přihlásit trvale
Nová registrace

Média - MMA

Rafael Cavalcante v přípravě na Dana Hendersona

15.02.2011 v 22:51 | Autor: Roman Lukáč
Rafael Cavalcante v přípravě na Dana Hendersona

Brazilec Rafael "Feijão" Cavalcante se připravuje k první obhajobě titulu polotěžké váhy organizace Strikeforce, který získal loni na konci dubna vítězstvím TKO nad tehdejším šampiónem Muhammedem Lawalem. Titul bude hájit už 5. března proti vyzyvateli Danu Hendersonovi, který získal právo vyzvat šampióna výhrou KO nad Renatem Babalu Sobralem na prosincovém turnaji Strikeforce. Cavalcante, člen hvězdného brazilského týmu Black House (Anderson Silva, Junior Dos Santos, José Aldo, bratři Nogueirové,...) je v přípravě už 4 měsíce a bývalého šampióna Pride si věří. Podívejte se na pár dní staré video z jeho boxerského tréninku...

 

UFC 126: Silva vs. Belfort - oficiální vážení

04.02.2011 v 23:04 | Autor: Roman Lukáč
UFC 126: Silva vs. Belfort - oficiální váženíUFC 126: Silva vs. Belfort - oficiální vážení

Před pár hodinami proběhlo v Las Vegas oficiální vážení bojovníků pro UFC 126. Mezi aktéry hlavního zápasu Andersonem Silvou a Vitorem Belfortem to opravdu jiskřilo. Vitor na předzápasové konferenci prohlásil, že lidé, kteří dělají "hloupé" věci, snaží se zastrašit své soupeře a vedou silácké řeči, tak ve skutečnosti činní proto, aby zamaskovali svůj strach a nejistotu. Silva si během pózování nasadil masku a málem se mezi oběma zápasníky strhla potyčka. "Řekl jsem včera Silvovi, že nosí masku. Vím, že uvnitř je to dobrý chlap, ale snaží se soupeře zastrašit, proto sem řekl, že nosí masku," vysvětlovat Belfrot zmateným novinářům.

 

Cyborg v přípravě na titulový zápas s Nickem Diazem

26.01.2011 v 11:15 | Autor: Roman Lukáč
Cyborg v přípravě na titulový zápas s Nickem DiazemCyborg v přípravě na titulový zápas s Nickem Diazem

Zítra proběhne v San Jose druhý letošní turnaj organizace Strikeforce. V rámci něj proběhnou hned dva titulové zápasy. V hlavním souboji bude zápasník Strikeforce roku 2010 Nick Diaz obhajovat titul welterové váhy proti Evangelistovi Santosovi alias Cyborgovi. Cyborg (18-13) dostal po výhře TKO v 1. kole nad Mariusem Zaromskisem post vyzyvatele, přestože půjde teprve o jeho druhý zápas v této organizaci. V článku se můžete podívat na video z jeho přípravy na tento zápas.

 

Vitor Belfort na tréninku v Xtreme Couture

24.01.2011 v 11:30 | Autor: Roman Lukáč
Vitor Belfort na tréninku v Xtreme CoutureVitor Belfort na tréninku v Xtreme Couture

Necelých 14 dní zbývá do turnaje UFC 126, jehož hlavními postavami budou v titulovém zápase střední váhy Anderson Silva a Vitor Belfort. Souboj dvou brazilských rodáků bude patřit k hlavním událostem letošního roku ve světě MMA. I vzhledem k faktu, že minulý rok byl tento souboj tři krát zrušen. Vitor je v těchto dnech v Las Vegas, kde podstupuje závěrečnou fázi přípravy. Před pár dny navštívil také Xtreme Couture gym Randyho Coutureho. V článku najdete jeho krátké tréninkové video z tréninku s provazy - oblíbenou pomůckou amerických MMA zápasníků.

 

Reportér na tréninku s Cristiane "Cyborg" Santos

05.01.2011 v 17:51 | Autor: Roman Lukáč
Reportér na tréninku s Cristiane "Cyborg" SantosReportér na tréninku s Cristiane "Cyborg" Santos

Cristiane "Cyborg" Santos je momentálně považována za nejlepší MMA zápasnici světa. Pětadvacetiletá brazilka, která přijmula přezdívku Cyborg po svém manželovi, rovněž MMA zápasníkovi Evangelistovi Santosovi, vyjma svého debutu v MMA vyhrála všechny zápasy a momentálně je šampiónku střední ženské váhy. O tom na jaké úrovni jsou její silové a kondiční schopnosti se přesvědčil reportér jednoho zahraničního webu. Na to jak dopadl po společném kondičním tréninku ve stylu crossfitt se můžete podívat sami.

 
[41 - 45 / 45]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 | 5