přihlásit trvale
Nová registrace

Rozhovory - MMA

Alistair Overeem: "Tyrone vyřídí Aertse v 1. kole!"

22.06.2012 v 20:19 | Autor: Roman Lukáč
Alistair Overeem: "Tyrone vyřídí Aertse v 1. kole!"Alistair Overeem: "Tyrone vyřídí Aertse v 1. kole!"

Kolem Alistaira Overeema je opět rušno. Poté co oznámil návrat do oktagonu ještě v tomto roce, dal o sobě o pár dní později znovu vědět, když se vrátil do USA. "Dneska podstupuji dopingovou kontrolu, abych si získal důvěru Atletické komise v Nevadě a protože respektuji UFC a abych ujistil Juniora, že jsem čistý zápasník, jsem zcela přírodní Juniore, a jdu si pro tebe...," uvedl 31 holadnský zápasník ve středu na svém twitteru.

 

Rozhovor s českým MMA šampiónem lehké váhy Davidem Kozmou

13.06.2012 v 09:01 | Autor: Franta Krejčí
Rozhovor s českým MMA šampiónem lehké váhy Davidem Kozmou

Naše stránky ExtraRound.cz vám přináší rozhovor s nejlepším bojovníkem lehké váhy v ČR a současným šampiónem organizace GCF. Davidem "Holátkem" Kozmou. Bojovník klubu JMFS a svěřenec trenéra Jakuba Mullera dosáhl dne 20.května 2012 dalšího výrazného úspěchu, když v rámci turnaje GCF 13: Pain and Glory dokázal zvítězit nad Jaroslavem "Číňanem" Poborským, welterovým šampiónem pro ČR. Co si David myslí o svém posledním soupeři a zápase? S kým by rád poměřil síly v příštím utkání? Čtěte dále:

 

Daniel Cormier: „Plán je stát se šampiónem UFC.“

07.06.2012 v 03:36 | Autor: Roman Lukáč
Daniel Cormier: „Plán je stát se šampiónem UFC.“

Daniel Cormier, vítěz eliminačního turnaje těžké váhy organizace Strikeforce, se v těchto dench zaslouženě těší popularitě a zájmu ze strany médií. Do turnaje nastupoval jako neznámý zápasník a skončil jako hvězda, kterou by mnozí rádi viděli bojovat o titul v UFC. Třiatřicetiletý Cormier má za sebou bohatou kariéru v klasickém zápase, kterému se věnuje už od školních let.

 

JDS: „Vydám ze sebe to nejlepší, abych Velasqueze porazil.“

30.05.2012 v 11:54 | Autor: Roman Lukáč
JDS: „Vydám ze sebe to nejlepší, abych Velasqueze porazil.“

Junior Dos Santos si může po víkendu opět chvíli oddechnout. Po výhře TKO ve 2. kole nad Frankem Mirem, si může dalších pár měsíců užívat titulu těžké váhy UFC. Nebyl však jediný, kdo v sobotu zářil. Velký dojem za sebou zanechal i Cain Velasquez, který doslova převálcoval Antonia Silvu a vyhrál TKO v 1. kole. Zapůsobil natolik, že už na pozápasové tiskové konferenci, byl označen za příštího vyzyvatele.

 

JDS: „Nejde mi o pomstu, chci obhájit můj titul.“

17.05.2012 v 12:27 | Autor: Roman Lukáč
JDS: „Nejde mi o pomstu, chci obhájit můj titul.“

Je světovou jedničkou těžké váhy a šampiónem UFC. V největší MMA organizaci světa zatím přemožitele nenašel. V 15 dosavadních zápasech byl poražen pouze jednou. Deseti ze 14 vítězství dosáhl KO. To je stručná vizitka 27letému brazilského šampióna těžké váhy Juniora Dos Santose (14-1), kterého čeká 26. května v hlavním zápase turnaje UFC 146 v Las Vegas první obhajoba proti vyzyvateli Franku Mirovi (15-6).

 

František Smetánka: „Snažím se neustále zdokonalovat“

13.05.2012 v 08:40 | Autor: Petr Maršálek
František Smetánka: „Snažím se neustále zdokonalovat“

Každý fanoušek MMA, který se jen trochu orientuje na české scéně, zajisté zná velmi úspěšný klub Pretorian gym Pardubice. Hlavní trenér Pretorianu, František Smetánka, který je zároveň i vynikajícím závodníkem a sportovcem s mnoha úspěchy v bojových sportech nám v rozhovoru prozradil, jak si udržuje motivaci, na čem lze stavět přípravu pro MMA i své„rituály“ před zápasem.

 

Frank Mir: "Nejsem arogantní, jen sebevědomý."

07.05.2012 v 17:53 | Autor: Roman Lukáč
Frank Mir: "Nejsem arogantní, jen sebevědomý."

Frank Mir je tím mužem, který po vyřazení Alistaira Overeema z titulového zápasu těžké váhy, zaujme post vyzyvatele v souboji se šampiónem Juniorem Dos Santosem. V minulosti už na pás pro šampióna těžké váhy dosáhl. V březnu roku 2010 si jej mohl připnout kolem pasu znovu, ale v souboji s Shanem Carwinem inkasoval tvrdé KO v 1. kole. Od té doby si ale třemi výhrami znovu probojoval do bojů o titul a nyní je připraven vyzvat šampióna.

 

Lyoto Machida: "Bader je silný zápasník se srdcem."

06.05.2012 v 10:08 | Autor: Roman Lukáč
Lyoto Machida: "Bader je silný zápasník se srdcem."

Třiatřicetiletý brazilský zápasník a bývalý šampión polotěžké váhy UFC Lyoto Machida (18-3) se po prohraném titulovém zápase s Jonem Jonesem na UFC 140 chystá zpět do oktagonu. Čeká jej zápas s americkým zápasníkem Ryanem Baderem (13-2), který se výhrami na Quintonem Jacksonem a Jasonem Brilzem znovu dostal do elitní desítky zápasníků polotěžké váhy. K jejich souboji dojde na turnaji UFC on FOX 4, 4. srpna.

 

Antonio Rodrigo Nogueira: „Věřím, že jsem lepší než Kongo.“

05.05.2012 v 18:14 | Autor: Roman Lukáč
Antonio Rodrigo Nogueira: „Věřím, že jsem lepší než Kongo.“Antonio Rodrigo Nogueira: „Věřím, že jsem lepší než Kongo.“

Pětatřicetiletý brazilský zápasník těžké váhy Antonio Rodrigo Nogueira se 21. července na turnaji UFC 149 v kanadském Calgary vrátí zpět do oktagonu. Čeká jej comeback po dalším zranění. Loni se vracel do zápasu s Brendanem Schaubem po několikanásobné operaci kolene, nyní má za sebou nehezky vyhlížející zlomeninu ruky, kterou si odnesl ze svého posledního zápasu na prosincovém turnaji  UFC 140.

 

Mauricio Shogun Rua: "S Thiagem to bude řežba."

05.05.2012 v 09:00 | Autor: Roman Lukáč
Mauricio Shogun Rua: "S Thiagem to bude řežba."Mauricio Shogun Rua: "S Thiagem to bude řežba."

Brazilský zápasník polotěžké váhy, bývalý šampión PRIDE a UFC Mauricio "Shogun" Rua se po měsících čekání konečně dočkal dalšího zápasu. Po epickém zápasu s Danem Hendersonem v listopadu minulého roku, který byl vyhlášen zápasem roku 2011 byl 30letý zápasník několik dlouhých měsíců mimo hru. Na vině nebylo zranění ani jiná zdravotní překážka. V UFC pro něj zkrátka nemohli najít adekvátní soupeře. Až nyní.

 
[11 - 20 / 37]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 další stránka poslední stránka