přihlásit trvale
Nová registrace

Profily - MMA

Michael Bisping

02.09.2010 v 19:39 | Autor: Franta Krejčí
Michael BispingMichael Bisping

Michael Gavin Joseph Bisping patří mezi nejzajímavější bojovníky střední váhy napříč celým světem MMA. Bývá označován jako nejlepší anglický bojovník bez rozdílu váhy, je bývalým šampiónem polotěžké váhy organizací FX3 a Cage Rage, vítězem třetí sezony TUF a v současnosti jedním z nejčastěji obsazovaných bojovníků střední váhy.

 

Chuck Liddell

02.09.2010 v 18:56 | Autor: Franta Krejčí
Chuck LiddellChuck Liddell
Americká superstar Chuck "The Iceman" Liddell je jednou z nejzářivějších ikon světově špičkové organizace UFC, potažmo světa MMA jako takového. Mezi největší úspěchy jeho kariéry lze zařadit držení titulu UFC LHW Champion, členství v Síni slávy UFC a titul Bojovník roku 2006 podle serveru Sherdog. Společně s Randym Couturem a Titem Ortizem mají zřejmě největší podíl na raketovém vzestupu popularity ultimátních zápasů v USA. Především díky tomuto triu se může UFC hrdě označovat za jeden z nejoblíbenějších druhů americké zábavy dneška.
 

Dana White a impérium UFC

02.09.2010 v 18:42 | Autor: Franta Krejčí
Dana White a impérium UFC

Po sérii článků věnujícím se výhradně bojovníkům MMA přichází životopis zaměřený na osobu takzvaně v pozadí,"muže za oponou" vynikajícího businessmana, současného prezidenta UFC a držitele titulu Promotér roku mezi léty 2005 až 2009 dle Wrestling Observer Newsletter Awards. Tento článek se vám pokusí přiblížit zřejmě nejmocnější osobnost světa MMA dneška, kontroverzní hvězdu Danu Whitea.

 

Greg Jackson

02.09.2010 v 18:32 | Autor: Franta Krejčí
Greg Jackson

Greg Jackson je mnohými považován za jednoho z vůbec nejlepších MMA trenérů současnosti. Je tvůrcem a hlavní osobou legendárního Jackson's Submission Fighting system, pomyslným guru mnoha špičkových zápasníků, včetně několika šampiónů, v čele se zřejmě nejlepším bojovníkem současnosti, GSP. Dnešní článek se vám pokusí přiblížit tuto trenérskou ikonu.

 

Mirko Filipovič

02.09.2010 v 18:20 | Autor: Franta Krejčí
Mirko FilipovičMirko Filipovič
Mirko "Cro Cop" Filipovič představuje jednu z nejvýraznějších osobností poslední dekády ve světě bojových sportů. Tento zápasník dosáhl ve své dosavadní kariéře mnoha úspěchů v K-1 i MMA, včetně vítězství v turnaji PRIDE 2006 Openweight Grand Prix. Mimo to je jeho život fascinující a inspirativní i za hranicemi bojových sportů. Dnešní článek se vám pokusí přiblížit tohoto fenomenálního bojovníka.
 

Frank Shamrock

01.09.2010 v 10:46 | Autor: Franta Krejčí
Frank ShamrockFrank Shamrock

Americký zápasník z Kalifornie, Frank "The Legend" Shamrock, patří k nejvýraznějším průkopníkům světa MMA. Frank je legendou Pancrase, vůbec prvním šampiónem polotěžké váhy UFC, ve své době označovaný za vůbec nejlepšího bojovníka celé historie UFC, nejlepší zápasník roku 1998 a držitel celé řady dalších prestižních titulů. Dnešní článek se vám pokusí přiblížit život tohoto velikána, který by neměl být světem bojových sportů pro své četné zásluhy nikdy zapomenut.

 

Wanderlei "The Axe Murderer" Silva

01.09.2010 v 10:22 | Autor: Franta Krejčí
Wanderlei "The Axe Murderer" SilvaWanderlei "The Axe Murderer" Silva

Wanderlei César da Silva, přezdívaný "The Axe Murderer", je dnes již legendární brazilský bojovník, člen fenomenální akademie, továrny na šampióny, Chute Boxe, bývalý šampión střední váhy PRIDE FC a současný bojovník UFC, proslavený svým velice agresivním stylem založeným na drtivém strikingu a vynikajícím klinči.

 

Matt Hughes

01.09.2010 v 09:55 | Autor: Franta Krejčí
Matt HughesMatt Hughes

Matt Allen Hughes je americký bojovník MMA, jeden z 8 stávajících členů Síně Slávy UFC a bývalý dvojnásobný šampión její divize Welterweight (do 77 kg), přičemž první titul dokázal pětkrát úspěšně obhájit. V neposlední řadě je mužem, který drží prvenství v počtu vítězství organizace UFC. Zmiňme také, že během svých nejlepších let dokázal v UFC získat 6 vítězství v řadě, a to dokonce dvakrát.

 

Dan Henderson

23.08.2010 v 11:34 | Autor: Franta Krejčí
Dan HendersonDan Henderson

Daniel Jeffery (Hendo) Henderson je americký bývalý olympijský zápasník, poslední PRIDE FC Champion v kategoriích Welterweight (83 kg) a Middleweight (93 kg), zároveň jediný člověk který dokázal souběžně držet tyto dva tituly v odlišných váhových kategoriích, dále pak držitel titulu UFC Middleweight Champion z turnaje UFC 17 a vítěz turnaje RINGS King of Kings z roku 1999. Naposledy měl v držení titul šampióna polotěžké váhy organizace Strikeforce. Hendo je držitelem mnoha úspěchů v oblasti wrestlingu, ať už amerického, či mezinárodního a i přes svůj vyšší věk je stále považován za jednoho z čelních MMA bojovníků střední váhy.

 

Mauricio "Shogun" Rua

23.08.2010 v 11:21 | Autor: Franta Krejčí
Mauricio "Shogun" RuaMauricio "Shogun" Rua

Mauricio Milani (Shogun) Rua, bývalý držitel titulu UFC LHW Champion a bývalý PRIDE FC Champion střední váhy (205 liber), je právem považován za jednoho z nejlepších bojovníka současnosti napříč celým světem MMA. Zejména v počátcích jeho kariéry v PRIDE byl tehdy 23letý Rua naprosto neuvěřitelným fenoménem, který porážel TKO těžší soupeře s naprostou převahou, především díky jeho úchvatným strikerským schopnostem, velmi dravému stylu a pověstným "soccer" kickům.

 
[21 - 30 / 31]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 další stránka poslední stránka