přihlásit trvale
Nová registrace

Rozhovory - MMA

David Kozma: "Dám do toho vše!"

11.03.2012 v 10:14 | Autor: Franta Krejčí
David Kozma: "Dám do toho vše!"

Dne 16. března 2012 se v ruském Saint Petersburgu uskuteční turnaj  M-1 Challenge 31. Po boku hvězd jako Alexander Emelianenko či Jeff Monson se představí i zástupce české školy MMA, David „Holátko“ Kozma. Zápasník klubu JMFS Havířov se zde v tříkolovém zápase utká se slibným Maratem Gafurovem.

 

Jakub Muller: „Zápasníci mají image agresivních hlupáků a to je špatně.“

01.03.2012 v 07:16 | Autor: Petr Maršálek
Jakub Muller: „Zápasníci mají image agresivních hlupáků a to je špatně.“

Přinášíme vám rozhovor s trenérem českého MMA klubu JMFS působícího v Ostravě, Havířově a Opavě Jakubem Mullerem, pod jehož rukama vyrostla řada špičkových zápasníků. Mezi jeho trenérské úspěchy patří skutečnost, že dokázal dovést své svěřence k titulům mistra ČR v pěti různých bojových sportech. Jaký je jeho názor na domácí scénu MMA? A jaké je tajemství jeho tréninkového úspěchu? Čtěte dále v rozhovoru pro ExtraRound.cz

 

Petr Macháček: „MMA je návrat ke kořenům boje“

27.11.2011 v 13:08 | Autor: Petr Maršálek
Petr Macháček: „MMA je návrat ke kořenům boje“

Pokud jste se někdy zajímali o bojové sporty u nás v ČR, určitě jméno Petr Macháček znáte. Je jedním z „otců“ české scény plnokontaktních bojových sportů, za kterým stojí nepopiratelné úspěchy jeho svěřenců na všech výkonnostních úrovních. Přinášíme vám rozhovor nejenom o MMA.

 

Vitor Belfort: "Musím nastupovat připravený na 100%."

03.10.2011 v 10:09 | Autor: Jan Javor
Vitor Belfort: "Musím nastupovat připravený na 100%."

Jak jsme Vás včera informovali, Vitor Belfort je zraněn a nezúčastní se UFC 139, ale už nyní myslí na svůj návrat do klece. Předtím než podstoupil rehabilitační procesy, The Phenom udělal rozhovor s Tatame.com o jeho zranění, zápasu Wanderlei Silva vs. Cung Le a jeho touze zápasit s Chaelen Sonnenem v prosinci. „Rozdrtil bych ho,“ slibuje Vitor.

 

Alistair Overeem: „Je to jeden z největších dnů mého života!“

07.09.2011 v 09:31 | Autor: Roman Lukáč
Alistair Overeem: „Je to jeden z největších dnů mého života!“

Jedna z největších událostí ve světě MMA je skutečností. Bývalý šampión dvou MMA organizací DREAM a Strikeforce a poslední vítěz K-1 WGP Alistair Overeem konečně dospěl k dohodě s UFC a s platnostní od včerešjího dne, je zápasníkem těžké váhy největší MMA organizace světa. Aby toho nebylo málo, ještě letos jej čeká zápas, fanoušky řazený do kategorie "snový", s bývalým šampiónem těžké váhy Brockem Lesnarem.

 

Daniel Barták: „Z MMA je moderní sport s novou image.“

03.09.2011 v 09:01 | Autor: Petr Maršálek
Daniel Barták: „Z MMA je moderní sport s novou image.“

Přinášíme vám rozhovor s trenérem Brazilského Jiu Jitsu a MMA v klubu Penta Gym Praha, bývalým úspěšným zápasníkem v ultimátních zápasech, a v neposlední řadě spisovatelem, Danielem Bartákem speciálně pro ExtraRound.cz

 

Attila Végh: Soupeře nikdy nepodceňuju!

22.06.2011 v 19:13 | Autor: Roman Lukáč
Attila Végh: Soupeře nikdy nepodceňuju!

Zítra večer vypukne v Aréně na Spartě jedna z vrcholných domácích akcí K-1 a MMA zápasů - Heroes Gate 4. V hlavním MMA zápase večera bude bojovat slovenská jednička polotěžké váhy a top 10 zápasník evropského žebříčku Attila Végh s dosud neporaženým německým bijcem Jonasem Billsteinem, který usiluje o angažmá v USA. Přečtěte si pár hodin starý rozhovor s Attilou před jeho zítřejším duelem.

 

Alistair Overeem: Současné MMA Fedora dohnalo.

01.03.2011 v 17:35 | Autor: Roman Lukáč
Alistair Overeem: Současné MMA Fedora dohnalo.

Alistair Overeem má za sebou vynikající rok 2010, vyhrál všechny zápasy ke kterým nastoupil, úspěšně obhájil titul Strikeforce, vyhrál finále K-1 a stal se novým šampiónem a nakonec získal i titul japonské MMA organizace DREAM. Letos se soustředí na jediný cíl a tím je vítězství v Grand Prix těžké váhy organizace Strikeforce. První krok k celkovému vítězství bude muset udělat 9. dubna v zápase s Fabriciem Werdumem. V článku si můžete přečíst jeho poslední rozhovor.

.
 

Big Nog: Anderson Silva je nejlepší na světě.

21.02.2011 v 22:17 | Autor: Roman Lukáč
Big Nog: Anderson Silva je nejlepší na světě.
Dnes je to přesně rok co brazilský zápasník Antonio Rodrigo Nogueira zápasil naposledy. Tehdy na UFC 110 v hlavním zápase s Cainem Velasquezem inkasoval tvrdý knokaut v 1. kole. Do oktagonu se měl vrátit v září minulého roku na UFC 119, ale kvůli zranění odstoupil a v zápase s Frankem Mirem ho nahradil Mirko Crocop. Nyní je po operaci kolene a již začal s lehkým tréninkem, k jeho návratu ovšem dojde nejspíš až v srpnu na turnaji UFC v brazilském Riu De Janeiru. Prozatím alespoň sleduje počínání svých týmovým kolegů. Zde najdete aktuální rozhovor s Minotaurem…
 

Antonio Silva: Kdyby Fedor pokračoval, mohl by přijít o oko.

15.02.2011 v 22:47 | Autor: Roman Lukáč
Antonio Silva: Kdyby Fedor pokračoval, mohl by přijít o oko.

Před turnajem většina lidí nevěnovala brazilskému zápasníkovi Antoniu Silvovi příliš mnoho pozornosti. Ačkoliv už před turnajem byl v žebříčku 10 nejlepších MMA zápasníků, většina fanoušků ani odborníků jej mezi hlavní favority na celkové vítězství neřadila. V roce 2008 se stal šampiónem těžké váhy organizace Elite XC, ale o titul v zápětí přišel pro pozitivní dopingový nález. Ve Strikeforce prohrál na body s Fabriciem Werdumem a do zápasu s Fedorem šel jako outsider. Po sobotním turnaji však celému světu MMA ukázal, že se s ním musí počítat. Přečtěte si aktuální pozápasový rozhovor s Antoniem "Big Foot" Silvou...

 
[21 - 30 / 37]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 další stránka poslední stránka