přihlásit trvale
Nová registrace

Profily - MMA

Alexander Gustafsson: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 15.07.2019 v 11:03 | Autor: Caidel
Alexander Gustafsson: Shrnutí kariéry

Profil nejznámějšího švédského bojovníka, šestnáctizápasového UFC veterána, MMA bojovníka roku 2018, majitele pěti pozápasových bonusů a muže jenž podle názoru mnohých měl sesadit z trůnu Jona Jonese Alexandera „The Mauler“ Gustafssona jenž nedávno ve 32 letech ukončil svou UFC i MMA kariéru. Připravil pro vás čtenář Posif.

 

Jake Ellenberger: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 17.06.2019 v 10:23 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Jake Ellenberger: Shrnutí kariéry

Profil jednadvacetizápasového UFC veterána, majitele pěti pozápasových bonusů a bývalou světovou dvojku, Jake „The Juggernaut“ Ellenbergera jenž nedávno v 34 letech ukončil po drtivé sérii porážek svou UFC i MMA kariéru. Připravil pro vás čtenář Posif

 

Ross Pearson: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 21.05.2019 v 16:17 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Ross Pearson: Shrnutí kariéry

Profil UFC veterána, TUF 9 vítěze a TUF: Smashes trenéra, Rosse „The Real Deal“ Pearsona (20-16-1 MMA) jenž nedávno v 34 letech ukončil svou závodní MMA kariéru (a pokračuje v boxu). Připravil pro vás čtenář Postif

 

Gerald Harris: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 23.04.2019 v 13:44 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Gerald Harris: Shrnutí kariéry

Profil UFC, WSOF a Bellator veterána Geralda „Hurikána“ Harrise (25-8-1 MMA) jenž nedávno ve 39 letech ukončil svou solidní kariéru ve které se prolavil zejména třemi slam knockouty. Připravil pro vás čtenář Postif

 

Joe Rogan - tak trochu jiný komentátor

23.09.2012 v 10:11 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Joe Rogan - tak trochu jiný komentátor

K neodmyslitelným součástem turnajů UFC patří již řadu let také charakteristický hlas amerického komentátora Joe Rogana, který diváky provází většinou pay-per-view (placených) turnajů, předzápasovými upoutávkami a oficiálními váženími. Rogan je na poli bojových sportů ceněn jako jeden z nejlepších ve svém oboru, především díky velkému přehledu a znalostem, které čerpá z vlastních zkušeností. Rogan ovšem není jen komentátorem UFC.

 

Ronda Rousey - nová královna ženských MMA zápasů

01.09.2012 v 10:42 | Autor: Roman Lukáč
Ronda Rousey - nová královna ženských MMA zápasů

O tom, kdo je největší ikonou v MMA by se dalo spekulovat dlouhé hodiny a dny a vybrat jen jednoho zápasníka by bylo prakticky nemožné. Pokud jde ovšem o ženské MMA zápasy, není mnoho pochybností o tom, že tento titul patří stávající šampiónce ženské bantamové váhy Rondě Rousey (6-0). Pětadvacetiletá blonďatá zápasnice je momentálně na vrcholu ženského žebříčku sporotvního i žebříčku popularity.

 

Rousimar Palhares

18.01.2012 v 10:17 | Autor: Franta Krejčí
Rousimar PalharesRousimar Palhares

V průběhu posledních let se ve světě MMA často setkáváme s trendem, který nutí většinu zápasníků bojovat převážně ve stoje, ačkoliv jim takový styl nemusí vždy zcela vyhovovat. Boj na zemi se často stává druhořadým a divácky nevděčným. O to více je třeba ocenit bojovníky, kteří dokáží předvést atraktivní a vzrušující podívanou právě v soubojích na zemi. Jedním takovým bojovníkem je bezesporu 31letý Rousimar „Toquinho“ Palhares, kterému je věnován dnešní článek.

 

Vzestupy a pády Brocka Lesnara

12.01.2012 v 18:50 | Autor: Roman Lukáč
Vzestupy a pády Brocka LesnaraVzestupy a pády Brocka Lesnara

Pátek 30. prosince 2011 znamenal zásadní okamžik v kariéře amerického zápasníka těžké váhy Brocka Lesnara. Bylo to naposledy, kdy se podíval do oktagonu UFC. Poslední zápas jeho kariéry byl stejně jako ty předchozí jednou z největších událostí v těžké váze. Postavil se proti němu obdobně stavěný, téměř 120 kg svalovec Alistair Overeem. Ve hře bylo právo vyzvat šampióna těžké váhy na souboj o titul, který už Lesnar jednou v minulosti držel. Lesnar si však svůj sen o znovuzískání titul UFC už nesplní.

 

Světová zápasnická elita mimo UFC

24.11.2011 v 09:21 | Autor: Franta Krejčí
Světová zápasnická elita mimo UFCSvětová zápasnická elita mimo UFC

V současné době není nejmenších pochyb o tom, že organizace UFC představuje na poli ultimátních zápasů zcela jednoznačný monopol. Bojovníci UFC dominují všem uznávaným žebříčkům a statistikám, podíl zápasníků z jiných organizací na vrchních pozicích seriozních rankingů je spíše výjimečný. V dnešním článku si však přiblížíme některé kvalitní, avšak méně známé bojovníky, působící mimo UFC.

 

Thiago Alves

04.10.2011 v 09:53 | Autor: Franta Krejčí
Thiago AlvesThiago Alves

Jednou nahoře, jednou dole. Tak se dá v jedné větě shrnout kariéra brazilské MMA hvězdy, Thiaga Alvese d'Arauja, rovněž známého pod výstižnou přezdívkou „Pitbull“. Na jedné straně bravurní striker s vysokým procentem vítězství získaných před limitem, na straně druhé však často problémová položka startovních listin co se týče váhových limitů, jeho úspěšnost v posledních zápasech rovněž silně pokulhává. Dnešní článek vám blíže přiblíží životní příběh tohoto divácky velmi oblíbeného bojovníka.

 
[1 - 10 / 31]   1 | 2 | 3 | 4 další stránka poslední stránka