přihlásit trvale
Nová registrace

Rozhovory

Michal Reissinger: "Moc jsem chtěl vyhrát a ukázat se doma."

16.08.2016 v 21:21 | Autor: Roman Lukáč
Michal Reissinger: "Moc jsem chtěl vyhrát a ukázat se doma."

Michal "Palec" Reissinger je čerstvým vítězem poslední eliminační pyramidy těžké váhy pod širým nebem - turnaje Yangame's Fight Night, z něhož se již pomalu stává tradiční letní akce ve pražských Žlutých lázních. Michal se po letech dočkal zápasu doma, v Praze, a před známými a kamarády se ukázal ve skvělé formě - 3 výhry, 2 KO. Navíc šel pro celkovém vítězství zřejmě tou nejtěžší možnou cestou a třikrát bojoval proti soupeřům ze zahraničí.

 

Lucie Sedláčková: "Přijala jsem fakt, že jsem boxerkou."

23.06.2015 v 07:49 | Autor: Roman Lukáč
Lucie Sedláčková: "Přijala jsem fakt, že jsem boxerkou."

Dvacetiletá Lucka Sedláčková z Děčína je spolu s Fabiánou Bytyqi nadějí českého ženského profiboxu. Ve skutečnosti jsou jedny z mála napříč mužským i ženským boxem u nás, které dosáhly na profesionální smlouvu se zahraniční boxerskou stájí. Lucka je nyní boxerkou jedné z největších evropských stájí - německé SES, pod níž v minulosti boxoval i náš nejúspěšnější boxer Lukáš Konečný. Ten je nyní jejím hlavním trenérem a snaží se jí předávat své cenné zkušenosti.

 

Standa Futera: "V zápase myslím na to, že chci vyhrát."

13.03.2015 v 07:07 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Standa Futera: "V zápase myslím na to, že chci vyhrát."

Stanislav Futera byl ještě před pár lety redaktorem na webu ultimatni-zapasy.cz. Právě tam započala jeho cesta k MMA. Dnes je českou pětkou welterovové váhy, má na kontě 10 zápasů s bilancí 7 výher a 3 porážky. Posledních 5 zápasů v řadě vyhrál. Loni v říjnu vybojoval titul Young Blood Night nad německým zápasníkem Mariem Wittmannem, kterého porazil TKO v 1. kole. Další zápas jej čeká už příští čtvrtek na Bitvě roku 2015, kde se utká s neporaženým slovenským zápasníkem Františkem Fodorem.

 

Jan Homolka: "Na těch pár minut v ringu na ničem jiném nezáleží!"

15.01.2015 v 22:15 | Autor: Roman Lukáč
Jan Homolka: "Na těch pár minut v ringu na ničem jiném nezáleží!"

Přinášíme vám rozhovor s Honzou Homolkou, trenérem a bojovníkem z SKS Arény Kladno, který již tuto sobotu nastoupí do jedné z vyřazovacích pyramid na Yangame´s Fight Night 2 v Praze. Kladenský bojovník, který léta zápasil ve váze do 81 kg, se premiérově představí ve váze do 70 kg, načne druhou stovku odbojovaných zápasů a bude usilovat o účast na prestižním ruském turnaji Tatneft v Kazani. V tvrdé konkurenci domácí špičky se v sobotu pokusí prodat zkušenosti ze svého půlročního pobytu v Thajsku. Pár týdnů na to nastoupí na akci GCF ke svému druhému zápasu v MMA. Ten první absolvoval ještě v Thajsku a vyhrál jej TKO v 1. kole.

 

Matouš Kohout: "Jsem soutěživý typ, rád zápasím ve všem!"

07.09.2014 v 13:09 | Autor: Roman Lukáč
Matouš Kohout: "Jsem soutěživý typ, rád zápasím ve všem!"

Je mu sice teprve 22 let, ale v ringu toho již stihl hodně. Matouš Kohout z pražského klubu TKBC Praha patří mezi nejvýraznější tváře nastupující mladé generace českých bojovníků. Je mistrem ČR v Muay Thai a bronzovým medailistou z ME uznávané organizace IFMA. Aktuálně bude reprezentovat Českou republiku na finále Evropské Muay Thai League, jenž proběhne na konci října v Turecku, kam se sjedou vítězové národních eliminací.

 

Loučící se Konečný: "Byl to celkově povedený konec kariéry."

20.04.2014 v 10:27 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Loučící se Konečný: "Byl to celkově povedený konec kariéry."

Měl před sebou poslední výzvu kariéry. A přestože ji nejúspěšnější český profesionální boxer Lukáš Konečný (50-5) nezdolal, popasoval se s ní opět se ctí. S Peterem Quillinem sice boj o titul mistra světa WBO ve střední váze prohrál jasně na body, ostudu si ale za velkou louží neudělal. Níže Vám nabízíme rozhovor s historicky nejúspěšnějším českým boxerem krátke po jeho posledním zápase, který poskytl pro své stránky profiboxing.cz.

 

Petr „Píno“ Ondruš: „Myslím si, že 90% úspěchu je v hlavě!“

30.01.2014 v 20:13 | Autor: Roman Lukáč
Petr „Píno“ Ondruš: „Myslím si, že 90% úspěchu je v hlavě!“

Loňský rok byl pro Petra "Pína" Ondruše ve znamení návratu. Návratu na zápasová kolbiště, kde nestál tři roky. Jeho březnový comeback byl hlavní událostí březnového Souboje titánů a přestože byl, jak sám přiznává nervózní, nakonec to byl návrat vítězný. V prosinci se vrátil do Plzně znovu a po 6 letech znovu naskočil do finálové vyřazovací pyramidy. Stejně jako v roce 2007 dokázal po třech soubojích dokráčet až k celkovému vítězství.

 

Michal Reissinger: "Není to lehké, ale je to o tom chtít!"

07.12.2013 v 18:21 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Michal Reissinger: "Není to lehké, ale je to o tom chtít!"Michal Reissinger: "Není to lehké, ale je to o tom chtít!"

Michal Reissinger je 26letý bojovník reprezentující barvy pražského klubu Hanuman Gymu Praha. Při jeho 192 cm a zhruba 115 kg není třeba zmiňovat jeho váhovou kategorii. Michal začal aktivně zápasit teprve před dvěma roky. Od té doby má však jeho kariéra strmý spád. Po zápasech na amatérské lize CMTA, kterou zakončil v roce 2011 ziskem amatérského titulu se od konce minulého roku začal objevovat v profi zápasech.

 

Tomáš Kužela: "Chci udělat dobrý zápas a vyhrát!"

05.12.2013 v 00:28 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Tomáš Kužela: "Chci udělat dobrý zápas a vyhrát!"

Již tuto sobotu nastoupí český terminátor Karlos Vémola (11-4) do druhého zápasu na domácí půdě a po titulu MMAA bude chtít ukořistit i pás domácího šampióna organizace GCF. V cestě mu bude stát zkušený Tomáš Kužela (21-18; 1). Mezi řadou zajímavých bitev na GCF 26, bude přeci jen nad ostatními vyčnívat tento duel. Tomáš se pokusí uspět tam, kde selhal jeho předchůdce Petr Kníže. Zatímco do té doby neporaženému Petrovi mnoho fanoušků věřilo, Tomáše někteří fanoušci předem odepsali.

 

Lucie Sedláčková: „Box byl pro mě dar od života!“

14.10.2013 v 19:39 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Lucie Sedláčková: „Box byl pro mě dar od života!“

Na první pohled byste pravděpodobně jen těžko tipovali, že v černovlasé krásce Lucce Sedláčkové z Děčína se skrývá také velký talent českého ženského boxu. Boxu se věnuje už 5 let, zhruba poslední rok pak velmi intenzivně a boxu se rozhodla podřídit prakticky vše. Opustila rodný Děčín, přestěhovala se do Prahy a změnila školu, která jí umožňuje více se věnovat boxerské přípravě. Loni absolvovala premiéru na seniorském MČR a po třech těžkých zápasech brala druhé místo. Letos hodlá dojít ve váze do 57 kg pro zlato.

 
[1 - 10 / 81]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka