přihlásit trvale
Nová registrace

Profily

Muhammed Lawal: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 17.10.2019 v 12:03 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Muhammed Lawal: Shrnutí kariéry

Profil Sengoku, Strikeforce, Bellator a Rizin veteréna, zápasníka Muhammeda „King Mo“ Lawala, stálici MMA scény mimo UFC, známého hlavně pro svoje kreativní nástupovky v začátcích kariéry v Japonsku. 

 

Josh Burkman: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 04.09.2019 v 10:09 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Josh Burkman: Shrnutí kariéry

Profil sedmačtyřicetizápasového UFC veterána a držitele submise roku 2013, bývalé světové jedenáctky Joshe „People's Warrior“ Burkmana jenž nedávno v 38 letech po sérii šesti porážek ukončil svou šestnáctiletou MMA kariéru. Připravil pro vás čtenář Posif

 

Jimi Manuwa: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 07.08.2019 v 08:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Jimi Manuwa: Shrnutí kariéry

Profil nigerijsko/americko/britského ranaře a KO mašiny Jimi „Poster Boy“ Manuwy, UFC bojovníka se čtyřmi pozápasovými bonusy a účastníka kola roku 2018 jenž nedávno v devětatřiceti letech ukončil kariéru na stejném turnaji jako Alex Gustafsson. Připravil pro vás čtenář Posif.

 

Alexander Gustafsson: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 15.07.2019 v 11:03 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Alexander Gustafsson: Shrnutí kariéry

Profil nejznámějšího švédského bojovníka, šestnáctizápasového UFC veterána, MMA bojovníka roku 2018, majitele pěti pozápasových bonusů a muže jenž podle názoru mnohých měl sesadit z trůnu Jona Jonese Alexandera „The Mauler“ Gustafssona jenž nedávno ve 32 letech ukončil svou UFC i MMA kariéru. Připravil pro vás čtenář Posif.

 

Jake Ellenberger: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 17.06.2019 v 10:23 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Jake Ellenberger: Shrnutí kariéry

Profil jednadvacetizápasového UFC veterána, majitele pěti pozápasových bonusů a bývalou světovou dvojku, Jake „The Juggernaut“ Ellenbergera jenž nedávno v 34 letech ukončil po drtivé sérii porážek svou UFC i MMA kariéru. Připravil pro vás čtenář Posif

 

Ross Pearson: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 21.05.2019 v 16:17 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Ross Pearson: Shrnutí kariéry

Profil UFC veterána, TUF 9 vítěze a TUF: Smashes trenéra, Rosse „The Real Deal“ Pearsona (20-16-1 MMA) jenž nedávno v 34 letech ukončil svou závodní MMA kariéru (a pokračuje v boxu). Připravil pro vás čtenář Postif

 

Gerald Harris: Shrnutí kariéry

Exkluzivne 23.04.2019 v 13:44 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Gerald Harris: Shrnutí kariéry

Profil UFC, WSOF a Bellator veterána Geralda „Hurikána“ Harrise (25-8-1 MMA) jenž nedávno ve 39 letech ukončil svou solidní kariéru ve které se prolavil zejména třemi slam knockouty. Připravil pro vás čtenář Postif

 

Joe Rogan - tak trochu jiný komentátor

23.09.2012 v 10:11 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Joe Rogan - tak trochu jiný komentátor

K neodmyslitelným součástem turnajů UFC patří již řadu let také charakteristický hlas amerického komentátora Joe Rogana, který diváky provází většinou pay-per-view (placených) turnajů, předzápasovými upoutávkami a oficiálními váženími. Rogan je na poli bojových sportů ceněn jako jeden z nejlepších ve svém oboru, především díky velkému přehledu a znalostem, které čerpá z vlastních zkušeností. Rogan ovšem není jen komentátorem UFC.

 

Ronda Rousey - nová královna ženských MMA zápasů

01.09.2012 v 10:42 | Autor: Roman Lukáč
Ronda Rousey - nová královna ženských MMA zápasů

O tom, kdo je největší ikonou v MMA by se dalo spekulovat dlouhé hodiny a dny a vybrat jen jednoho zápasníka by bylo prakticky nemožné. Pokud jde ovšem o ženské MMA zápasy, není mnoho pochybností o tom, že tento titul patří stávající šampiónce ženské bantamové váhy Rondě Rousey (6-0). Pětadvacetiletá blonďatá zápasnice je momentálně na vrcholu ženského žebříčku sporotvního i žebříčku popularity.

 

Rousimar Palhares

18.01.2012 v 10:17 | Autor: Franta Krejčí
Rousimar PalharesRousimar Palhares

V průběhu posledních let se ve světě MMA často setkáváme s trendem, který nutí většinu zápasníků bojovat převážně ve stoje, ačkoliv jim takový styl nemusí vždy zcela vyhovovat. Boj na zemi se často stává druhořadým a divácky nevděčným. O to více je třeba ocenit bojovníky, kteří dokáží předvést atraktivní a vzrušující podívanou právě v soubojích na zemi. Jedním takovým bojovníkem je bezesporu 31letý Rousimar „Toquinho“ Palhares, kterému je věnován dnešní článek.

 
[1 - 10 / 69]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka