přihlásit trvale
Nová registrace

Média - MMA

Finále turnaje Bellatoru v polotěžké váze: Attila Végh vs. Travis Wiuf - video

25.08.2012 v 06:00 | Autor: Roman Lukáč
Finále turnaje Bellatoru v polotěžké váze: Attila Végh vs. Travis Wiuf - videoFinále turnaje Bellatoru v polotěžké váze: Attila Végh vs. Travis Wiuf - video

V pátek večer proběhl v Tunice, v Mississippi (USA) turnaj americké MMA organizace Bellator s pořadovým číslem 73, který odvysílal v přímém přenosu druhý kanál televizní stanice MTV. V hlavním zápase večera došlo k vyvrcholení turnaje v polotěžké váze letošní sezóny. Tváří tvář proti sobě stanuli dva finalisté, kteří prošli eliminačním sítem předchozích čtvrtfinálových a semifinálových duelů.

 

Slovenský bijec Attila Végh dál válí v Bellatoru - video

23.06.2012 v 08:51 | Autor: Roman Lukáč
Slovenský bijec Attila Végh dál válí v Bellatoru - videoSlovenský bijec Attila Végh dál válí v Bellatoru - video

Slovenský zápasník polotěžké váhy Attila Végh, který se jako první a zatím jediný slovenský MMA zápasník dostal do druhé největší americké MMA organizace Bellator, nastoupil včera ke svému druhému zápasu v této organizaci. Premiérové vystoupení skončilo jeho výhrou na body nad Američanem Danem Spohnem. Včera byl na turnaji v Chesteru, v Západní Virginii, jeho soupeřem chorvatský zápasník trénující v londýnském shootfighters Zelg Galesic.

 

Attila Végh se uvedl v Bellatoru vítězstvím - video

21.04.2012 v 10:05 | Autor: Roman Lukáč
Attila Végh se uvedl v Bellatoru vítězstvím - videoAttila Végh se uvedl v Bellatoru vítězstvím - video

Slovenský MMA zápasník polotěžké váhy Attila Végh včera večer debutoval na turnaji americké MMA organizace Bellator. Na turnaji s pořadovým číslem 66, který proběhl v Cleavlandu, v Ohiu, se utkal v předzápasové části s domácím zápasníkem Danem Spohnem, který včera nastoupil ke třetímu zápasu v Bellatoru. Slovenská jednička a jeden z předních evropských zápasníků divize light heavyweight se uvedl při své premiéře vítězstvím, když zdolal domácího Spohna po třech kolech 2-1 na body (29-28, 28-29 a 30-27).

 

Like Water (2011) - dokument o Andersonu Silvovi

01.03.2012 v 08:26 | Autor: Roman Lukáč
Like Water (2011) - dokument o Andersonu Silvovi

Like Water (2011) je dokumentární film režiséra Pabla Croca věnovaný jedné z nejpozoruhodnějších osobností ve světě bojových sportů, brazilskému zápasníkovi Andersonu Silvovi. Dnes 36letý šampión střední váhy je řazen na první místo v žebříčku nejlepších zápasníků bez rozdílu vah, prezident UFC Dana White jej dokonce označuje za jednoho z nejlepších bojovníků v historii MMA a jednoho z nejtaletovanějších zápasníků napříč všemi bojovými sporty.

 

The Reem II. - 10. díl

20.01.2012 v 08:29 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 10. dílThe Reem II. - 10. díl

Před několika hodinami vyšel na oficiálních webových stránkách UFC zápasníka těžké váhy Alistaira Overeema v pořadí 10. díl z jeho autobiografické dokumentární sérii s názvem The REEM. Poslední je věnován před a pozápasovým událostem jeho posledního zápasu, v němž debutoval v UFC proti bývalému šampiónovi těžké váhy UFC Brocku Lesnarovi.

 

The Reem II. - 9. díl

04.01.2012 v 12:57 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 9. dílThe Reem II. - 9. díl

Alistair Overeem se svým výkonem na turnaji UFC 141 proti bývalému šampiónu těžké váhy Brocku Lesnarovi postaral o povedený vstup do největší organizace světa. Lesnara vyřídil bez větších potíží v prvním kole, poslal jej do sportovního důchodu a stal se novým vyzyvatelem stávajícího šampióna Juniora Dos Santose. Co předcházelo tomuto velkému souboji nabízí další díl Alistairaova autobiografického dokumentu.

 

The Reem II. - 8 díl

24.12.2011 v 08:59 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 8 dílThe Reem II. - 8 díl

Holandská hvězda těžké váhy MMA Alistair Overeem, kterého čeká příští týden debut v americké UFC proti Brocku Lesnarovi, včera večer zveřejnil na svých oficiálních stránkách poslední video ze své autobiografické dokumentární online série s názvem The REEM. Poslední díl se týká především jeho nadcházejícího souboje.

 

Tři nejpovedenější upoutávky na turnaje UFC v roce 2011

05.12.2011 v 20:26 | Autor: Roman Lukáč
Tři nejpovedenější upoutávky na turnaje UFC v roce 2011

Minulý týden proběhlo v Las Vegas slavnostní udílení cen MMA awards 2011, kterými se oceňuje to nejlepší v MMA za uplynulý rok. Bez většího překvapení vyhrála kategorii organizace roku americká UFC. Jedním z klíčových faktorů neustálého růstu její popularitu je bezesporu i prvotřídní propagace turnajů. Do konce letošního roku připravila největší současná MMA organizace ještě dva turnaje UFC 140 a 141 a k oběma turnajům již zveřejnila upoutávky.

 

GCF: Redemption - fotogalerie

04.12.2011 v 14:31 | Autor: Filip Škeřík
GCF: Redemption - fotogalerieGCF: Redemption - fotogalerie

V sobotu večer se uskutečnila dlouho očekávaná událost domácí MMA scény, turnaj GCF: Redemption. Turnaj, na němž se bojovalo o tři titula mistra ČR organizace GCF a kde v hlavním zápasech večera představili dva přední čeští zápasníci Michal Hamrdšmíd a André Reinders proti zahraniční konkurenci, navštívil také náš tým včetně fotografa Filipa Škeříka. Díky němu se můžete podívat na rozsáhlou fotogalerii z této akce.

 

The Reem II. - 7. Díl: Overeem je v USA, trénuje v Extreme Couture!

07.11.2011 v 19:54 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 7. Díl: Overeem je v USA, trénuje v Extreme Couture!The Reem II. - 7. Díl: Overeem je v USA, trénuje v Extreme Couture!

Dnes zveřejnil holandský MMA zápasník těžké váhy Alistair Overeem na svém oficiálním webu nový díl ze svého online autobiografického dokumentu The Reem. Velká část posledního dílu je věnována pozadí rozchodu s jeho dlouholetým managementem Golden Glory a také jeho odletu do USA, kde se bude nyní připravovat na svůj další zápas.

 
[1 - 10 / 45]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka