN 84: Silva vs. Bisping - výsledkový servis

29.02.2016 v 06:21 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 84: Silva vs. Bisping - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v londýnské O2 aréně poslední únorový turnaj UFC letošního roku UFC Fight Night 84. V hlavním zápase nastoupila největší anglická hvězda UFC Michael Bisping proti exšampiónovi střední váhy Andersonu Silvovi. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za nejlepší výkony večera a nejlepší zápas večera.

 

UFC Fight Night 83: Cowboy vs. Cowboy - výsledkový servis

22.02.2016 v 06:02 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC Fight Night 83: Cowboy vs. Cowboy - výsledkový servis

V neděli večer proběhl CONSOL Energy Centru v Pittsburgu turnaj ze série UFC Fight Night 83, který by mohl nést podtitul "V UFC je místo jen pro jednoho kovboje". V hlavním zápase večera se totiž utkali dva zápasníci se stejnou přezdívkou kovboj - ten známější Donald Cerrone a ten méně známý Alex Oliveira. V článku najdete výsledky všech zápasů tohoto turnaje včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 82: Hendricks vs. Thompson - výsledkový servis

07.02.2016 v 23:33 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 82: Hendricks vs. Thompson - výsledkový servis

Sobotní turnaj UFC Fight Night 82, který je reliktem původně plánovaného UFC 196 opět zamíchal kartami v několika váhových divizích UFC, nejvíce zřejmě ve welterové váze, kde proběhl i hlavní zápas mezi exšampiónem Johnym Hendricksem a dalším zápasníkem ze světové desítky Stephenem Thompsonem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFC 194: Aldo vs. McGregor - výsledkový servis

14.12.2015 v 06:11 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 194: Aldo vs. McGregor - výsledkový servis

V sobotu večer vyvrcholil zápasový týden v UFC, třetí a hlavní událostí, turnajem UFC 194, který napadl hned dva titulové zápasy. V tom hlavním se střetl šampión featherové váhy José Aldo s dočasným šampiónem featherové váhy Conorem McGregorem ve sjednocujícím duelu šampiónů. V druhém hlavním souboji večera potom šampión střední váhy Chris Weidman hájil svůj titul proti vyzyvateli Luku Rockholdovi. V článku najdete výsledky všech zápasů.

 

TUF 22 Finale: Edgar vs. Mendes - výsledkový servis

14.12.2015 v 06:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
TUF 22 Finale: Edgar vs. Mendes - výsledkový servis

V pátek večer proběhl v Las Vegas druhý z trojdílné série turnajů UFC uplynulého týdne, finálový turnaj k poslední sérii americké TUF s pořadovým číslem 22. V hlavním zápase večera se utkal exšampión lehké váhy UFC a současná trojka featherové váze Frankie Edgar se čtvrtým mužem této divize Chadem Mendesem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 
[1 - 10 / 209]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka