přihlásit trvale
Nová registrace

Média - MMA

Heroes Gate 5 - fotogalerie

22.10.2011 v 13:44 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Heroes Gate 5 - fotogalerieHeroes Gate 5 - fotogalerie

Čtvrteční turnaje Heroes Gate 5 v Praze byl třetí a zároveň předposlední letošní akcí v produkci Heroes Gate. Jak dopadly souboje uvnitř ringu, si můžete přečíst ve výsledkovém servisu. Pokud jste si nechali páté pokračování českého galavečera K-1 a MMA zápasů ujít, můžete nasát jeho atmosféru alespoň zprostředkovaně prostřednictvím následující fotogalerie, kterou pro ExtraRound.cz nafotil Filip Škeřík.

 

The Reem II. - 6. díl

30.09.2011 v 11:17 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 6. dílThe Reem II. - 6. díl

Právě vyšel 6. díl autobiografického dokumentu ze života UFC zápasníka těžké váhy Alistaira Overeema. Od posledního dílu se toho v životě holandského zápsníka událo mnoho. Po vyhazovu ze Strikeforce, přišel exkluzivní přestup do UFC, kde se na konci roku utká s bývalým šampiónem Brockem Lesnarem. Před několika dny se rozhodl, po několika letech úspěšně spolupráce opustit holandský klub Golden Glory.

 

UFC on Versus 5: Hardy vs. Lytle - oficiální vážení

13.08.2011 v 14:57 | Autor: Roman Lukáč
UFC on Versus 5: Hardy vs. Lytle - oficiální váženíUFC on Versus 5: Hardy vs. Lytle - oficiální vážení

Dnes večer vypukne v MIlwaukee, v USA turnaj UFC: Hardy vs. Lytle. Půjde o pátý turnaj UFC v koprodukci s televizní stanicí Versus. Stejně jako při minulých akcích bude možné sledovat část programu živě a zdarma na oficiální fanouškovské stránce UFC na sociální síti Facebook. Odvysíláno bude všech sedm duelů tzv. preliminary card (předzápasů), tedy mimo jiné i zápas Karlose Vémoly s Ronnym Markésem. V článku se můžete podívat na oficální vážení pro tento turnaj.

 

UFC 133: Evans vs. Ortiz II. - oficiální vážení

06.08.2011 v 02:02 | Autor: Roman Lukáč
UFC 133: Evans vs. Ortiz II. - oficiální váženíUFC 133: Evans vs. Ortiz II. - oficiální vážení

Zápasníci startující na turnaji UFC 133: Evans vs. Ortiz II. mají za sebou oficiální vážení. Všichni bojovníci, vyjma Ivana Menjivara, splnili limit svých váhových kategorií. Menjivar, který se utká v předzápase v bantamové váze s Nickem Pacem navážil 138 liber (tzn. 2 libry nad limit bantamové váhy). Byl mu dán dodatečný čas na shození 2 liber, ale Menjivar raději zvolil penalizaci. Polovina jeho zápasového platu poputuje na účet Nicka Pacea. Pace se zápasem souhlasil. Mezi aktéry hlavního zápasu Titem Ortizem a Rashadem Evansem to během společného pózování jiskřilo, nicméně Ortiz, který měl v publiku větší podporu, si tentorkát odpustil pro něj typické prupovídky na adresu soupeře a pouze uvedl, že považuje Evanse za skvělého zápasníka, ale v sobotu večer mu hodlá ukázat, o kolik je lepší.

 

The Reem II. - 5. díl

31.07.2011 v 17:09 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 5. dílThe Reem II. - 5. díl

Kolem Alistaira Overeema je nyní rušno. Po odstoupení ze Strikeforce přišlo i úplné propuštění z americké soutěže. K dalšímu zápasu nastoupí na říjnové akci pořádané jeho klubem Golden Glory. Co bude potom? Byl zápas s Werdumem jeho posledním vystoupením na turnajích Zuffa (Strikeforce, UFC) nebo jde jen o zákulisní machinace, které mají přetáhnout teď již bývalého šampióna těžké váhy Strikeforce do UFC? To jsou otázky, které zatím čekají na svou odpověď. V posledním díle autobiografického dokumentu The REEM se Alistair vrací k poslednímu zápasu s Werdumem a objasňuje zranění, které ho vedlo k rozhodnutí nenastoupit do semifinále s Antoniem Silvou na zářijovém turnaji.

 

Fedor Emelianenko - otevřený trénink před zápasem s Hendersonem

28.07.2011 v 11:23 | Autor: Roman Lukáč
Fedor Emelianenko - otevřený trénink před zápasem s HendersonemFedor Emelianenko - otevřený trénink před zápasem s Hendersonem

Ruská legenda MMA Fedor Emelianenko je poprvé v kariéře v situaci, na kterou není zvyklý. Vždy byl zvyklý nastupovat do zápasů jako neporažený šampión a hájit svou neporazitelnost. V sobotu večer nastoupí do oktagonu americké organizace Strikeforce po dvou porážkách za sebou, aby se pokusil všem dokázat, že se stále může měřit s nejlepšími. Jeho soupeř Dan Henderson i přes svůj věk (40 let) mezi nejlepší patří. Momentálně je v žebříčku 10 nejlepších zápasníků polotěžké váhy a ve Strikeforce je šampión této váhové kategorie. Na ukázky z Fedorova otevřeného tréninku pro média se můžete podívat v následujícím videu.

 

Vitor Belfort v přípravě na UFC 133

27.07.2011 v 23:26 | Autor: Roman Lukáč
Vitor Belfort v přípravě na UFC 133Vitor Belfort v přípravě na UFC 133

Čtyřiatřicetiletý Brazilec Vitor Belfort (19-9) musel spolknout hořkost porážky v zápase, který sám označoval za životní. V titulovém souboji střední váhy s krajanem a šampiónem Andersonem Silvou prohrál KO v 1. kole po inkasovaném front kicku na bradu. Po čtyřech výhrách v řadě, přišla porážka a sen získat titul střední váhy se rozplynul. Na turnaji UFC 133 jej čeká comeback v druhém hlavním zápase večera. Jeho soupeřem bude o rok starší Japonec Yoshihiro Akiyama (13-3; 2). Přestože Akiyama získal v posledních 3 zápasech ocenění za souboj večera, dva krát prohrál a i on bude hladový po vítězství. V následujícím videu můžete shlédnout ukázky z Belfortov přípravy na UFC 133.

 

UFC 132: Cruz vs. Faber - oficiální vážení

02.07.2011 v 08:00 | Autor: Roman Lukáč
UFC 132: Cruz vs. Faber - oficiální váženíUFC 132: Cruz vs. Faber - oficiální vážení

Dnes vypukne v domského základně UFC, MGM Grand Aréně v Las Vegas turnaj UFC 132. V hlavním duelu se bude v odvetném zápase z roku 2007 bojovat o titul bantamové váhy mezi šampiónem Dominickem Cruzem a vyzyvatelem Urijahem Faberem. První duel ještě v organizaci WEC vyhrál Faber submission (guillontine choke) v 1. kole. V druhém hlavním zápase večera se střetnou střelci Chris Leben a Wanderlei Silva. Poslední šance pro Tita Ortize, jak se zachránit v UFC, je dnešní výhra nad Ryanem Baderem. Dosud neporažený Jihokorejec Kim Dong Hyun (14-0-1, 1 no contest) se ve welteru utká s Carlosem Conditem (26-5). Kompletní podobu startovní listina naleznete zde. V článku se můžete podívat na video z vážení.

 

UFC live: Marquardt vs. Story - oficiální vážení

26.06.2011 v 10:04 | Autor: Roman Lukáč
UFC live: Marquardt vs. Story - oficiální váženíUFC live: Marquardt vs. Story - oficiální vážení

Dnes proběhne v Pittsburghu turnaj UFC live: Marquardt vs. Story či UFC on Versus 4. Půjde o čtvrtý turnaj UFC vysílaný živě na televizní stanici Versus. Kompletní startovní listinu pro tento turnaj můžete shlédnout zde. Turnaj na poslední chvíli zasáhla změna - Nate Marquardt nebude zápasit v hlavním zápase. Do čela startovní listiny se dostal souboj Pat Barry vs. Cheick Kongo. Na včerejším oficiálním vážení zápasníků to opravdu jiskřilo. Nejednou mezi soupeři během společného pózování pro fotografy nebylo ani pověstných pár milimetrů. V článku najdete video z oficiálního vážení zápasníků, jenž nastoupí v hlavním program turnaje.

 

The Reem II. - 4. díl

18.06.2011 v 15:49 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 4. dílThe Reem II. - 4. díl

Pár hodin před vypuknutím očekávaného pokračování turnaje těžké váhy vyšel další díl autobiografického dokumentu Alistaira Overeem - The Reem. Poslední díl shrnuje vše, co předcházelo jeho čtvrtfinálovému zápasu s Fabriciem Werdumem, od příletu do USA až po oficiální vážení před turnajem. Alistair Overeem vstoupí do turnaje jako šampión těžké váhy Strikeforce a hlavní adept na celkové vítězství. V cestě mu však bude stát muž, který jej už jednou porazil a jako jedinný jej porazil na submission.

 
[11 - 20 / 45]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka