přihlásit trvale
Nová registrace

Rozhovory - Box

Lucie Sedláčková: "Přijala jsem fakt, že jsem boxerkou."

23.06.2015 v 07:49 | Autor: Roman Lukáč
Lucie Sedláčková: "Přijala jsem fakt, že jsem boxerkou."

Dvacetiletá Lucka Sedláčková z Děčína je spolu s Fabiánou Bytyqi nadějí českého ženského profiboxu. Ve skutečnosti jsou jedny z mála napříč mužským i ženským boxem u nás, které dosáhly na profesionální smlouvu se zahraniční boxerskou stájí. Lucka je nyní boxerkou jedné z největších evropských stájí - německé SES, pod níž v minulosti boxoval i náš nejúspěšnější boxer Lukáš Konečný. Ten je nyní jejím hlavním trenérem a snaží se jí předávat své cenné zkušenosti.

 

Loučící se Konečný: "Byl to celkově povedený konec kariéry."

20.04.2014 v 10:27 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Loučící se Konečný: "Byl to celkově povedený konec kariéry."

Měl před sebou poslední výzvu kariéry. A přestože ji nejúspěšnější český profesionální boxer Lukáš Konečný (50-5) nezdolal, popasoval se s ní opět se ctí. S Peterem Quillinem sice boj o titul mistra světa WBO ve střední váze prohrál jasně na body, ostudu si ale za velkou louží neudělal. Níže Vám nabízíme rozhovor s historicky nejúspěšnějším českým boxerem krátke po jeho posledním zápase, který poskytl pro své stránky profiboxing.cz.

 

Lucie Sedláčková: „Box byl pro mě dar od života!“

14.10.2013 v 19:39 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Lucie Sedláčková: „Box byl pro mě dar od života!“

Na první pohled byste pravděpodobně jen těžko tipovali, že v černovlasé krásce Lucce Sedláčkové z Děčína se skrývá také velký talent českého ženského boxu. Boxu se věnuje už 5 let, zhruba poslední rok pak velmi intenzivně a boxu se rozhodla podřídit prakticky vše. Opustila rodný Děčín, přestěhovala se do Prahy a změnila školu, která jí umožňuje více se věnovat boxerské přípravě. Loni absolvovala premiéru na seniorském MČR a po třech těžkých zápasech brala druhé místo. Letos hodlá dojít ve váze do 57 kg pro zlato.

 

Lukáš Konečný: V červnu obhajoba doma a pak chci titul mistra světa

24.03.2013 v 20:04 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Lukáš Konečný: V červnu obhajoba doma a pak chci titul mistra světa

MAGDEBURG/ÚSTÍ NAD LABEM – Spolu s parťákem Robertem Stieglitzem rozbouřili vyprodanou osmitisícovou GETEC Arénu v Magdeburgu. Aby ne. Vždyť Stieglitz ve třech kolech srovnal německou modlu Arthura Abrahama a Lukáš Konečný v krvavém souboji s přehledem vybodovala snaživého Francouze Karima Achoura.

 

Lukáš Konečný vzpomíná na otce: "Byl to prostě frajer. A tečka!"

20.06.2012 v 13:31 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Lukáš Konečný vzpomíná na otce: "Byl to prostě frajer. A tečka!"

Jsou to přesně dva týdny, kdy do boxerského nebe odešel Milan Konečný, první český profesionální boxer a také otec toho nejúspěšnějšího - Lukáše Konečného. Profiboxing.cz se rozhodl uctít památku výtečného boxera, ale i skvělého kamaráda rozhovorem právě se synem Lukášem, který je plný vzpomínek na společné zážitky, ať již těch úsměvných či vážných. I kvůli zachování autenticity doznalo povídání s prvním českým profesionálním boxerským mistrem světa jen minimálních korektur a úprav.

 

Rozhovor s Vasilem Larionovem, trenérem boxerské reprezentace kadetů

20.06.2012 v 08:55 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Rozhovor s Vasilem Larionovem, trenérem boxerské reprezentace kadetů

Český reprezentační výběr v boxu kadetů (do 15 let) čeká za nedlouho Mistrovství Evropy, které se letos uskuteční v bulharské metropoli Sofii. Přinášíme vám rozhovor s trenérem české reprezentace kadetů Vasilem Larionovem, původem z Ruska. Jak hodnotí úroveň mladých boxerů v Čechách? A co považuje za největší neduh českého amatérského boxu?

 

Šťastný Chládek: "Největší zážitek? Slavnostní zahájení olympiády!"

18.06.2012 v 18:10 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Šťastný Chládek: "Největší zážitek? Slavnostní zahájení olympiády!"

Jako kdyby vás někdo probudil z nádherného snu a řekl, že je to realita. Tak se nyní cítí nejlepší český amatérský boxer současnosti Zdeněk Chládek (22). Už se balil na dovolenou do Egypta, když z centrály Mezinárodní boxerské unie (AIBA) přišel na český svaz mail, ve kterém stojí: Zdeněk Chládek dostal divokou kartu pro účast na olympijských hrách ve váze do 64 kg. „Pořád tomu nemohu uvěřit, je to úžasné,“ neskrýval v rozhovoru pro Profiboxing.cz ústecký bijec a desátý muž loňského světového šampionátu.

 

Rozhovor s Janou Juranovou po MS v Číně

28.05.2012 v 08:35 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Rozhovor s Janou Juranovou po MS v Číně

Byla poslední českou nadějí na Olympijské hry. Brněnská boxerka Jana Juranová byla poslední z české boxerské reprezentace, která měla možnost se kvalifikovat na nadcházející hry v Londýně. Na MS v boxu žen, které letos proběhlo v Číně si nevedla vůbec špatně, první dva zápasy s přehledem vyhrála. Ve třetím zápase však narazila na favorizovanou Rusku, s kterou v minulosti již jednou prohrála a z turnaje vypadla po prohře na body. Těsně jí tak unikly kvalifikační pozice pro Olympijské hry a sezóna pro ní skončila. Jak jí hodnotí?

 

Andy Lee - rozhovor

21.01.2012 v 00:24 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Andy Lee - rozhovorAndy Lee - rozhovor

V žebříčku vysoce postavený boxer z Irska, střední váha Andy Lee (27-1,19KO) se vrací na den Sv.Patrika do MSG, New York (17.březen), jeho soupeř ještě není znám. Hlavním zápasem večera bude boj jeho krajana Matthewa Macklina (28-3) proti Sergio Martinezovi, králi střední váhy.  Lee vyhrál 12 zápasů v řadě, je jednička WBO, trojka WBA a na 6.místě WBC.

 

Hanka Hlavatá: „Vlézt do ringu není jen tak!“

15.11.2011 v 12:23 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Hanka Hlavatá: „Vlézt do ringu není jen tak!“

Přinášíme vám rozhovor s čersvtou mistryní ČR v amatérskou boxu Hankou Hlavatou. Na první pohled křehká kráska se umí v ringu pěkně ohánět a již získala několik medailových úspěchů na MČR a získává také první vítězství na mezinárodních turnajích.

 
[1 - 10 / 21]   1 | 2 | 3 další stránka poslední stránka