přihlásit trvale
Nová registrace

Profily - MMA

Forrest Griffin

05.09.2010 v 14:22 | Autor: Franta Krejčí
Forrest GriffinForrest Griffin

Američan Forrest Griffin je jedním z divácky nejatraktivnějších zápasníků divize LHW v  nejlépe obsazené organizaci dneška, americké UFC. Jako profesionál bojuje 9 let,  momentálně trénuje v gymu Xtreme Couture, kde je jeho coachem pětinásobný UFC šampión Randy Couture, jeho kariéra je často spojována se soutěží TUF, mimo jiné drží BJJ brown belt, krátkou dobu byl UFC LHW šampiónem a v minulém roce mu vyšla jeho první kniha.

 

José Aldo

03.09.2010 v 12:01 | Autor: Franta Krejčí
José AldoJosé Aldo

José Aldo da Silva Oliveira Junior, u nás dosud ne příliš známý mladý brazilský bojovník, je současným držitelem titulu WEC Featherweight Champion (do 66 kg) a zřejmě největším objevem ve světě MMA poslední doby. Podle serveru Sherdog.com je nejlepším současným bojovníkem své divize na světě a zároveň třetím bojovníkem v žebříčku Pound-for-pound, napříč všemi váhami, přičemž se před ním umístili jen dva skuteční velikáni, Anderson Silva a Georges St. Pierre.

 

Lyoto Machida

02.09.2010 v 20:05 | Autor: Franta Krejčí
Lyoto MachidaLyoto Machida

Brazilský bojovník Lyoto "Dragon" Machida je v současnosti jedním z nejdominantnějších a nejvíce kontroverzních zápasníků ve světě UFC, potažmo MMA. Většina seriozních žebříčků jej označuje za současnou světovou dvojku divize LHW, zároveň pak za jednoho z 10 nejlepších bojovníků napříč všemi váhami. Bývalý UFC LHW šampión je jednou skupinou obdivován, druhou naopak zatracován, pro svůj velice neortodoxní, nicméně velice účinný styl a způsob boje.

 

Michael Bisping

02.09.2010 v 19:39 | Autor: Franta Krejčí
Michael BispingMichael Bisping

Michael Gavin Joseph Bisping patří mezi nejzajímavější bojovníky střední váhy napříč celým světem MMA. Bývá označován jako nejlepší anglický bojovník bez rozdílu váhy, je bývalým šampiónem polotěžké váhy organizací FX3 a Cage Rage, vítězem třetí sezony TUF a v současnosti jedním z nejčastěji obsazovaných bojovníků střední váhy.

 

Chuck Liddell

02.09.2010 v 18:56 | Autor: Franta Krejčí
Chuck LiddellChuck Liddell
Americká superstar Chuck "The Iceman" Liddell je jednou z nejzářivějších ikon světově špičkové organizace UFC, potažmo světa MMA jako takového. Mezi největší úspěchy jeho kariéry lze zařadit držení titulu UFC LHW Champion, členství v Síni slávy UFC a titul Bojovník roku 2006 podle serveru Sherdog. Společně s Randym Couturem a Titem Ortizem mají zřejmě největší podíl na raketovém vzestupu popularity ultimátních zápasů v USA. Především díky tomuto triu se může UFC hrdě označovat za jeden z nejoblíbenějších druhů americké zábavy dneška.
 

Dana White a impérium UFC

02.09.2010 v 18:42 | Autor: Franta Krejčí
Dana White a impérium UFC

Po sérii článků věnujícím se výhradně bojovníkům MMA přichází životopis zaměřený na osobu takzvaně v pozadí,"muže za oponou" vynikajícího businessmana, současného prezidenta UFC a držitele titulu Promotér roku mezi léty 2005 až 2009 dle Wrestling Observer Newsletter Awards. Tento článek se vám pokusí přiblížit zřejmě nejmocnější osobnost světa MMA dneška, kontroverzní hvězdu Danu Whitea.

 

Greg Jackson

02.09.2010 v 18:32 | Autor: Franta Krejčí
Greg Jackson

Greg Jackson je mnohými považován za jednoho z vůbec nejlepších MMA trenérů současnosti. Je tvůrcem a hlavní osobou legendárního Jackson's Submission Fighting system, pomyslným guru mnoha špičkových zápasníků, včetně několika šampiónů, v čele se zřejmě nejlepším bojovníkem současnosti, GSP. Dnešní článek se vám pokusí přiblížit tuto trenérskou ikonu.

 

Mirko Filipovič

02.09.2010 v 18:20 | Autor: Franta Krejčí
Mirko FilipovičMirko Filipovič
Mirko "Cro Cop" Filipovič představuje jednu z nejvýraznějších osobností poslední dekády ve světě bojových sportů. Tento zápasník dosáhl ve své dosavadní kariéře mnoha úspěchů v K-1 i MMA, včetně vítězství v turnaji PRIDE 2006 Openweight Grand Prix. Mimo to je jeho život fascinující a inspirativní i za hranicemi bojových sportů. Dnešní článek se vám pokusí přiblížit tohoto fenomenálního bojovníka.
 

Frank Shamrock

01.09.2010 v 10:46 | Autor: Franta Krejčí
Frank ShamrockFrank Shamrock

Americký zápasník z Kalifornie, Frank "The Legend" Shamrock, patří k nejvýraznějším průkopníkům světa MMA. Frank je legendou Pancrase, vůbec prvním šampiónem polotěžké váhy UFC, ve své době označovaný za vůbec nejlepšího bojovníka celé historie UFC, nejlepší zápasník roku 1998 a držitel celé řady dalších prestižních titulů. Dnešní článek se vám pokusí přiblížit život tohoto velikána, který by neměl být světem bojových sportů pro své četné zásluhy nikdy zapomenut.

 

Wanderlei "The Axe Murderer" Silva

01.09.2010 v 10:22 | Autor: Franta Krejčí
Wanderlei "The Axe Murderer" SilvaWanderlei "The Axe Murderer" Silva

Wanderlei César da Silva, přezdívaný "The Axe Murderer", je dnes již legendární brazilský bojovník, člen fenomenální akademie, továrny na šampióny, Chute Boxe, bývalý šampión střední váhy PRIDE FC a současný bojovník UFC, proslavený svým velice agresivním stylem založeným na drtivém strikingu a vynikajícím klinči.

 
[21 - 30 / 34]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 další stránka poslední stránka