přihlásit trvale
Nová registrace

Rozhovory - K-1

Jan Homolka: "Na těch pár minut v ringu na ničem jiném nezáleží!"

15.01.2015 v 22:15 | Autor: Roman Lukáč
Jan Homolka: "Na těch pár minut v ringu na ničem jiném nezáleží!"

Přinášíme vám rozhovor s Honzou Homolkou, trenérem a bojovníkem z SKS Arény Kladno, který již tuto sobotu nastoupí do jedné z vyřazovacích pyramid na Yangame´s Fight Night 2 v Praze. Kladenský bojovník, který léta zápasil ve váze do 81 kg, se premiérově představí ve váze do 70 kg, načne druhou stovku odbojovaných zápasů a bude usilovat o účast na prestižním ruském turnaji Tatneft v Kazani. V tvrdé konkurenci domácí špičky se v sobotu pokusí prodat zkušenosti ze svého půlročního pobytu v Thajsku. Pár týdnů na to nastoupí na akci GCF ke svému druhému zápasu v MMA. Ten první absolvoval ještě v Thajsku a vyhrál jej TKO v 1. kole.

 

Michal Reissinger: "Není to lehké, ale je to o tom chtít!"

07.12.2013 v 18:21 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Michal Reissinger: "Není to lehké, ale je to o tom chtít!"Michal Reissinger: "Není to lehké, ale je to o tom chtít!"

Michal Reissinger je 26letý bojovník reprezentující barvy pražského klubu Hanuman Gymu Praha. Při jeho 192 cm a zhruba 115 kg není třeba zmiňovat jeho váhovou kategorii. Michal začal aktivně zápasit teprve před dvěma roky. Od té doby má však jeho kariéra strmý spád. Po zápasech na amatérské lize CMTA, kterou zakončil v roce 2011 ziskem amatérského titulu se od konce minulého roku začal objevovat v profi zápasech.

 

Petr Kareš: Zápasení pro mě neznamená budování "chiméry" neporazitelnosti

08.03.2013 v 05:02 | Autor: Jirka Špaček
Petr Kareš: Zápasení pro mě neznamená budování "chiméry" neporazitelnosti

Přinášíme vám rozhovor s dlouholetým amatérským reprezentantem v kickboxu, v plnokontaktních disciplínách, Petrem Karešem, kterého čeká tuto sobotu zápas podle pravidel K-1 o profesionální titul mistra světa organizace WKA/WKU ve váze do 90 kg v sousedním Německu.

 

Filip Sýkora: Ztratil jsem chuť, raději jsem včas skončil

Exkluzivne 01.11.2012 v 12:56 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Filip Sýkora: Ztratil jsem chuť, raději jsem včas skončil

Bude to měsíc a půl, co médii proběhla nečekaná zpráva o tom, že kickboxer Filip Sýkora z pražského KSTO JV Praha končí kariéru. Však 23 letech měl před sebou ještě řadu let, kdy se mohl dále zlepšovat a posouvat dál. Na letošní podzim jej čekalo několik bitev. Ta první, odvetná, měla proběhnout na Heroes Gate 8 se slovenským bijcem Vladimírem Idraniym. Na konci listopadu se pak měl představit ve finálové pyramidě Souboje titánů v Plzni jako obhájce loňského vítězství.

 

Alena Holá: "Splnila jsem si sen," říká čerstvá mistryně světa

Exkluzivne 30.10.2012 v 09:40 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Alena Holá: "Splnila jsem si sen," říká čerstvá mistryně světa

Bojovnice z Nýrska startující za Spartak Žebrák Alena Holá si v sobotu večer splnila jeden ze svých sportovních snů. Na slovenském galavečeru Noc Bojovnikov v Nitře nastoupila do zápasu o profesionální titul mistryně světa WKA. Svou soupeřku, Donatella Panu, dobře znala, před čtyřmi lety se s ní utkala a prohrála. Tentokrát jí však oplatila porážku i s úroky, po dominantním výkonu, kdy měla na vrch po celých 5 kol, jasně zvítězila na body a odměnou jí kromě vydařené odvety byl také mistrovský pás, který ji pořadatelé po vyhlášení výsledku připnuli kolem pasu.

 

Honza Tůma: Domácí prostředí je pro mě silný motor

24.10.2012 v 10:42 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Honza Tůma: Domácí prostředí je pro mě silný motor

Ode dneška přesně za měsíc proběhne v hale TJ Lokomotiva Plzeň poslední finálový turnaj Souboje titánů v tomto roce. Vložené zápasy, pyramida o profi titul mistra ČR v Muay Thai ve váze do 72,5 kg a tradiční eliminace ve váze do 86 kg. Ta bude stejně jako loni čtyřčlenná a jedním z nasazených bojovníků, který bude usilovat o celkové vítězství bude i domácí Jan "Iron" Tůma. Honza v minulosti svedl na titánech několik velkých bitev.

 

Badr Hari: Začal jsem děsit sám sebe!

25.02.2011 v 19:06 | Autor: Roman Lukáč
Badr Hari: Začal jsem děsit sám sebe!Badr Hari: Začal jsem děsit sám sebe!

Přinášíme vám nejnovější rozhovor s Badrem Hari. Jedná se o několik dní starý rozhovor, který se odehrál během Hariho vystoupení v televizní show jedné holandské televize. V článku najdete to nejpodstatnější co v rozhovoru zaznělo a originánlí video Hariho vystoupení, v němž je interview prokládáno nejnovějšími ukázkami z Hariho tréninkové přípravy na comeback mezi 16 provazů, ke kterému dojde v květnu na It´s showtime v Lyonu. Hariho soupeřem bude Tony Gregory.

 

Gago Drago: I když nemám svůj den, snažím se o co nejlepší zápas.

20.02.2011 v 22:12 | Autor: Roman Lukáč
Gago Drago: I když nemám svůj den, snažím se o co nejlepší zápas.

Gago Drago, jeden z top bojovníků K-1 Max a It´s showtime má za sebou náročný rok 2010. Stal se vítězem prvního ročníku reality show Enfusion, v K-1 Max dokráčel až do semifinále, kde jej zastavil Yoshihiro Sato a celkem stihl odzápasit 12 zápasů během loňského roku. Pětadvacetiletý Armén žijící v Holandsku se nyní připravuje na první letošní zápas, který absolvuje 6. března na turnaji It´s showtime. Jeho soupeřem bude další hvězda K-1 Max Artur Kyshenko. Nyní si můžete přečíst aktuální rozhovor s Dragem speciálně pro naše stránky.

 

Jerome Le Banner: Kdybych se poslouchal, skončil jsem už před 2 roky!

22.10.2010 v 11:37 | Autor: Roman Lukáč
Jerome Le Banner: Kdybych se poslouchal, skončil jsem už před 2 roky!

Francouzská ikona K-1 - pod tímto spojením se většině fanoušků japonské soutěže okamžitě vybaví jméno Jerome Le Banner. Osmatřicetiletý francouzský veterán je spolu s Peterem Aertsem posledním z bojovníků, kteří zůstali z původní generace, jenž stála u zrodu K-1. I jejich konec kariéry se pomalu, ale jistě chylí ke konci, přesto chtějí oba předvést ještě několik velkých bitev a měřit síly s mladými lvi. Nyní se můžete přečíst nejnovější rozhovor s francouzskou legendou!

 

Semmy Schilt: Ve finále mě něchtějí ani jako náhradníka!

02.12.2008 v 23:30 | Autor: Roman Lukáč
Semmy Schilt: Ve finále mě něchtějí ani jako náhradníka!

Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor se Semem Schiltem. Po té co Semmy Schilt ohlásil zájem o účast v rezervním fightu, byli fanoušci víceméně smířeni s faktem, že Semmy o svou účast na finálovém večeru, byť v pozici náhradníka, nepřijde. Jaké překvapení potom, bylo, když se ani na jednom z rezervních zápasů neobjevil. Semmy Schilt je rozhněvaný. Tuhle sobotu, kdy v Japonsku proběhne velké finále K-1, bude trojnásobný šampion K-1 sedět doma. Organizátoři nechtěli 212cm holandského obra na finálovém večeru!

 
[1 - 10 / 16]   1 | 2 další stránka poslední stránka