přihlásit trvale
Nová registrace

Reportáže - K-1

Noc Válečníků 14 - reportáž

01.06.2018 v 17:22 | Autor: Caidel
Noc Válečníků 14 - reportáž

Výsledkový servis z turnaje Noc Válečníků 14 který se konal ve čtvrtek 31. května ve sportovní hale Kladno. 11 zápasů mnoha různých disciplín (hlavně thaibox a K-1, ale k vidění byl také box, MMA a rytířský zápas M-1) s dvěma titulovými zápasy WKN.

 

Turnaj W5: Legends in Prague - reportáž

09.10.2016 v 21:17 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Turnaj W5: Legends in Prague - reportáž

Včera pražská O2 Aréna hostila kickboxerský galavečer, a byla to akce svým rozměrem vpravdě kolosální. Už sama skutečnost, že se podařilo dostat bojové sporty do jedné z top českých sportovních hal, je potvrzením vzestupu celé scény. Hala je samozřejmě obrovská, takže nebyla naplněná, ani náhodou, ale to asi ani nikdo napoprvé nečekal. Hlavní bylo zázemí a technika, jelikož W5 promotion je partner světového formátu a proto akci doprovázely různé teasery, trailery na zápasy, videovstupy, dva moderátoři v češtině a angličtině, zazpíval Rytmus, a vůbec cirkus, multimédia na úrovni, která tu ještě nikdy nebyla, klobouk dolů.

 

GIBU FIGHT NIGHT 2 - reportáž

07.12.2015 v 00:50 | Autor: redakce ExtraRound.cz
GIBU FIGHT NIGHT 2 - reportáž

Gibu Fight Night 2 Druhá Gibu, která chce obhájit výjimečné postavení – první akci se navzdory některým kontroverzím podařilo (zejména díky jménu Dana Landy) nebývale proniknout do mainstreamových médií a zviditelnit laickému publiku celou fighterskou scénu. I druhá akce měla velké ambice, představila obecně nejznámější domácí jména, česko-slovenské thajské derby Kohout vs. Moravčík, a v neposlední řadě pro Hrona přijel jako soupeř Mighty Mo, který je sice už dávno za zenitem, ale pořád je to bojovník velké K-1 z dob její největší slávy, také Glory nebo Bellatoru, a takové osobnosti u nás mezi provazy moc nevídáme.

 

Den Rváčů: Rivalové 2 - reportáž

03.11.2015 v 07:44 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Den Rváčů: Rivalové 2 - reportáž

Plzeňský Den Rváčů začal jako lokální galavečer, přilepený k lize K-1, ale postupně se solidně vypracoval. Malá vydýchaná hala byla tentokrát tak přeplněná, že bylo vyprodáno den předem a řada diváků ve frontě se vpuštění nedočkala. Díky solidnímu matchmakingu se povedlo na galavečer sehnat i poměrně zajímavá jména a postavit atraktivní zápasy stylem domácí vs. hosté. Nabídka byla celkem pestrá, od poloamatérských zápasů v chráničích přes plná thajská pravidla až po českou jedničku v těžké váze profesionálního boxu.

 

Mezinárodní mistrovství ČR v K-1 - reportáž

29.09.2015 v 05:48 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Mezinárodní mistrovství ČR v K-1 - reportáž

Tento galavečer je v několika ohledech specifický. Nabízí teoreticky dost atraktivní účast, protože Mistrovství se účastní obrovská spousta velkých jmen, na druhou stranu nikdy nevíte dopředu, kdo se do finále probojuje. To, co kdysi začalo jako prosté otevřené mistrovství ČR, je dnes akcí středoevropského rozměru pod patronací Poháru WAKO a tomu odpovídá i počet a úroveň zahraničních hostů. Vyřazovací boje probíhaly dva dny a zúčastnila se jich pořádná část české kickboxerské i thaiboxerské špičky.

 

Yangame's Fight Night 3 - reportáž

03.08.2015 v 07:48 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Yangame

Yangames Fight Night Open air galavečer Yangames se loni s velkým úspěchem etabloval, když přinesl atraktivní formát osmičkové pyramidy v nejtěžší váze. Turnaj se povedl natolik, že jeho dozvuky ještě dlouho rezonovaly na české scéně. Není tedy velkým překvapením, když si akci po roce zkusíme zopakovat. Opět se koná pod otevřeným nebem ve Žlutých lázních a počasí naštěstí opět vyšlo. S nástupem večera ovšem docela znatelně poklesly teploty, což sice na výkony fighterů nemělo žádný viditelný efekt, zato diváci, kteří dorazili za slunného odpoledne v lehkém svetříku, ti dost litovali.

 

Simply the Best 4 v Praze - reportáž

26.05.2015 v 06:43 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Simply the Best 4 v Praze - reportáž

Nabitý večer zápasů K-1 postavený stylem "domácí vs hosté". V plánu bylo i několik ryze domácích zápasů, z těch ale shodou okolností většinou sešlo, zpravidla kvůli odstoupení jednoho z borců pro zranění, takže nakonec zůstal jediný ryze český duel, a to souboj o pás WKN pro českého mistra. Vynucené organizační změny mnoho diváků mrzely, protože zejména zápasy Kareš vs Škvor nebo Apeltauer vs Homolka byly napjatě očekávané. Organizátoři ale zase na druhou stranu přivezli ze šesti států solidní soupeře – v podstatě všichni byli držitelé různých domácích titulů a těmi mezinárodními se taky nešetřilo.

 

Yangame's Fight Night 2: TATNEFT TNA Collizion - reportáž

18.01.2015 v 20:08 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Yangame

Večer se koná ve Slovanském domě, což je netradiční místo. Někdo je nadšený centrem Prahy, někdo (zejména týmy závodníků s hromadou vybavení) je zase rozzlobený, že se v okolí nedá rozumně zaparkovat. Ještě odpoledne bylo mnoho neprodaných lístků, nakonec se sál pořádně naplnil, a zejména diváci stojící na ochozech se museli dost tísnit, aby z ochozů něco viděli. Komentuje tradičně Michal Frabša a tentokrát nemá moc prostoru rozjet svou obvyklou show, zato je okamžitě překládán ještě do Ruštiny.

 

Night of Warriors 6 - Kolo za kolem

30.11.2014 v 10:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Night of Warriors 6 - Kolo za kolem

Výsledkový servis a kompletní kolo za kolem ze sobotního turnaje Night of Warriors 6 z Liberce jenž tradičně obsahoval zápasy mnoha různých disciplín a na kterém byl hlavním tahákem zejména ženský titulový zápas WAKO ve fullcontactu ve váze do 58 kg v podání české mistryně Sandry Maškové a slovenské mistryně Lucie Cmárové. 

 

Reportáž z mezinárodního mistrovství ČR v K-1

07.10.2014 v 16:25 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Reportáž z mezinárodního mistrovství ČR v K-1

Reportáž z otevřeného Mistrovství republiky v K-1 organizace ČSFu, které se za masivní mezinárodní účasti konalo v sobotu 4.10. v pražské Sparta Aréně Podvinný mlýn. Kvalifikaci jež čítala téměř 150 vyřazovacích zápasů z větší části ovládli borci z Polska a hned několika velkým domácím jménům se nepodařilo prorazit na finálové galavečerní zápasy. V článku najdete kolo za kolem ze všech 12 mistrovských zápasů a zhodnocení celého turnaje.

 
[1 - 10 / 12]   1 | 2 další stránka poslední stránka