přihlásit trvale
Nová registrace

Ostatní bojové sporty

Galavečer thajského boxu na Harley Days v Praze!

30.08.2016 v 06:53 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Galavečer thajského boxu na Harley Days v Praze!

Tento pátek odstartuje v Praze třetí ročník domácí verze Harley Days, jehož program je rozprostřen do tří následujících dnů. Vrcholem pátečního programu potom bude galavečer thajského boxu, který vypukne od 18:00 hodin na pražském Výstavišti. Hlavním bodem programu a páteří celé akce bude mezinárodní turnaj v muay thai v kategorii 86,18 kg, kde  proti sobě nastoupí 4 reprezentanti ze čtyř zemí. Českou republiku bude zastupovat Lukáš „Fuki“ Dvořák, Itálii Gabrielle Letizia, Portugalsko Malick Tavares a Polsko Lukazs Radosz.

 

Michal Reissinger: "Moc jsem chtěl vyhrát a ukázat se doma."

16.08.2016 v 21:21 | Autor: Roman Lukáč
Michal Reissinger: "Moc jsem chtěl vyhrát a ukázat se doma."

Michal "Palec" Reissinger je čerstvým vítězem poslední eliminační pyramidy těžké váhy pod širým nebem - turnaje Yangame's Fight Night, z něhož se již pomalu stává tradiční letní akce ve pražských Žlutých lázních. Michal se po letech dočkal zápasu doma, v Praze, a před známými a kamarády se ukázal ve skvělé formě - 3 výhry, 2 KO. Navíc šel pro celkovém vítězství zřejmě tou nejtěžší možnou cestou a třikrát bojoval proti soupeřům ze zahraničí.

 

Heroes Gate 16 - výsledkový servis

19.03.2016 v 07:18 | Autor: Caidel
Heroes Gate 16 - výsledkový servis

Výsledkový servis z turnaje Heroes Gate 16, který se konal 19. března v pražské Aréně Sparta Podvinný mlýn a který nabídl obvyklý mix deseti zápasů mnoha různých bojových umění.

 

Heroes Gate 15 - reportáž

24.10.2015 v 09:06 | Autor: Caidel
Heroes Gate 15 - reportáž

Reportáž kolo za kolem z tradičního galavečera bojových sportů Heroes Gate, který se v pátek 23. konal jako obvykle v pražské Sparta Aréně Podvinný mlýn. K vidění bylo celkem 11 zápasů rozličných disciplín (MMA, Box, K-1, Muay-thai) se jmény jako jsou Tojla Hunanyan, Spejbl Hutník, Jiří Appeltauer, Josef Král, Martin Šolc, Martin Gaňo a další.

 

Vysočina Run 2015 - pozvánka na závod a soutěž o volné starty

15.09.2015 v 09:28 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Vysočina Run 2015 - pozvánka na závod a soutěž o volné starty

V neděli 18. října 2015 od 10 hodin dopoledne odstartuje na Vysočině, Fajtův kopec - Velké Meziříčí, 2. ročník Spartakus race - Vysočina run, zhruba 5 km úsek v přírodním terénu Vysočiny s řadou překážek. Na ty nejlepší účastníky čeká kromě sportovního zážitku také finanční odměna. Tři čtenáři našich stránek se potom budou moct zúčastnit závodu zadarmo.

 

Noc Válečníků 10 - již tento čtvrtek na Kladně!

17.05.2015 v 22:49 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Noc Válečníků 10 - již tento čtvrtek na Kladně!

Již tento čtvrtek, 21. května 2015, proběhne na Kladně jubilejní 10. pokračování kladenského galavečera bojových sportů s názvem Noc Válečníků. Desáté pokračování se uskuteční od 20:00 h ve Sportovní hale Kladno a nabídne symbolicky 10 zápasů. Prostor dostanou především kladenští reprezentanti. V hlavním zápase večera se utká odchovanec pořádajícího klubu Hakim Gym Jan Holý s Jaroslavem Beznoskou z konkureční Fight Arény Slaný. Souboj proběhne ve váze do 81 kg podle pravidel thaiboxu.

 

Heroes Gate 14 - reportáž

11.04.2015 v 08:28 | Autor: Caidel
Heroes Gate 14 - reportáž

Vyprodaná hala je slušně zaplněná už od předzápasů a atmosféra panuje výtečná, startovka tentokrát nabízí několik pozorně sledovaných událostí, o nichž je asi zbytečné se zde rozepisovat, Heroes Gate patří mezi vrcholné domácí turnaje co do kvality startovky i mediálního pokrytí, takže bylo možné se v uplynulých dnech pročíst řadou rozhovorů a pozvánek na fighty i s podrobnostmi.

 

Galavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánka

07.04.2015 v 07:58 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Galavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánkaGalavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánka

V sobotu 18. dubna proběhne v karlovarské KV Aréně netradiční galavečer bojových sportů za účasti českých a slovenských hvězd a pod patronací nejznámějšího thajského bojovníka, bývalého šampióna K-1 MAX Buakawa Banchameka (dříve Por Pramuka), který zavítá do ČR vůbec poprvé. A jelikož budou dějištěm právě Karlovy Vary, nejvyhledávanější české město ruských turistů, dostal celý galavečer podtitul ČSSR vs. SSSR.

 

Heroes Gate 14: Jiří Apeltauer vs. Jakub Steidl - štípaná v muay thai!

23.02.2015 v 08:25 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Heroes Gate 14: Jiří Apeltauer vs. Jakub Steidl - štípaná v muay thai!

Po zápase mezi Matoušem Kohoutem a Anatolim Toljou Hunanyanem jako hlavním zápase nadcházejího turnaje Heroes Gate 14, pořadatelé oznámili další velký tahák této akce. Představí se v něm domácí veterán českého muay thai a trenér Jiří Apeltauer, který změří síly v generačním souboji s Jakubem "Yakuzou" Steidlem a to v disciplíně, která oběma sedí nevjcí - v thajském boxu podle plných pravidel, kde jsou dovolené dluhé klinče a údery lotky. Zápas proběhne ve váze do 73,5 kg a bude vypsán na 3x 3 minuty.

 

Galavečer boxu, K-1 a thaiboxu v Lucerně - reportáž

31.12.2014 v 17:45 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Galavečer boxu, K-1 a thaiboxu v Lucerně - reportáž

Boxerské galavečery v Lucerně mají dlouhou a slavnou tradici, takže pořadatelé měli rozhodně na co navazovat. Dnes byl sál nacpaný k prasknutí a řada lidí dodržela doporučený dress code ve stylu 30. let. Po technické stránce byl večer zajištěný výborně, doprovodná audiovizuální show měla vyšší úroveň než většina srovnatelných galavečerů (zejména kamera sledující borce celou cestu od šaten až po nástup byla velmi zajímavým pohledem, k němuž se běžný divák většinou nedostane) a vzduchotechnice se povedlo udržet po celý večer příjemnou teplotu i dýchatelnou atmosféru, což v sále Lucerny nebývá vždy pravidlem.

 
[1 - 10 / 171]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka