přihlásit trvale
Nová registrace

Rozhovory - MMA

Standa Futera: "V zápase myslím na to, že chci vyhrát."

13.03.2015 v 07:07 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Standa Futera: "V zápase myslím na to, že chci vyhrát."

Stanislav Futera byl ještě před pár lety redaktorem na webu ultimatni-zapasy.cz. Právě tam započala jeho cesta k MMA. Dnes je českou pětkou welterovové váhy, má na kontě 10 zápasů s bilancí 7 výher a 3 porážky. Posledních 5 zápasů v řadě vyhrál. Loni v říjnu vybojoval titul Young Blood Night nad německým zápasníkem Mariem Wittmannem, kterého porazil TKO v 1. kole. Další zápas jej čeká už příští čtvrtek na Bitvě roku 2015, kde se utká s neporaženým slovenským zápasníkem Františkem Fodorem.

 

Petr „Píno“ Ondruš: „Myslím si, že 90% úspěchu je v hlavě!“

30.01.2014 v 20:13 | Autor: Roman Lukáč
Petr „Píno“ Ondruš: „Myslím si, že 90% úspěchu je v hlavě!“

Loňský rok byl pro Petra "Pína" Ondruše ve znamení návratu. Návratu na zápasová kolbiště, kde nestál tři roky. Jeho březnový comeback byl hlavní událostí březnového Souboje titánů a přestože byl, jak sám přiznává nervózní, nakonec to byl návrat vítězný. V prosinci se vrátil do Plzně znovu a po 6 letech znovu naskočil do finálové vyřazovací pyramidy. Stejně jako v roce 2007 dokázal po třech soubojích dokráčet až k celkovému vítězství.

 

Tomáš Kužela: "Chci udělat dobrý zápas a vyhrát!"

05.12.2013 v 00:28 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Tomáš Kužela: "Chci udělat dobrý zápas a vyhrát!"

Již tuto sobotu nastoupí český terminátor Karlos Vémola (11-4) do druhého zápasu na domácí půdě a po titulu MMAA bude chtít ukořistit i pás domácího šampióna organizace GCF. V cestě mu bude stát zkušený Tomáš Kužela (21-18; 1). Mezi řadou zajímavých bitev na GCF 26, bude přeci jen nad ostatními vyčnívat tento duel. Tomáš se pokusí uspět tam, kde selhal jeho předchůdce Petr Kníže. Zatímco do té doby neporaženému Petrovi mnoho fanoušků věřilo, Tomáše někteří fanoušci předem odepsali.

 

Fabricio Werdum: Doufám, že můj další zápas bude o titul UFC

30.08.2013 v 12:22 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Fabricio Werdum: Doufám, že můj další zápas bude o titul UFC

Brazilec Fabricio Werdum (17-5-1) má za sebou velké vítězství ze začátku června, když na domácí půdě v Fortaleze porazil v hlavním zápase večera slavného krajana Antonia Rodriga Nogueiru submission ve 2. kole po armbaru. Oplatil mu tak několik let starou porážku z japonské organizace PRIDE, získal skalp zápasníka toho času elitní 10 těžké váhy a prodloužil své vítězné tažení po návratu do UFC na tři zápasy v řadě.

 

Viktor Pešta: Nehodlám si zlepšovat bilanci se slabšími soupeři

Exkluzivne 07.11.2012 v 10:53 | Autor: Petr Maršálek
Viktor Pešta: Nehodlám si zlepšovat bilanci se slabšími soupeři

Je mu teprve 22 let, MMA se na závodní úrovni věnuje necelé dva roky, přesto si za tak krátkou dobu minimálně u nás dokázal vybojovat slušnou reputaci a respekt soupeřů. Viktor Pešta pod vedením trenéra Dana Bartáka nastoupil 6 zápasů a všechny vyhrál, v pěti případech před limitem. Polovinu zápasů absolvoval proti soupeřům ze zahraničí. I proto aktuálně najdete jeho jméno na prvním místě v žebříčku českých těžkých vah v MMA.

 

Marián Kotlář: Je to pro mne velká šance

11.10.2012 v 15:32 | Autor: Franta Krejčí
Marián Kotlář: Je to pro mne velká šance

Příští sobotu zavítá česká MMA organizace GCF do Ostravy s turnajem GCF: Big Cage Ostrava 2. V hlavním zápase se v bantamové váze střetnou Michal "Háša" Hamršmíd a Marián Kotlář. Jeden z nejočekávanějších domácích MMA zápasů bude největším lakádlem celé akce (kompletní startovní listina zde). Před několika dny jsme vám přinesli rozhovor s prvním jmenovaným a nyní nabízíme slibovaným rozhovor také Mariánem Kotlářem z JMFS.

 

Michal "Háša" Hamršmíd: Role favorita se nezříkám

Exkluzivne 06.10.2012 v 16:21 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Michal "Háša" Hamršmíd: Role favorita se nezříkám

V sobotu 20. října bude ostravská Bonver Aréna hostit turnaj české MMA organizace GCF s podtitulem Big Cage Ostrava 2. Jak název napovídá půjde o druhý turnaj GCF v Ostravě, tentokrát i s jedním z historicky nejúspěšnějších českých MMA zápasníků Michael "Hášou" Hamršmídem (20-10-2; 1), který pro jednou opět vyměnil manažerský post jednoho z organizátorů za MMA rukavice, který si navlíkne v hlavním zápase proti vycházející české hvězdě bantamové váhy z týmu JMFS, dosud neporaženému Mariánu Kotlářovi (8-0).

 

Cristiane "Cyborg" Santos: Miluji svoji práci, ale rodina je prioritou

16.09.2012 v 09:49 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Cristiane "Cyborg" Santos: Miluji svoji práci, ale rodina je prioritou

Cristiane "Cyborg" Santos (10-1; 1) byla ještě loni na vrcholu. Měla úspěšně rozjetou kariéru, byla šampiónkou Strikeforce a nejlepší MMA zápasníci na světě. Soupeřky se jí obloukem vyhýbali a díky sponzorům se stala nejlépe placenou zápasnicí. Jenže pak přišel černý prosinec. Nejprve úspěšně obhájila titul ženské featherové váhy. Japonskou vyzyvatelku Hiroku Yamanoku vyřídila za pouhých 16 vteřin. Jenže po zápase byl v jejím těle nalezen anabolický steroid stanozol.

 

Dana White: "Jako zápasník jsem nestál za nic!"

21.07.2012 v 09:28 | Autor: Roman Lukáč
Dana White: "Jako zápasník jsem nestál za nic!"

Prezident UFC Dana White je jedním z nejzaměstnanějších lidí na světě. Své práci prezidenta největší MMA organizace věnuje maximum. Ještě v polovině týdne byl v Austrálii, kde za UFC podepsal smlouvu s místní přední kabelovou televizí a australští fanoušci MMA budou dalšími, kteří budou moci ve své zemi sledovat UFC turnaji i momo pay-per-view, na běžném kanále. Nyní už je White v Kanadě, kde dnes proběhne turnaj UFC 149.

 

Fabricio Werdum: "Zápasit doma bylo dojemné!"

26.06.2012 v 12:44 | Autor: Roman Lukáč
Fabricio Werdum: "Zápasit doma bylo dojemné!"

Čtyřiatřicetiletý brazilský zápasník těžké váhy Fabricio Werdum (16-5-1) pokračuje po návratu do UFC ve vítězném tažení. Po Royi Nelsonovi, vyřídil o uplynulém víkendu i Mika Russowa. A to hned v 1. kole. Brazilský specialista na jiu-jitsu znovu potvrdil, že boj na zemi není jeho jedinou zbraní. Jeho boj v postoji doznal obrovského zlepšení. Nyní je zpátky mezi pěti nejlepšími těžkými vahami a rád by se dočkal své vytoužené odvety se šampiónem Juniorem Dos Santosem.

 
[1 - 10 / 37]   1 | 2 | 3 | 4 další stránka poslední stránka