přihlásit trvale
Nová registrace

Reportáže - Ostatní bojové sporty

Heroes Gate 16 - výsledkový servis

19.03.2016 v 07:18 | Autor: Caidel
Heroes Gate 16 - výsledkový servis

Výsledkový servis z turnaje Heroes Gate 16, který se konal 19. března v pražské Aréně Sparta Podvinný mlýn a který nabídl obvyklý mix deseti zápasů mnoha různých bojových umění.

 

Heroes Gate 15 - reportáž

24.10.2015 v 09:06 | Autor: Caidel
Heroes Gate 15 - reportáž

Reportáž kolo za kolem z tradičního galavečera bojových sportů Heroes Gate, který se v pátek 23. konal jako obvykle v pražské Sparta Aréně Podvinný mlýn. K vidění bylo celkem 11 zápasů rozličných disciplín (MMA, Box, K-1, Muay-thai) se jmény jako jsou Tojla Hunanyan, Spejbl Hutník, Jiří Appeltauer, Josef Král, Martin Šolc, Martin Gaňo a další.

 

Heroes Gate 14 - reportáž

11.04.2015 v 08:28 | Autor: Caidel
Heroes Gate 14 - reportáž

Vyprodaná hala je slušně zaplněná už od předzápasů a atmosféra panuje výtečná, startovka tentokrát nabízí několik pozorně sledovaných událostí, o nichž je asi zbytečné se zde rozepisovat, Heroes Gate patří mezi vrcholné domácí turnaje co do kvality startovky i mediálního pokrytí, takže bylo možné se v uplynulých dnech pročíst řadou rozhovorů a pozvánek na fighty i s podrobnostmi.

 

Galavečer boxu, K-1 a thaiboxu v Lucerně - reportáž

31.12.2014 v 17:45 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Galavečer boxu, K-1 a thaiboxu v Lucerně - reportáž

Boxerské galavečery v Lucerně mají dlouhou a slavnou tradici, takže pořadatelé měli rozhodně na co navazovat. Dnes byl sál nacpaný k prasknutí a řada lidí dodržela doporučený dress code ve stylu 30. let. Po technické stránce byl večer zajištěný výborně, doprovodná audiovizuální show měla vyšší úroveň než většina srovnatelných galavečerů (zejména kamera sledující borce celou cestu od šaten až po nástup byla velmi zajímavým pohledem, k němuž se běžný divák většinou nedostane) a vzduchotechnice se povedlo udržet po celý večer příjemnou teplotu i dýchatelnou atmosféru, což v sále Lucerny nebývá vždy pravidlem.

 
[1 - 4 / 4]   1