přihlásit trvale
Nová registrace

Ostatní

Fighting Fear (2011) - pozvánka do kina

30.11.2011 v 12:55 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Fighting Fear (2011) - pozvánka do kina

Fighting Fear, nový snímek od spolurežiséra kultovního dokumentu o australském surfovém gangu Bra Boys, není klasické surf movie, ale ani stereotypní dokument. Je to neobyčejný příběh o přátelství mezi jedním z nejlepších surfařů světa Markem Mathewsem a jeho kamarádem, také surfařem, ale především MMA zápasníkem Richiem Vaculikem.

 

Lukáš Konečný uvedl premiéru filmu Ocelová pěst

10.11.2011 v 10:01 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Lukáš Konečný uvedl premiéru filmu Ocelová pěst

Český boxerský šampion Lukáš Konečný, jehož úctyhodná bilance v profiringu činí 47 vítězství a 3 porážky se stal jedním z kmotrů slavnostní premiéry filmu Ocelová pěst v kině IMAX. Spolu s ním se na premiéře představili také další boxerské naděje. Bronzová medailistka z Mistrovství Evropy Martina Schmoranzová vyvrátila předsudky, že boxerky nemohou být pohledné, slovenský reprezetnant Martin Parlagi oznámil vstup do profi ringu a čerstvý mistr republiky Daniel Táborský předvedl, že už v osmnácti letech má našlápnuto na hvězdnou kariéru.

 

Spuštění nového projektu Vegan fighter

13.09.2011 v 11:33 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Spuštění nového projektu Vegan fighter

V těchto dnech byly spuštěny nové stránky www.vegan-fighter.com, určené všem příznivcům a příznivkyním bojových sportů, kteří mají zároveň vztah ke zvířatům a zajímají se o veganskou nebo vegetariánskou stravu.

 

Katastrofa v Japonsku očima Honzy Soukupa

13.03.2011 v 18:23 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Katastrofa v Japonsku očima Honzy Soukupa

Japonsko, kolébka K-1 a jeden z prvních průkopníků novodobého MMA, v těchto dnech svádí mnohem vážnější bitvu, než jsou ty v ringu nebo oktagonu. V pátek zasáhlo japonské souostroví jedno z nejsilnějších zemětřesení v novodobé historii. Mohutné zemětřesení o síle 8,9 stupňů Richterovy škály a následná vlna cunami, která zaplavila 2100 km pobřeží způsobily podle japonského premiéra Naota Kana největší katastrofu, které Japonsko čelilo od druhé světové války.

 

Film Fighter ukořistil dva Oscary

27.02.2011 v 18:35 | Autor: Roman Lukáč
Film Fighter ukořistil dva OscaryFilm Fighter ukořistil dva Oscary

Film Fighter inspirovaný skutečným životním příběhem boxerského šampióna Mickyho Warda získal na letošním předávání Oscarů dvě ceny a proměnil tak dvě ze sedmi nominací v celkové vítězství. Oscara za nejlepší mužský výkon ve vedlejší roli získal Christian Bale, který ve filmu hraje drogově závislého bratra Dickyho a Mellisa Leo, která si ve filmu zahrále matku Mickyho Warda. Oscary v hlavních kategoriích posbíral film Královská řeč (více v tomto článku). Při této příležitosti si můžete v článku připomenout nejslavnější zápas Mickyho Warda s Arturem Gattim z roku 2002, který byl vyhlášen zápasem desetiletí. (Ve filmu se paradoxně tento zápas neobjeví.)

 

The Fighter (2010) - pozvánka do kina

03.02.2011 v 23:08 | Autor: Roman Lukáč
The Fighter (2010) - pozvánka do kina

Do českých kin míří americký film The Fighter. Jedná se životopisný snímek vyprávějící o nepravděpodobné cestě amerického boxera Mickyho Warda za titulem světového šampióna welterové váhy. Mickyho Warda ztvárnil na filmovém plátně Mark Wahlberg a role kouče a staršího bratra se zhostila holywoodská hvězda první velikosti Christian Bale. Film, už se nějakou dobu promítá v zahraničních kinech a ohlasy na něj jsou více než pozitivní, film si navíc vysloužil několik nominací na Oscara za rok 2010.

 

Expendables – Postradatelní: Akční trhák s Randym Couturem

17.08.2010 v 00:09 | Autor: Roman Lukáč
Expendables – Postradatelní: Akční trhák s Randym CouturemExpendables – Postradatelní: Akční trhák s Randym Couturem

Do českých kin míří akční pecka Expendables - Postradatelní, která během pouhých dvou dnů o uplynulém víkendu naplnila kasy napříč USA neuvěřitelnými 35 milion dolarů. Hvězdy jako Silvester Stallone, Dolph Lundgren, Jet Li, Mickey Rourke, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis a další v jednom filmu! A s nimi 5ti násobný šampión UFC Randy "The Natural" Couture. Americký kasovní trhák se začne promítat v českých kinech od čtvrtka 19. srpna.

 

Příjem z reklamy: Valujev a Emelianenko mezi prvními 10 sportovci Ruska

10.08.2010 v 00:05 | Autor: Roman Lukáč
Příjem z reklamy: Valujev a Emelianenko mezi prvními 10 sportovci RuskaPříjem z reklamy: Valujev a Emelianenko mezi prvními 10 sportovci Ruska

Finanční odměny z reklamy jsou často nezanedbatelnou součástí celkovým příjmů sportovců. Firmy jsou často ochotny zaplatit nemalé částky, aby získaly pro svou značku tvář známého sportovce. Neplatí přitom, že mezi výší finanční odměny a sportovními výkony existuje přímá úměra. Jeden ruský magazín nyní sestavil žebříček 10 ruských sportovců, kteří v minulém roce nejvíce profitovali z reklamních příjmů. Na prvním místě se umístila ruská tenistka Maria Šarapovová. V první desítce se objevil i ruský boxer Nikolaj Valujev a MMA zápasník Fedor Emelianenko.

 

Jean-Claude Van Damme přiletěl do Prahy

20.03.2010 v 23:55 | Autor: Roman Lukáč
Jean-Claude Van Damme přiletěl do Prahy
Včera večer přiletěla do Prahy legenda akčních filmů 90. let Jean Claude Van Damme. Rodák z Bruselu, který letos v říjnu oslaví 50. narozeniny bude dnes večer předsedou poroty soutěže krásy Česká Miss Michaly Maláčové. Spekuluje se o tom, že držitel černého pásku v karate má na večer přichystané pro diváky vlastní překvapení. V České republice se zdrží tři dny a potom odletí do Kyjeva.
 

Fightville (2011) - filmový tip

30.11.-0001 v 00:00 | Autor: Roman Lukáč
Fightville (2011) - filmový tipFightville (2011) - filmový tip

Nový dokument Fightville režisérského dua Petra Epperleina a Michaela Tuckera je zaměřen na skupinu mladých zápasníků z jižní Louisiani a jejich snahu stát se profesionálními MMA zápasníky. Jednou z hlavních postav dokumentu je také 23letý americký zápasník featherové váhy UFC Dustin Poirier (12-1), kterého toto úterý čeká v hlavním zápase turnaje UFC on Fuel TV souboj s Korejcem Chan Sung Jungem (12-3).

 
[11 - 20 / 20]   první stránka předchozí stránka 1 | 2