přihlásit trvale
Nová registrace

Svět

Vedení K-1 oznámilo trest pro Badra Hariho

10.12.2008 v 23:41 | Autor: Roman Lukáč
Vedení K-1 oznámilo trest pro Badra Hariho

Před pár dny vedení K-1 vyneslo očekávaný rozsudek nad Badrem Harim, za jeho nepřípustné chování během finálové zápasu s Remym Bonjaskym. Badr Hari strhl svého soupeře na zemi a tam mu zasadil několik úderů a nakonec se mu ještě pokusil šlápnout na hlavu. Jak naložilo vedení K-1 s hříšníkem Harim?

 

Reportáž sobotního finále K-1

07.12.2008 v 23:36 | Autor: Roman Lukáč
Reportáž sobotního finále K-1

V sobotu o deváté hodině ranní našeho času začali online televize vysílat živý přenos z Jokohamy a čeští fanoušci K-1, tak měli možnost připojit se k dalším miliónům diváků ve více než 150 zemí světa při sledování Velkého finále K-1. Slavnostní vyvrcholení kolotoče zápasů a turnajů nakonec dostal pachuť trpkosti a rozčarováni, přestože jsme měli možnost zkouknout jinak velmi zajímavé a napínavé bitvy. Pojďme se podívat co se včera vlastně stalo.

 

K-1 WGP 2008: Remy Bonjasky se stal potřetí šampionem K-1 !

06.12.2008 v 23:33 | Autor: Roman Lukáč
K-1 WGP 2008: Remy Bonjasky se stal potřetí šampionem K-1 !

Před několika destíkami minut skončilo velké finále K-1. Tisíce diváků v jokohamské aréně a miliony diváků sledujících live přenosy po celém světě byli svědky opravdu neočekávaného vyvrcholení této prestižní soutěže. Badr Hari převzal režii finále do svých rukou. Po té co senzačně seřezal Petera Aertse a následně poslal k zemi Erolla Zimmermana, ve finále předvedl něco, co čekal jen málo kdo.

 

Semmy Schilt: Ve finále mě něchtějí ani jako náhradníka!

02.12.2008 v 23:30 | Autor: Roman Lukáč
Semmy Schilt: Ve finále mě něchtějí ani jako náhradníka!

Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor se Semem Schiltem. Po té co Semmy Schilt ohlásil zájem o účast v rezervním fightu, byli fanoušci víceméně smířeni s faktem, že Semmy o svou účast na finálovém večeru, byť v pozici náhradníka, nepřijde. Jaké překvapení potom, bylo, když se ani na jednom z rezervních zápasů neobjevil. Semmy Schilt je rozhněvaný. Tuhle sobotu, kdy v Japonsku proběhne velké finále K-1, bude trojnásobný šampion K-1 sedět doma. Organizátoři nechtěli 212cm holandského obra na finálovém večeru!

 

Errol Zimmerman: Nedovolím Harimu vzít si oba tituly!

22.11.2008 v 22:12 | Autor: Roman Lukáč
Errol Zimmerman: Nedovolím Harimu vzít si oba tituly!

V rámci předzápasových rozhovorů s hlavními aktéry finále K-1 přišla řada na nejmladšího účastníka, novou holandskou hvězdu Errola Zimmermana. Errol se suveréním vítězstvím nad Glaubem Feitosou v semifinále na konci září letošního roku zařadil mezi nové stoupající hvězdy. Errol je považován za velký talent, který má potenciál stát se v budoucnu novým králem. Jenže on má tu příležitost už dnes! Dokáže ji využít? Má šanci proti top fighterům jako Badr Hari nebo Peter Aerts?

 

Don King, nejslavnější boxerský promotér nebo největší podvodník?

22.11.2008 v 22:06 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Don King, nejslavnější boxerský promotér nebo největší podvodník?

Jméno Don King patří k profesionálnímu boxu stejně jako Mike Tyson nebo Muhammed Ali. King provází tento sport už více než čtyři desetiletí a v jeho osobě se odráží velký kus historie světového profiboxu. Dělá promotéra nejlepším boxerů světa, na jeho seznamu najdete jména jako Holyfield, Tyson, Foreman, Ali nebo v současnosti Valuev, Peter. Někteří boxeři mu nemůžou přijít na jméno, jiní usilují o jeho přízeň, aby se dostali na výsluní. Pro jedny je veleúspěšným obchodníkem, díky němuž jsme měli možnost sledovat vzájemné souboje těch nejlepších boxerů své doby. Druzí v něm vidí lháře a podvodníka, který pro peníze udělá cokoliv a jako promóter bere své svěřence jen jako stroje na peníze. Ať nebo tak, je to jedna z nejzajímavějších, nejvlivnějších a nejbohatších osobností ve světě sportu. Kdo je vlastně ten věčně usměvavý černoch s bláznivým sestřihem?

 

Fedor Emelianenko prohrál na světovém šampionatu v Sambu!

22.11.2008 v 22:03 | Autor: Roman Lukáč
Fedor Emelianenko prohrál na světovém šampionatu v Sambu!

Ruský Petrohrad hostil ve dnech 14.-16. listopadu světový šampionat v Combat Sambu. Toho se zúčastnil i 4-násobný mistr světa Fedor Emelianenko, pro něhož, je combat sambo původním stylem, s kterým začínal svou dráhu v MMA. Tentokrát ovšem neměl svůj den, v semifinále narazil na bulhara Blagoie Ivanova, později nového mistra světa, s kterým prohrál. Zápas o třetí místo jasně vyhrál a získal alespoň bronz. Nicméně jedná se o první porážku Fedora po dlouhých letech!

 

Remy Bonjasky: Věřím si na 99%!

22.11.2008 v 21:59 | Autor: Roman Lukáč
Remy Bonjasky: Věřím si na 99%!
Remy Bonjasky, další účastník velkého finále K-1, letos opět patří mezi hlavní adepty na zisk titulu. Podle mnohých fanoušků i znalců z oboru je Remy v nejlepší formě od té doby, co naposledy vyhrál K-1 v roce 2004. Po jakémsi období, kdy byla jeho forma v útlumu a výkony rozpačité, se opět dostal do optimální formy. Vydrží mu forma až do finále? Dokáže si vzít ponaučení ze nepříliš přesvědčivého výkonu ve svém posledním zápase?
 

Peter Aerts: Budu zápasit ještě dalších 20 zápasů v K-1!

22.11.2008 v 21:46 | Autor: Roman Lukáč
Peter Aerts: Budu zápasit ještě dalších 20 zápasů v K-1!

Peter Aerts, přezdívaný dřevorubec, se stal již během své aktivní kariéry jednou z největších legend K-1. Tenhle sympatický Holanďan ani jednou, za 16 let samotné existence K-1, nechyběl ve velkém Finále této nejprestižnější soutěže smíšených bojových sportů! Tři krát Finále vyhrál. Nedávno znova dokázal porazit současného krále a nejdéle úřadujícího šampiona v historii K-1, Semmyho Schilta a ve svých 38 letech se tak chystá atakovat čtvrtý titul, čímž by vyrovnal dosavadní rekord svého krajana, další velké legendy tohoto sportu, Ernesta Hoosta.

 

Paul Slowinski: "Vždycky jsem se cítil jako Polák"

22.11.2008 v 21:41 | Autor: Roman Lukáč
Paul Slowinski: "Vždycky jsem se cítil jako Polák"

Cesta Paula Slowinskiho v K-1 pro letošní rok už skončila, se zápasením ale ještě letos nekončí. Patnáctého listopadu ho čeká zápas proti Domagojovi Ostojicovi (mnozí si toto jméno vybaví v souvislosti s předposledním soupeřem Badra Hariho) a také se o něm spekuluje jako o jednom z možných kandidátů na superfight v rámci akce Heaven or Hell, která se uskuteční 20. prosince v Praze. Přináším vám aktuální online rozhovor pro K-1 fan.

 
[3451 - 3460 / 3497]   první stránka předchozí stránka 344 | 345 | 346 | 347 | 348 další stránka poslední stránka