přihlásit trvale
Nová registrace

Rozhovory - Ostatní bojové sporty

Michal Reissinger: "Moc jsem chtěl vyhrát a ukázat se doma."

16.08.2016 v 21:21 | Autor: Roman Lukáč
Michal Reissinger: "Moc jsem chtěl vyhrát a ukázat se doma."

Michal "Palec" Reissinger je čerstvým vítězem poslední eliminační pyramidy těžké váhy pod širým nebem - turnaje Yangame's Fight Night, z něhož se již pomalu stává tradiční letní akce ve pražských Žlutých lázních. Michal se po letech dočkal zápasu doma, v Praze, a před známými a kamarády se ukázal ve skvělé formě - 3 výhry, 2 KO. Navíc šel pro celkovém vítězství zřejmě tou nejtěžší možnou cestou a třikrát bojoval proti soupeřům ze zahraničí.

 

Matouš Kohout: "Jsem soutěživý typ, rád zápasím ve všem!"

07.09.2014 v 13:09 | Autor: Roman Lukáč
Matouš Kohout: "Jsem soutěživý typ, rád zápasím ve všem!"

Je mu sice teprve 22 let, ale v ringu toho již stihl hodně. Matouš Kohout z pražského klubu TKBC Praha patří mezi nejvýraznější tváře nastupující mladé generace českých bojovníků. Je mistrem ČR v Muay Thai a bronzovým medailistou z ME uznávané organizace IFMA. Aktuálně bude reprezentovat Českou republiku na finále Evropské Muay Thai League, jenž proběhne na konci října v Turecku, kam se sjedou vítězové národních eliminací.

 

Jakub Steidl: "Chci zase zápasit doma, v Česku!"

28.09.2013 v 17:20 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Jakub Steidl: "Chci zase zápasit doma, v Česku!"

Dnes 25letý rodák ze Šumperka Jakub "Jakuza" Steidl patřil ještě před třemi lety k největším vycházejícím hvězdám domácí thaiboxerské scény. Dva krát získal domácí titul ČSTB, později začal přidávat úspěchy na mezinárodní úrovni - interkontientnální titul WKN a světový titul WKL, který získal v lednu 2011 výhrou TKO v Thajsku nad domácím bojovníkem. Jeho vítězná série bez porážky čítala téměř 20 zápasů v řadě. Nicméně najednou se po něm u nás slehla zem.

 

Rozhovor s děčínským boxerem Davidem Pazderou

15.07.2012 v 10:18 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Rozhovor s děčínským boxerem Davidem Pazderou

Letošní amatérské mistrovství světa v boxu juniorů bude ve dnech 15 až 23. října letošního roku pořád Thajsko. Země, která je známá především jako kolébka thajského boxu, bude hostit šampiónat v klasickém boxu poprvé. Jedním z reprezentantů české výpravy, který bude usilovat o medaile bude i děčínský boxer David Pazdera. Přečtěte si aktuální rozhovor s ním.

 

Marek Kaigl: "Je to tvrdý a nádherný sport."

10.11.2011 v 10:28 | Autor: Roman Lukáč
Marek Kaigl: "Je to tvrdý a nádherný sport."

Příští sobotu 19. listopadu vypukne v Plzni jedna vrcholných domácích akcí letošní sezóny v bojových sportech - Finále Souboje titánů 2011. Zakončení osmého ročníku plzeňského turnaje proběhne ve velkém stylu a s řadou novinek. Titáni se poprvé dostanou na hokejový stadión ČEZ Arény. Poprvé budou k vidění dvě finálové pyramidy ve dvou různých váhových kategoriích - do 72,6 kg a do 86 kg. Jako vždy nebudou chybět ani vložené superfighty. Více v rozhovoru s ředitelem Souboje titánů Markem Kaiglem.

 

Rozhovor s Viktorem Petrlíkem z Lanna Gymu

22.09.2011 v 14:02 | Autor: Dan Dvořák
Rozhovor s Viktorem Petrlíkem z Lanna GymuRozhovor s Viktorem Petrlíkem z Lanna Gymu

Viktor Petrlík, majitel a hlavní trenér pražského klubu Lanna Gym, vychovává jednoho úspěšného thaiboxera za druhým. Mimojiné je i koučem Petra Vondráčka, který se připravuje na další zápas Fight Code. Přinášíme vám rozhovor s Petrem pro naše stránky.

 

Petr Macháček: Dobrým trenérem se musíte narodit!

22.09.2008 v 00:46 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Petr Macháček: Dobrým trenérem se musíte narodit!

Bojovníka má v sobě každý, ale dobrým trenérem se musíte narodit."Petr Macháček, je symbolem "českého" thai boxu. Jeho kariéra trenéra začala před patnácti lety. Od sedmi let trénoval karate a různým bojovým sportům se věnuje celý život. Jeho klub Hanuman gym Praha už vychoval spoustu špičkových zápasníků, kteří několikrát vybojovali tituly Mistrů světa. Velký malý muž je tedy svým trenérským uměním známý nejen na domácí půdě, ale i po celém světě. Bojová umění se pro něj staly nejen zaměstnáním, ale především koníčkem. Mezi ně patří také trénování jeho syna Petra v motokrosu.

 
[1 - 7 / 7]   1