přihlásit trvale
Nová registrace

Reportáže

Yangame's Fight Night 3 - reportáž

03.08.2015 v 07:48 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Yangame

Yangames Fight Night Open air galavečer Yangames se loni s velkým úspěchem etabloval, když přinesl atraktivní formát osmičkové pyramidy v nejtěžší váze. Turnaj se povedl natolik, že jeho dozvuky ještě dlouho rezonovaly na české scéně. Není tedy velkým překvapením, když si akci po roce zkusíme zopakovat. Opět se koná pod otevřeným nebem ve Žlutých lázních a počasí naštěstí opět vyšlo. S nástupem večera ovšem docela znatelně poklesly teploty, což sice na výkony fighterů nemělo žádný viditelný efekt, zato diváci, kteří dorazili za slunného odpoledne v lehkém svetříku, ti dost litovali.

 

Simply the Best 4 v Praze - reportáž

26.05.2015 v 06:43 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Simply the Best 4 v Praze - reportáž

Nabitý večer zápasů K-1 postavený stylem "domácí vs hosté". V plánu bylo i několik ryze domácích zápasů, z těch ale shodou okolností většinou sešlo, zpravidla kvůli odstoupení jednoho z borců pro zranění, takže nakonec zůstal jediný ryze český duel, a to souboj o pás WKN pro českého mistra. Vynucené organizační změny mnoho diváků mrzely, protože zejména zápasy Kareš vs Škvor nebo Apeltauer vs Homolka byly napjatě očekávané. Organizátoři ale zase na druhou stranu přivezli ze šesti států solidní soupeře – v podstatě všichni byli držitelé různých domácích titulů a těmi mezinárodními se taky nešetřilo.

 

Heroes Gate 14 - reportáž

11.04.2015 v 08:28 | Autor: Caidel
Heroes Gate 14 - reportáž

Vyprodaná hala je slušně zaplněná už od předzápasů a atmosféra panuje výtečná, startovka tentokrát nabízí několik pozorně sledovaných událostí, o nichž je asi zbytečné se zde rozepisovat, Heroes Gate patří mezi vrcholné domácí turnaje co do kvality startovky i mediálního pokrytí, takže bylo možné se v uplynulých dnech pročíst řadou rozhovorů a pozvánek na fighty i s podrobnostmi.

 

GCF Challenge: Back in the Fight 4 - reportáž

28.03.2015 v 07:44 | Autor: redakce ExtraRound.cz
GCF Challenge: Back in the Fight 4 - reportáž

Poměrně nabitá akce, zejména pro domácí – KBC Příbram slaví 20 let, tamější hvězda a jeden z otců zakladatelů klubu Daniel Jerling ukončuje kariéru, další z otců zakladatelů Ladislav Erdelyi st. zde má zápas. Začínáme se zpožděním a zmatky, neboť je vyprodáno a stojí se mohutná fronta, fightcards kamsi zmizely, takže je nemají ani osoby povolané, což mě docela trápí, protože jsem na téhle akci původně ani neměl být a tak nemám vlastní podklady... Tento článek nakonec zachránil rozhodčí Petr Balej, kterému tímto děkujeme:), protože vyčaroval přístup k tištěné startovní listině, takže snad jména borců budou v pořádku.

 

Bitva roku 2015 - kolo za kolem a výsledky

20.03.2015 v 00:30 | Autor: Caidel
Bitva roku 2015 - kolo za kolem a výsledky

Výsledky a kolo za kolem z turnaje Bitva Roku 2015 organizace Caveam, který se konal ve čtvrtek 19. března v Pražské Sparta Aréně Podvinný Mlýn. Dva titulové zápasy a celkem 12 MMA fightů v obsazení ČR vs. svět se jmény jako jsou André Reinders, Petr „Píno“ Ondruš, Makhmud Muradov, Stanislav Futera a Magdalena Šormová

 

Finále mistrovství ČR MMAA - kolo za kolem a výsledky

15.02.2015 v 18:32 | Autor: Caidel
Finále mistrovství ČR MMAA - kolo za kolem a výsledky

Živá reportáž a kolo za kolem z galavečera Finále mistrovství ČR Aréna Cup České Asociace Smíšených bojových umění (MMAA). Reportáž začíná v 18:30 a jednotlivé finálové zápasy proběhnou v Hale Slávie v pražských Vršovicích.

Malá aktualizace 17. února ohledně zápasu do 70 kg (Esenzhanov titul nezískal, nenavážil). 

 

Yangame's Fight Night 2: TATNEFT TNA Collizion - reportáž

18.01.2015 v 20:08 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Yangame

Večer se koná ve Slovanském domě, což je netradiční místo. Někdo je nadšený centrem Prahy, někdo (zejména týmy závodníků s hromadou vybavení) je zase rozzlobený, že se v okolí nedá rozumně zaparkovat. Ještě odpoledne bylo mnoho neprodaných lístků, nakonec se sál pořádně naplnil, a zejména diváci stojící na ochozech se museli dost tísnit, aby z ochozů něco viděli. Komentuje tradičně Michal Frabša a tentokrát nemá moc prostoru rozjet svou obvyklou show, zato je okamžitě překládán ještě do Ruštiny.

 

Galavečer boxu, K-1 a thaiboxu v Lucerně - reportáž

31.12.2014 v 17:45 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Galavečer boxu, K-1 a thaiboxu v Lucerně - reportáž

Boxerské galavečery v Lucerně mají dlouhou a slavnou tradici, takže pořadatelé měli rozhodně na co navazovat. Dnes byl sál nacpaný k prasknutí a řada lidí dodržela doporučený dress code ve stylu 30. let. Po technické stránce byl večer zajištěný výborně, doprovodná audiovizuální show měla vyšší úroveň než většina srovnatelných galavečerů (zejména kamera sledující borce celou cestu od šaten až po nástup byla velmi zajímavým pohledem, k němuž se běžný divák většinou nedostane) a vzduchotechnice se povedlo udržet po celý večer příjemnou teplotu i dýchatelnou atmosféru, což v sále Lucerny nebývá vždy pravidlem.

 

Fighting Zone: Cage Time 1 - kolo za kolem a výsledky

16.12.2014 v 16:42 | Autor: Caidel
Fighting Zone: Cage Time 1 - kolo za kolem a výsledkyFighting Zone: Cage Time 1 - kolo za kolem a výsledky

Živá reportáž, kolo za kolem a výsledky z turnaje Fighting Zone: Cage Fight 1, který se koná ve středu 10. 12. 2014 v Praze na Podvinném Mlýně od 19:30

Aktualizace úterý 16.12.: Nyní i s fotogalerií.

 

Night of Warriors 6 - Kolo za kolem

30.11.2014 v 10:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Night of Warriors 6 - Kolo za kolem

Výsledkový servis a kompletní kolo za kolem ze sobotního turnaje Night of Warriors 6 z Liberce jenž tradičně obsahoval zápasy mnoha různých disciplín a na kterém byl hlavním tahákem zejména ženský titulový zápas WAKO ve fullcontactu ve váze do 58 kg v podání české mistryně Sandry Maškové a slovenské mistryně Lucie Cmárové. 

 
[11 - 20 / 27]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 další stránka poslední stránka