přihlásit trvale
Nová registrace

Profily

Matt Hughes

01.09.2010 v 09:55 | Autor: Franta Krejčí
Matt HughesMatt Hughes

Matt Allen Hughes je americký bojovník MMA, jeden z 8 stávajících členů Síně Slávy UFC a bývalý dvojnásobný šampión její divize Welterweight (do 77 kg), přičemž první titul dokázal pětkrát úspěšně obhájit. V neposlední řadě je mužem, který drží prvenství v počtu vítězství organizace UFC. Zmiňme také, že během svých nejlepších let dokázal v UFC získat 6 vítězství v řadě, a to dokonce dvakrát.

 

Dan Henderson

23.08.2010 v 11:34 | Autor: Franta Krejčí
Dan HendersonDan Henderson

Daniel Jeffery (Hendo) Henderson je americký bývalý olympijský zápasník, poslední PRIDE FC Champion v kategoriích Welterweight (83 kg) a Middleweight (93 kg), zároveň jediný člověk který dokázal souběžně držet tyto dva tituly v odlišných váhových kategoriích, dále pak držitel titulu UFC Middleweight Champion z turnaje UFC 17 a vítěz turnaje RINGS King of Kings z roku 1999. Naposledy měl v držení titul šampióna polotěžké váhy organizace Strikeforce. Hendo je držitelem mnoha úspěchů v oblasti wrestlingu, ať už amerického, či mezinárodního a i přes svůj vyšší věk je stále považován za jednoho z čelních MMA bojovníků střední váhy.

 

Mauricio "Shogun" Rua

23.08.2010 v 11:21 | Autor: Franta Krejčí
Mauricio "Shogun" RuaMauricio "Shogun" Rua

Mauricio Milani (Shogun) Rua, bývalý držitel titulu UFC LHW Champion a bývalý PRIDE FC Champion střední váhy (205 liber), je právem považován za jednoho z nejlepších bojovníka současnosti napříč celým světem MMA. Zejména v počátcích jeho kariéry v PRIDE byl tehdy 23letý Rua naprosto neuvěřitelným fenoménem, který porážel TKO těžší soupeře s naprostou převahou, především díky jeho úchvatným strikerským schopnostem, velmi dravému stylu a pověstným "soccer" kickům.

 

Bas Rutten

23.06.2010 v 00:55 | Autor: Franta Krejčí
Bas RuttenBas Rutten

Sebastiaan "Bas" Rutten představuje jednoho z nejvýznamnějších průkopníků MMA za posledních 20 let. Drží obdivuhodnou bilanci 28 vítězství, 4 prohry a 1 remíza, přičemž až na jedinou výjimku (Ken Shamrock) vždy dokázal porážku svému soupeři vrátit. Mezi jeho největší úspěchy patří titul UFC HW Champion, dále pak trojnásobné držení titulu King of Pancrase.

 

Andy Hug "The Last Samurai"

28.08.2009 v 22:54 | Autor: Roman Lukáč
Andy Hug "The Last Samurai"

Andy Hug, další z velkých postav K-1. Nejslavnější kyokushin karatista všech dob a svého času nejoblíbenější švýcarský sportovec. Přečtěte si jeho emotivní životní příběh. Andy měl za sebou úspěšnou kariéru v K-1, když v 24. srpna 2000 podlehl zákeřné nemoci. Tato zpráva zasáhla všechny jeho fanoušky i příznivce K-1 a bojových sportů.

 

Lennox "The Lion" Lewis

25.02.2009 v 02:13 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Lennox "The Lion" Lewis

Lennox Claudius Lewis jak zní celé jméno této boxerské legendy, se narodil v londýnském East Endu. Pro své typické vlastnosti, jimiž jsou jeho velikost a chytrost dostal přezdívku Lev.

 

Don King, nejslavnější boxerský promotér nebo největší podvodník?

22.11.2008 v 22:06 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Don King, nejslavnější boxerský promotér nebo největší podvodník?

Jméno Don King patří k profesionálnímu boxu stejně jako Mike Tyson nebo Muhammed Ali. King provází tento sport už více než čtyři desetiletí a v jeho osobě se odráží velký kus historie světového profiboxu. Dělá promotéra nejlepším boxerů světa, na jeho seznamu najdete jména jako Holyfield, Tyson, Foreman, Ali nebo v současnosti Valuev, Peter. Někteří boxeři mu nemůžou přijít na jméno, jiní usilují o jeho přízeň, aby se dostali na výsluní. Pro jedny je veleúspěšným obchodníkem, díky němuž jsme měli možnost sledovat vzájemné souboje těch nejlepších boxerů své doby. Druzí v něm vidí lháře a podvodníka, který pro peníze udělá cokoliv a jako promóter bere své svěřence jen jako stroje na peníze. Ať nebo tak, je to jedna z nejzajímavějších, nejvlivnějších a nejbohatších osobností ve světě sportu. Kdo je vlastně ten věčně usměvavý černoch s bláznivým sestřihem?

 

Stan „The man“ Longinidis

22.11.2008 v 21:30 | Autor: Roman Lukáč
Stan „The man“ Longinidis

Když jsem si projížděl starší videa z K-1, čirou náhodu jsem narazil na bojovníka Stana "The man". Jeho zápas s Brankem Cikaticem mě natolik uchvátil, že jsem se o něj začal zajímat trochu víc. Při pohledu na jeho styl boje se mi okamžitě vybavil Mike Zambidis. Jakým překvapením pak pro mě bylo, že i Stan je Řek a ta podobnost stylu boje není náhodná. Nakonec jsem se rozhodl udělat o něm článek a podělit se tak s vámi o příběh jednoho z nejlepších fighterů 80. a začátku 90. let.

 

Gokhan "The Rebel" Saki

22.10.2008 v 20:24 | Autor: Roman Lukáč
Gokhan "The Rebel" Saki

Gokhan Saki je talentovaný turecký fighter, který přes svoji krátkou kariéru již stihl zaříznout řadu velkých jmen K-1 jako třeba Paul Slowinski, Ray Sefo či Alexey Ignashov. Během tří let pod vedením svého současného trenéra zažil raketový start mezi elitu a jeho úspěchy na mezinárodní scéně mu otevřeli dveře i do K-1, kde se během krátké doby dokázal zařadit mezi elitní fightery soutěže.

 

Stefan "Blitz" Leko

21.05.2008 v 23:27 | Autor: Roman Lukáč
Stefan "Blitz" Leko

Stefan Leko je nejlepším německým bojovníkem v K-1, který má již za sebou hodně dlouho pouť v této elitní světové soutěži. Patří do elitního týmu slavného gymu Golden Glory v Holandsku. Ačkoliv na ten hlavní úspěch - vyhrát celou K-1 nikdy nedosáhl, je veleúspěšným a nepochybně kvalitním fighterem.

 
[31 - 40 / 66]   první stránka předchozí stránka 2 | 3 | 4 | 5 | 6 další stránka poslední stránka