přihlásit trvale
Nová registrace

Reportáže

Reportáž z mezinárodního mistrovství ČR v K-1

07.10.2014 v 16:25 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Reportáž z mezinárodního mistrovství ČR v K-1

Reportáž z otevřeného Mistrovství republiky v K-1 organizace ČSFu, které se za masivní mezinárodní účasti konalo v sobotu 4.10. v pražské Sparta Aréně Podvinný mlýn. Kvalifikaci jež čítala téměř 150 vyřazovacích zápasů z větší části ovládli borci z Polska a hned několika velkým domácím jménům se nepodařilo prorazit na finálové galavečerní zápasy. V článku najdete kolo za kolem ze všech 12 mistrovských zápasů a zhodnocení celého turnaje.

 

Night of Warriors 5 - kolo za kolem

06.04.2014 v 21:01 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Night of Warriors 5 - kolo za kolem

Výsledkový servis a kolo za kolem ze sobotního libereckého galavečera bojových sportů Night of Warriors 5 na kterém byla k vidění řada fightů v disciplínách jako jsou K-1, lowkick, box i MMA. Celkem jedenáct zápasů s MČR titulem WAKO v ženském lowkick fightu do 60 kg mezi Maškovou a Murdochovou. V akci třeba Penz, Vacek, Kareš, Procházka a další.

 

GCF 27: Road to the Cage - kolo za kolem a výsledky

22.03.2014 v 00:10 | Autor: Caidel
GCF 27: Road to the Cage - kolo za kolem a výsledky

Výsledkový servis a kolo za kolem z turnaje Gladiator Championship Fighting 27: Road to the Cage který se konal v pátek 21. března v pražské Aréně Sparta Podivnný mlýn. 10 MMA fightů se zvučnými jmény: Jiřím Procházkou, Jaroslavem Poborským, Filipem Mackem, Tomášem Penzem a dalšími elitními bijci. Titulový zápas lehké váhy mezi Davidem Kozmou a Miroslavem Štrbákem a zápas o dočasný titul velterové váhy mezi Patrikem Kinclem a Validem Abdurachmanovem.

 

MMAA Aréna 3 - živá reportáž a kolo za kolem

07.03.2014 v 07:36 | Autor: Caidel
MMAA Aréna 3 - živá reportáž a kolo za kolem

V pátek 7. března zhruba okolo 19:00 uvedeme v tomto článku živou reportáž a kolo za kolem z turnaje MMAA Aréna 3 ze Zimního stadionu v Hradci Králové, na kterém se v řadě soubojů ČR vs. zahraničí představí v deseti MMA zápasch borci jako jsou Karlos Vemola, Petr „Monstr“ Kníže, Bohumil Lungrik, a další. Kompletní předzápasovou reportáž s rozborem jednotlivých zápasů dnešního turnaje naleznete v tomto článku.

AKTUALIZACE: výsledek zápasu Neplech vs. Čambal změněn!

 

GCF Challenge: Back in the Fight 3 - kolo za kolem

15.02.2014 v 00:01 | Autor: Caidel
GCF Challenge: Back in the Fight 3 - kolo za kolem

Kolo za kolem a výsledkový servis z prvního letošního turnaje organizace Gladiator Championship Fighting konaného na Svatého Valentýna ve Sportovní hale v Příbrami. V deseti MMA zápasech se v akci představily zejména jména jako jsou Jenšík, Poborský, Vanický, Beránek, bratři Vackové, trojice hostů ze Slovenska a také ženy: MMA zápas Smetánková - Pudilová. 

 

Živá reportáž z GCF 25: Over the Top

06.10.2013 v 20:30 | Autor: Caidel
Živá reportáž z GCF 25: Over the Top

Reportáž a kolo za kolem z turnaje Gladiator Championship Fighting 25: Over The Top, který se koná v neděli 6. října v AFI Palace v Pardubicích. Deset MMA zápasů s pětiminutovými koly a hlavním tahákem večera: titulovým soubojem lehké váhy David Kozma vs. Jaroslav Pokorný. 

Výsledky a kolo za kolem kompletní

 

Reportáž sobotního finále K-1

07.12.2008 v 23:36 | Autor: Roman Lukáč
Reportáž sobotního finále K-1

V sobotu o deváté hodině ranní našeho času začali online televize vysílat živý přenos z Jokohamy a čeští fanoušci K-1, tak měli možnost připojit se k dalším miliónům diváků ve více než 150 zemí světa při sledování Velkého finále K-1. Slavnostní vyvrcholení kolotoče zápasů a turnajů nakonec dostal pachuť trpkosti a rozčarováni, přestože jsme měli možnost zkouknout jinak velmi zajímavé a napínavé bitvy. Pojďme se podívat co se včera vlastně stalo.

 
[21 - 27 / 27]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3