přihlásit trvale
Nová registrace

Média - Ostatní bojové sporty

Gala Night Thaiboxing Žilina 2012 - galerie

03.04.2012 v 07:18 | Autor: Filip Škeřík
Gala Night Thaiboxing Žilina 2012 - galerieGala Night Thaiboxing Žilina 2012 - galerie

Poslední březnový den patřil ve slovenské Žilině dalšímu ročníku jedné z vrcholných tamějších akcí v bojových sportech galavečeru Gala Night Thaiboxing 2012. Ve 13 zápasech se představila řada jmen české a slovenské špičky - Tomáš Hron, Vlado Moravíčk, Miroslav Cingel, Vladimír Idranyi, André Reinders a další. Kompletní výsledky všech zápasů naleznete v tomto článku. Gala večera se zúčastnil i náš fotograf Filip Škeřík, který nafotil rozsáhlou galerii ze sobotního klání uvnitř žilinského ringu.

 

Heroes Gate 6 - fotogalerie

29.12.2011 v 16:12 | Autor: Filip Škeřík
Heroes Gate 6 - fotogalerieHeroes Gate 6 - fotogalerie

Ve čtvrtek večer se v pražské Aréna na Spartě konal v pořadí šestý galavečer v produkci české organizace Heroes Gate, který nabídl mix zápasů podle pravidel K-1, MMA i profiboxu. V hlavním zápase večera bojoval Filip Sýkora s Marcelem Jágerem o profesionální titul mistra Evropy v K-1 zápasech. Na turnaji byl přítomen i náš fotograf Filip Škeřík, který pro vás nafotil následující galerii.

 

Jiří Žák vs. Fred Sikking

28.05.2011 v 22:45 | Autor: Roman Lukáč
Jiří Žák vs. Fred SikkingJiří Žák vs. Fred Sikking

Hlavním zápasem pátečního galavečera v Chomutově byl duel o mistra světa organizace WFCA ve váze do 86,18 kg, do kterého nastoupila největší domácí hvězda a trenér místního klubu v jedné osobě Jiří Žák. Jeho protivníkem v cestě za ziskem dalšího titulu byl Holanďan Fred Sikking z Vos Gymu, který nahardil původně avizovaného ruského zápasníka Stanislava Popova. V článku se můžete podívat na video této vzrušující bitvy, která byla zlatým hřebem pátečního večera.

 

Buakaw Por Pramuk vs. Djime Coulibaly

22.05.2011 v 22:45 | Autor: Roman Lukáč
Buakaw Por Pramuk vs. Djime CoulibalyBuakaw Por Pramuk vs. Djime Coulibaly

Legendární Thajec, dvojnásobný vítěz K-1 Max z let 2004 a 2006, se minulý víkend zúčastnil turnaje s názvem Thai Fight Extreme, jenž proběhl v Cannes, ve Francii. Utkal se tam v souboji podle pravidel thajského boxu vypsaném na 3x3 minuty s domácím Djimem Coulibalym. Šlo o první kolo této série. Další turnaj Thai Fight Extreme proběhne 17. července v Hong Kongu. Na video toho zápasu se můžete podívat v detailu článku.

 
[1 - 4 / 4]   1