přihlásit trvale
Nová registrace

Rozhovory - MMA

Fabricio Werdum: Mám potřebné zbraně k tomu, abych vyhrál tohle GP!

10.01.2011 v 17:56 | Autor: Roman Lukáč
Fabricio Werdum: Mám potřebné zbraně k tomu, abych vyhrál tohle GP!

Fabricio Werdum - specialista na brazilské jiu-jitsu, který dokázal zdánlivé nemožné, porazil do té doby neporaženého Fedora Emelianenka. Nyní na něj čeká další výzva, o které mnozí tvrdí, že je téměř nezdolatelná. Ve čtvtrfinále Grand Prix těžké váhy organizace Strikeforce se pokusí zastavit rozjetého Alistaira Overeema, který je momentálně v životní formě, vyřadit jej z turnaje a získat jeho titul. Již jednou to dokázal a to v roce 2006 ještě v organizaci PRIDE. Overeem ovšem od té doby jako zápasník vyrostl o několik tříd. Dokáže jej Werdum porazit podruhé?

 

Antonio Silva: Fedor nebude chtít prohrát podruhé.

06.01.2011 v 18:16 | Autor: Roman Lukáč
Antonio Silva: Fedor nebude chtít prohrát podruhé.

Jednatřicetiletý Brazilec Antonio "Big Foot" Silva (15-2) bude tím mužem, který jako další prověří schopnosti bývalé světové jedničky těžké váhy MMA Fedora Emelianenka. Stane se tak v rámci čtvrtfinálového zápasu vyřazovacího turnaje těžké váhy Strikeforce na turnaji který ponese název Fedor vs. Silva, jenž proběhne 12. února. Na témže turnaji proběhne i další čtvrtfinálové klání turnaje těžké váhy mezi Sergejem Kharitonovem a Andrejem Arlovskim. Stodevatenáct kilo vážící a stodevadesát tři centimetrů vysoký brazilský specialista ví, že Fedor nebude chtít podruhé prohrát, ale ani on si nehodlá jít do oktagonu pro porážku.

 

Rozhovor s Timem Sylviou

12.07.2008 v 00:14 | Autor: Roman Lukáč
Rozhovor s Timem Sylviou

Přináším Vám první část rozhovoru s Timem Sylviou, příštím soupeřem Fedora Emelianenka, známého krále nejtěžší váhy v UFC. Čeká ho stejně jako Fedora životní zápas, bude to nepsaný boj o světové prvenství v této váze. O tom jak probíhá příprava o jeho plánech a názorech si můžete přečíst zde.

 

Rozhovor: Melvin Manhoef

21.06.2008 v 23:55 | Autor: Roman Lukáč
Rozhovor: Melvin Manhoef

Přináším Vám několik dní starý rozhovor s Melvinem Manhoefem po vyhraném zápase na DREAMu 4. V dalším zápase bude Melvin bojovat o titul šampióna této mma organizace. O jeho dojmech ze zápasu, tréninkové přípravě či nejbližších plánech si můžete přečíst v tomto krátkém rozhovoru.

 

Rozhovor: Fedor Emelianenko

10.04.2008 v 18:05 | Autor: Roman Lukáč
Rozhovor: Fedor Emelianenko
V květnu se vůbec poprvé uskuteční MMA turnaj v Nizhnym Novgorodě (Rusko). Organizátoři pojmenovali turnaj "Pohár Fedora Emelianenka". Zde najdete krátký překlad nejnovějšího rozhovoru s Fedorem.
 

Rozhovor: Alexander Emelianenko

03.04.2008 v 18:02 | Autor: Roman Lukáč
Rozhovor: Alexander Emelianenko

V rozhovoru pro hlavní ruské noviny, následující den po jeho posledním zápase na M-1 Challange 2 v St. Peterburgu Saša mluvil o jeho vítězství, prozradil datum jeho nadcházejícího zápasu, vyprávěl o vývoji sportu v Rusku a mnohem více.

 

Rozhovor s Mirkem Cro copem

30.03.2008 v 17:32 | Autor: Roman Lukáč
Rozhovor s Mirkem Cro copem

Přináším vám aktuální rozhovor s chorvatskou hvězdou MMA, Mirkem "Cro copem" Filipovičem. Ten se před nedávnem vrátil úspěšně do ringu a v brzké době ho čeká další, větší výzva v podobě soupeře z elity K-1. Nejčastěji se mluví o Jerome Le Bannerovi.

 
[31 - 37 / 37]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4