přihlásit trvale
Nová registrace

Média - MMA

Trénink Phila Davise před UFC Fight Night

25.03.2011 v 23:41 | Autor: Roman Lukáč
Trénink Phila Davise před UFC Fight NightTrénink Phila Davise před UFC Fight Night

Dnes večer proběhne v Seattlu ve Washigtonu turnaj UFC Fight Night 24 s hlavním zápasem v polotěžké váze mezi Antoniem Rogériem Nogueirou a Philem Davisem. Původně se měl na tomto turnaji s Nogueirou utkat Tito Ortiz, ale ten se zranil a jeho místo zajual šestadvacetiletý a dosud neporažený Phil Davis (8-0). Davis někdy bývá svým talentem přirovnáván ke stávajícímu šampiónovi polotěžké váhy Jonu Jonesovi. Poslední zápas s Timem Boetschem na UFC 123 vyhrál submission za použití dosud nevídané techcniky, modifikované kimury za kterou získal bonus za submission večera a magazínem MMAnews247 byla tato technika zvolena jako submission roku 2010. V detailu článku najdete Davisovo tréninkové video před títmo zápasem.

 

Lyoto Machida v přípravě na zápas s Randym Couturem

19.03.2011 v 17:47 | Autor: Roman Lukáč
Lyoto Machida v přípravě na zápas s Randym CouturemLyoto Machida v přípravě na zápas s Randym Couturem

Lyoto Machida, ještě minulý rok touhle dobou neporažený šampión polotěžké váhy UFC, nyní má za sebou dvě porážky v řadě a napříště potřebuje bezpodmínečně vyhrát. Po 16 výhrách v řadě bez porážky, prohrál Lyoto loni v květnu KO v prvním kole v odvetném zápase se Mauriciem Shogunem Ruou a další porážku na body utrpěl v listopadu od Quintona Rampage Jacksona. Příští zápas jej čeká na UFC 129 v Torotnu a jeho soupeřem bude veterán a legenda UFC Randy Couture, který naposledy vyhrál na profiboxerem Jamesem Toneym. UFC 129 proběhne 30. dubna. Jak vypadá Machidova příprava na tento zápas? Podívejte se na následující video.

 

UFC 128: Shogun vs. Jones - otevřený trénink

18.03.2011 v 17:58 | Autor: Roman Lukáč
UFC 128: Shogun vs. Jones - otevřený tréninkUFC 128: Shogun vs. Jones - otevřený trénink

Před zápasníky, kteří v sobotu večer vystoupí na turnaji UFC 128 v New Jersey, už je jen lékařská prohlídka a oficiální vážení, které podstoupí během dneška. Všichni aktéři už jsou na místě a tak se včera uskutečnil tradiční otevřený trénink UFC zápasníků pro veřejnost a média. Účastnili se ho i oba aktéři hlavního zápasu Jon "Bones" Jones a Mauricio Shogun Rua. Na sestřih tohoto tréninku se můžete podívat na videu v tomto článku.

 

The Reem II. - 1. díl

14.03.2011 v 18:17 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 1. dílThe Reem II. - 1. díl

Šampión Strikeforce, K-1 a DREAMu Alistair Overeem na svých stránkách právě zveřenil první díl z druhé série jeho online dokumentu The REEM. První epizoda se vrací zpátky na konec roku 2010 a turnaj K-1 Dynamite, kde Alistair porazil Todda Duffeeho v 1. kole a získal pás těžké váhy organizace DREAM. Následně mapuje jeho cestu do USA, spojenou s propagací eliminačního turnaje těžké váhy a návštěvou úvodního turnaje Grand Prix.

 

Mauricio Shogun Rua v přípravě na UFC 128

14.03.2011 v 18:02 | Autor: Roman Lukáč
Mauricio Shogun Rua v přípravě na UFC 128Mauricio Shogun Rua v přípravě na UFC 128

Čas zbývající do vypuknutí turnaje UFC 128 v New Jersey se už dá počítat na hodiny. Hlavní aktéři se již sjeli na místo činu, zítra je čeká oficiální vážení a tisková konference a v sobotu večer (v neděli ráno našeho času) odstartuje celý turnaj. Největší pozoronost fanoušků směřuje k hlavnímu zápasu o titul polotěžké váhy mezi Mauriciem Shogunem Ruou coby stávajícím šampiónem a jeho vyzyvatelem Jon Jonesem. Na ukázku z tréninkové přípravy brazilského šampióna na sobotní duel se můžete podívat v následujícím videu.

 

Páté výročí prvního turnaje Strikeforce

10.03.2011 v 19:30 | Autor: Roman Lukáč
Páté výročí prvního turnaje Strikeforce

Přesně před pěti lety zahájila prvním turnajem svou existenci dnes druhá největší MMA organizace na světě americká Strikeforce. Dne 10. března 2006 se konal v San Jose, v Kalifornii hitoricky první turnaj této organizace. Bojovalo na něm tehdy spouta současných hvězd UFC jako Krzystof Soszynksi, Clay Guida, Brian Ebersole, Nathan Diaz. Z hvězd Strikeforce stáli u zrodu bojovníci jako Cung Le, Gilbert Melendez, Mike Kyle. Hlavním zápasem tohoto turnaje byl souboj americké legendy Franka Shamrocka s Brazilcem Cesarem Graciem. Na tento zápas se můžete podívat v následujícím videu.

 

Cavalcante je připraven na válku s Hendersonem

04.03.2011 v 17:56 | Autor: Roman Lukáč
Cavalcante je připraven na válku s HendersonemCavalcante je připraven na válku s Hendersonem

Šampión polotěžké váhy Strikeforce Brazilec Rafael Feijao Cavalcante v sobotu v Columbusu nastoupí k první obajobě. Jeho vyzyvatelem je legenda MMA, 40letý veterán a bývalý šampión PRIDE Dan Henderso. Cavalcante spolu se svým týmem již přicestoval do Columbusu. Člen slavného klubu Black House (Anderson Silva, Mauricio Shogun Rua, Junior Dos Santos, José Aldo...) je připraven na sobotní bitvu. V článku se můžete podívat na sestřih z jeho včerejšího tréninku na lapách.

 

BAMMA 5: Paul Daley vs. Yuya Shirai

27.02.2011 v 18:49 | Autor: Roman Lukáč
BAMMA 5: Paul Daley vs. Yuya ShiraiBAMMA 5: Paul Daley vs. Yuya Shirai

Anglický zápasník Paul Daley (světová desítka welterové váhy) poté co přišel o angažmá v UFC kvůli pozápasovému incidentu v souboji s Joshem Koscheckem (frustrovaný Daley udeřil po zápase Koschecka), hledá práci, kde se dá. Zápasil na turnaji Shark 13, Impact FC 2 v Austrálii, jednou se objevil ve Strikeforce. Všechny zápasy vyhrál a podle nepotvrzených zpráv jej ve Strikeforce čeká titulový souboj s Nickem Diazem. Včera navíc mohl přidat další titul organizace BAMMA. Jenže Daley nesplnil váhový limit a titul byl ze zápasu stažen. Na video hlavní zápasu sobotního turnaje BAMMA mezi Paulem Daleyem a Japoncem Yuyaem Shiraiem se můžete podívat v detailu článku.

 

Ryan Bader, pán takedownů

24.02.2011 v 19:16 | Autor: Roman Lukáč
Ryan Bader, pán takedownů

Sedmadvacetiletý Američan Ryan Bader, patří k předním zápasníkům polotěžké váhy. Momentálně mu patří 7. pozice ve světovém žebříčku. Je řazen mezi hlavní leadery nové generace. Po 10 výhrách v řadě dostal v UFC příležitost zápasit s hvězdnějšími zápasníky. Nejprve knokautoval Keitha Jaridna a poté porazil Brazilce Antonia Rogéria Nogueiru 3-0 na body. S bilancí 12 výher bez porážky nastoupil na UFC 126 proti dalšímu talentu mladé generace Jonu Jonesovi. Jones jeho strmý výstup na vrchol zastavil a připravil mu první porážku v MMA kariéře (submission v 2. kole). Bader tak nadále zůstává mimo titulové boje, ale je možné, že hned v příštím zápase dostane novou šanci. V článku najdete Baderovo profilové video shrnující jeho kariéru v zápasení a v MMA a nastiňující Baderovo leckdy netradiční tréninkové metody.

 

yoto Machida na sparingu s Andersonem Silvou

23.02.2011 v 00:12 | Autor: Roman Lukáč
yoto Machida na sparingu s Andersonem Silvouyoto Machida na sparingu s Andersonem Silvou

Bývalého šampióna polotěžké váhy UFC Brazilce Lyota Machidu čeká 30. dubna na UFC 129 zápas s americkou legendou a nejstarším aktivním zápasníkem v UFC Randym Couturem. Machida po 14 vítězství v řadě bez porážky utrpěl dvě prohry za sebou a nyní potřebuje vyhrát, aby se mu cesta zpátky k titulu úplně nevzdálila. Momentálně je již v přípravě na tento zápas a v článku se můžete podívat na video ze sparingů s jeho týmovým kolegou, šampiónem střední váhy UFC Andersonem Silvou.

 
[31 - 40 / 45]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka