přihlásit trvale
Nová registrace

Média - MMA

Strikeforce: Overeem vs. Werdum - oficiální vážení

17.06.2011 v 15:45 | Autor: Roman Lukáč
Strikeforce: Overeem vs. Werdum - oficiální váženíStrikeforce: Overeem vs. Werdum - oficiální vážení

Je to tady! Dlouhé čekání na odložený turnaj s druhou části Grand prix osmi nejlepších mužů těžké váhy skončilo. Dnes večer (v ranních hodinách ze soboty na neděli středoevropského času) se zkompletuje sefiminálová čtveřice. K Sergeji Khartinovi a Antoniovi Silvovi, kteří čtvrtfinále absolvovali již v únoru se přidají vítězové zápasů Alistair Overeem vs. Fabricio Werdum a Josh Barnett vs. Brett Rogers. V článku se můžete podívat na video z oficiálního vážení zápasníků. Turnaj poběží živě okolo 4 hodiny ranní na kanálu Eurosport 2.

 

UFC 131: Dos Santos vs. Carwin - oficiální vážení

11.06.2011 v 02:32 | Autor: Roman Lukáč
UFC 131: Dos Santos vs. Carwin - oficiální váženíUFC 131: Dos Santos vs. Carwin - oficiální vážení

Za pár hodin vypunke ve Vancouveru turnaj UFC 131. Hlavní zápas slibuje tvrdý boj dvou momentálně nejlepších strikerů těžké váhy UFC Juniora Dos Santosem a Shanea Carwina. Dos Santos se nechal slyšet, že i v případě Carwina se bude snažit držet boj v postoji, kde se cítí nejlépe. Carwin kontroval slibem KO. V článku najdete video z oficiálního vážení zápasníků, jenž večer nastoupí v hlavním programu. Předzápasy budou stejně jako při minulých akcích vysílany živě na facebooku a nově také na UFC kanálu na youtube.com.

 

UFC 131: Countdown

10.06.2011 v 11:17 | Autor: Roman Lukáč
UFC 131: CountdownUFC 131: Countdown

V sobotu večer proběhne ve Vancouveru turnaj UFC 131. Aktéři hlavní zápasu Brazilec Junior Dos Santos a americký zápasník Shane Carwin se mezi sebou utkají o post vyzyvatele šampióna těžké váhy Caina Velasqueze. Kenny Florian se v sobotu stane prvním UFC zápasníkem, který v této organizaci projde čtyřmi různými váhovými kategoriemi (postupně přešel od střední váhy -84 kg až do featherové váhy -66 kg, ve které bude pozítří debutovat). Čekání na tento turnaj si můžete zkrátit shlédnutím 40 minutového countdown videa pro tento turnaj.

 

Wanderlei Silva v přípravě na Chrise Lebena

08.06.2011 v 02:13 | Autor: Roman Lukáč
Wanderlei Silva v přípravě na Chrise LebenaWanderlei Silva v přípravě na Chrise Lebena

Na turnaji UFC 132, jenž proběhne 2. července v Las Vegas, se do klece americké MMA organizace vrátí brazilská hvězda Wanderlei Silva. V den konání turnaje to bude už rok a půl, co se zápasník přezdívaný Axe Murderer naposledy objevil v oktagonu. Jeho poslední zápas proběhl 21. února 2010 na turnaji UFC 110. Tehdy v premiérovém vystoupení ve střední váze porazil 3-0 na body Angličana Michaela Bispinga. Na UFC 132 jej čeká nebezpečný Američan Chris Leben, který polovinu ze svých 25 vítězství dosáhl knokautem. V článku se můžete podívat na video z jeho aktuální přípravy na tento souboj.

 

The Reem II. - 3. díl

21.05.2011 v 22:56 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 3. dílThe Reem II. - 3. díl

Před pár desítkami minut vyšel na oficiální stránce Alistaira Overeema třetí díl druhé série jeho online autobiografického dokumentu na pokračování The Reem. V posledním díle se Alistair z velké části vrací ke svému prvnímu zápasu s Fabriciem Werdumem, jeho příštím soupeřem na červnovém turnaji Strikeforce. Tento zápas, který proběhl v roce 2006 Alistair prohrál na submission ve 2. kole. Jeho názor na tento zápas a také trochu informací z jeho aktuální přípravy ve videu uvnitř článku.

 

Tréninkové video Mariusze Pudzianowskiho před KSW 16

18.05.2011 v 23:06 | Autor: Roman Lukáč
Tréninkové video Mariusze Pudzianowskiho před KSW 16Tréninkové video Mariusze Pudzianowskiho před KSW 16

V sobotu večer proběhne v sousedním Polsku, konkrétně v Gdaňsku, další turnaj polské MMA organizace KSW. O tom se v zahraničí píše především v souvislosti s dalším zápasem polské hvězdy strongmanských soutěží Mariusze Pudzianowski. Jeho supeřem bude týmový kolega Karlose Vémoly z Shootfighters London James Thompson. Souboj dvou více než 120 kilových zápasníků bude hlavním zápasem večera. Program turnaje bude živě vysílat polská televize Polsat TV. Jaký udělal Mariusz progres od posledního zápasu se můžete podívat v následujícím videu z jeho aktuálního tréninku před sobotním duelem.

 

Wanderlei Silva a příprava na jeho comeback

05.05.2011 v 23:50 | Autor: Roman Lukáč
Wanderlei Silva a příprava na jeho comebackWanderlei Silva a příprava na jeho comeback

Téměr rok a půl si Brazilec Wanderlei Silva musí počkat na svůj návrat. Naposledy zápasil loni v únoru, když porazil ve svém debutovém vystoupení ve střední váze Angličana Michaela Bispinga. Poté absolvoval několik operací a do tréninku se vrátil až na začátku letošního roku. Další duel jej čeká na UFC 132 s Američanem Chrisem Lebenem. UFC 132 proběhne 2. července. V článku najdete Silvovo video z tréninku, ve kterém se zároveň obecně vyjadřuje k dráze profesionálního MMA zápasníka a následně i ke svému návratu.

 

Wanderlei Silva na sparingu

22.04.2011 v 23:20 | Autor: Roman Lukáč
Wanderlei Silva na sparinguWanderlei Silva na sparingu

Čtyřiatřicetieltý Brazilec Wanderlei Silva se na začátku července vrátí zpět do oktagonu UFC. Naposledy zápasil na UFC 110 v únoru minulého roku. V debutovém zápase ve střední váze, kam přešel z polotěžké divize si poradil z Michaelem Bispingem 3-0 na body. Následně podstoupil několik operací a několik měsíců se do tělocvičny ani nepodíval. Nyní jej čeká zápas na UFC 132 proti Chrisi Lebenovi. V článku najdete video ze Silvovo úterního tréninku.

 

The Reem II. - 2. díl

03.04.2011 v 22:57 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 2. díl

Alistair Overeem, šampión K-1, Strikeforce a DREAMu dnes pustil do světa další díl svého online biografického dokumentu. Na video se můžete podívat v detailu článku. Třicetiletý Overeem bude 18. června v Dallasu bojovat s Fabriciem Werdumem o postup do semifinále eliminačního turnaje o krále těžké váhy organizace Strikeforce. S Werdummem už jednou zápasil. V roce 2006 mu podlehl na submission.

 

Bobby Lashley vs. John Ott

27.03.2011 v 22:57 | Autor: Roman Lukáč
Bobby Lashley vs. John OttBobby Lashley vs. John Ott

Americká wreslingová hvězda Bobby Lashley o uplynulém víkednu zápasil na turnaji Titan Fight 17 s krajanem John Ott. Laslhey, který v MMA debutoval na konci roku 2008 a prvních 5 zápasů vyhrál, utrpěl v posledním zápase ve Strikeforce porážku TKO od Chada Griggse. Po tomto zápase se rozhodl organizaci opustit. Své rozhodnutí odůvodnil tím, že chce nejdříve nabrat zápasové zkušenosti na nižší úrovni a později se vrátí. Jak dopadlo jeho utkání s Johnem Ottem se můžete podívat na následujícím videu.

 
[21 - 30 / 45]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka