přihlásit trvale
Nová registrace

Profily

Stan „The man“ Longinidis

22.11.2008 v 21:30 | Autor: Roman Lukáč
Stan „The man“ Longinidis

Když jsem si projížděl starší videa z K-1, čirou náhodu jsem narazil na bojovníka Stana "The man". Jeho zápas s Brankem Cikaticem mě natolik uchvátil, že jsem se o něj začal zajímat trochu víc. Při pohledu na jeho styl boje se mi okamžitě vybavil Mike Zambidis. Jakým překvapením pak pro mě bylo, že i Stan je Řek a ta podobnost stylu boje není náhodná. Nakonec jsem se rozhodl udělat o něm článek a podělit se tak s vámi o příběh jednoho z nejlepších fighterů 80. a začátku 90. let.

 

Gokhan "The Rebel" Saki

22.10.2008 v 20:24 | Autor: Roman Lukáč
Gokhan "The Rebel" Saki

Gokhan Saki je talentovaný turecký fighter, který přes svoji krátkou kariéru již stihl zaříznout řadu velkých jmen K-1 jako třeba Paul Slowinski, Ray Sefo či Alexey Ignashov. Během tří let pod vedením svého současného trenéra zažil raketový start mezi elitu a jeho úspěchy na mezinárodní scéně mu otevřeli dveře i do K-1, kde se během krátké doby dokázal zařadit mezi elitní fightery soutěže.

 

Stefan "Blitz" Leko

21.05.2008 v 23:27 | Autor: Roman Lukáč
Stefan "Blitz" Leko

Stefan Leko je nejlepším německým bojovníkem v K-1, který má již za sebou hodně dlouho pouť v této elitní světové soutěži. Patří do elitního týmu slavného gymu Golden Glory v Holandsku. Ačkoliv na ten hlavní úspěch - vyhrát celou K-1 nikdy nedosáhl, je veleúspěšným a nepochybně kvalitním fighterem.

 

Luboš "Pitbull" Šuda

04.04.2008 v 22:52 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Luboš "Pitbull" Šuda

Luboš Šuda rozhodně patří mezi naše nejúspěšnější bojovníky. Úspěchy sbírá nejen v profesionálním boxu, ale také v ringu K-1, naposledky se o tom čeští diváci mohli přesvědčit na konci loňského roku v O2 areně v Praze.

 

Kaoklai Kaennorsing

28.03.2008 v 17:47 | Autor: Roman Lukáč
Kaoklai Kaennorsing

Kaoklai Kaennorsing je bojovník K-1, ze země, kde je Muay Thai národním sportem, tedy z Thajska. Kaoklai je jedním z nejvýmečnějších bojovníků K-1 a drží hned několik unikátních primátů, stačí si přečíst jeho statistiky a pochopíte proč.

 

Mark Richard Hunt

26.03.2008 v 17:35 | Autor: Roman Lukáč
Mark Richard Hunt

Mark Hunt přezdívaný "Iron head" nebo také "Super Samoan" je Novozélandský (původem ze Samoi) kickboxer a ultimátní zápasník, který je známý především pro svojí sílu, železnou bradu a tzv. "KO potenciál". Je jedním z nejoblíbenějších fighterů celé K-1 svými výkony a stylem boje, dokáže s každého zápasu udělat atraktivní podívanou pro diváky.

 

Chad "Akebono" Rowman

23.03.2008 v 16:48 | Autor: Roman Lukáč
Chad "Akebono" Rowman

Akebono je asi nejvíce komickou postavu, která se objevila v K-1. Svými proporcemi bez jakýchkoliv základů bojových technik, tak sloužil jen jako atrakce pro bláznivé japonské fanoušky. Málokdo ví, že Akebono je v Japonsku také velmi uznávaným sumistou, jedním z nejlepších v celé historii, navíc nejaponského původu.

 

Jiří "Lovosické kladivo" Bursa

22.03.2008 v 16:35 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Jiří "Lovosické kladivo" Bursa

Profil Jiřího Bursy alias "lovosického kladiva" jedné z největších osobností českého kickboxu (soutěžícího v disciplíně lowkick) , ale také úspěšného extraligového boxera Samson Českých Budějovic.

 

Ondra "Spejbl" Hutník

08.03.2008 v 16:26 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Ondra "Spejbl" Hutník

Ondra "Spejbl Hutnik" je naším nejúspěšnějším thaiboxerem a spolu s Jirkou Žákem byli jedinnými českými zástupci v K-1 MAX. Postupně přešel až do váhové kategorie -95 kg. Zde najdete jeho profil a biografii.

 

Hong Man Choi

05.03.2008 v 15:52 | Autor: Roman Lukáč
Hong Man Choi

Hong Man Choi je jedním z největších bojovníků, který se kdy v ringu objevil! Je jedním z mála, kdo dokázal porazit suverénního krále K-1 Semmyho Schilta a přes nedostatky v technice je obávaným soupeřem všech bojovníků. Pouze jednou tento korejský obr prohrál v K-1 KO a to v zápase proti Mighty Moovi.

 
[41 - 50 / 69]   první stránka předchozí stránka 3 | 4 | 5 | 6 | 7 další stránka poslední stránka