přihlásit trvale
Nová registrace

Média - K-1

Turnaj Glory: Kharitonov a Zimmerman vyhráli KO, Schilt na body

25.03.2012 v 10:27 | Autor: Roman Lukáč
Turnaj Glory:  Kharitonov a Zimmerman vyhráli KO, Schilt na bodyTurnaj Glory:  Kharitonov a Zimmerman vyhráli KO, Schilt na body

V pátek večer proběhl v Moskvě v pořadí 15 turnaj ve vlastní produkci holandského klubu Golden Glory a první z tzv. nové světové série, která se bude snažit konkurovat nově se formující soutěži K-1 Global. Hlavní zápasy patřili hvězdám holandského klubu čtyřnásnobnému šampiónu K-1 Semmymu Schiltovi, Sergeji Kharitonovi a Errolu Zimmermanovi.

 

Enfusion Finále 2011 - fotogalerie

01.01.2012 v 02:17 | Autor: Filip Škeřík
Enfusion Finále 2011 - fotogalerieEnfusion Finále 2011 - fotogalerie

Předposlední den roku se v pražské Lucerně konalo finále thajské reality show Enfusion, kterého se účastnili vybraní bojovníci ve váze do 95 kg z celého světa. Do velkého finále se probojoval i Ondra "Spjebl" Hutník. Finálové souboje 4 zbývajících bojovníků a jejich trenérek v pyramidách doplnilo několik vložených superfightů českých bojovníků. Za ExtraRound.cz na gala večeru fotil Filip Škeřík, prostřednictvím jeho objektivu se můžete podívat na momenty z včerejšího dění.

 

To nejlepší z kickboxerského ringu za rok 2011

29.12.2011 v 15:19 | Autor: Roman Lukáč
To nejlepší z kickboxerského ringu za rok 2011To nejlepší z kickboxerského ringu za rok 2011

Kickboxerský svět se v letošním roce musel obejít bez hlavní soutěže - japonské K-1. Přesto se v kickboxerském ringu, zejména na evropských turnajích It´s showtime, Fight Code, Superkombat a další odehrála řada zajímavých bitev. Naši fanoušci na facebooku, již mohli před pár dny shlédnout výběr 5 nejlepších KO podle čtenářů serveru liverkick.com. K nim nyní přidáváme i highlight pěti nejlepších zápasů podle výběru čtenářů.

 

It´s showtime Fast and Furious - videa vybraných zápasů

26.09.2011 v 12:32 | Autor: Roman Lukáč
It´s showtime Fast and Furious - videa vybraných zápasůIt´s showtime Fast and Furious - videa vybraných zápasů

Sobotní turnaje It´s showtime Fast and Furious nabídl fanouškům po vzoru K-1 Max osmičlennou vyřazovací pyramidu, v níž se během jednoho večera utkalo osm špčikových bojovníků ve váze do 70 kg o celkové vítězství. Kompletní výsledky z turnaje naleznete v tomto článku. Níže najdete videa vybraných zápasů.

 

K-1 Max 63 kg Final 2011: Yoshihiro Sato vs. Albert Kraus

25.06.2011 v 12:46 | Autor: Roman Lukáč
K-1 Max 63 kg Final 2011: Yoshihiro Sato vs. Albert KrausK-1 Max 63 kg Final 2011: Yoshihiro Sato vs. Albert Kraus

Dnes proběhl v japonském Tokiu finálový turnaj K-1 Max 63 kg. Vítězem eliminační pyramidy se stal Japonec Yuta Kubo. Kompletní výsledky naleznete zde. Na tomto turnaji se ve vloženém superfightu střetly také dvě hvězdy K-1 MAX. Historicky první šampión K-1 MAX Albert Kraus si to rozdal s domácím bijcem Yoshihirem Satem. Podívejte se na video jejich souboje!

 

Jerome Le Banner vs. Stefan Leko - video

13.06.2011 v 00:26 | Autor: Roman Lukáč
Jerome Le Banner vs. Stefan Leko - videoJerome Le Banner vs. Stefan Leko - video

Jerome Le Banner se o upynulém víkendu stal v Ženevě novým mistrem světa v K-1 zápasech organizace ISKA. Titul mu připadl poté co v pětikolové bitvě vybodoval Stefana Leka z Golden Glory. Podívejte se na video z tohoto zápasu!

 

It´s showtime: Daniel Ghita vs. Erhan Deniz

12.06.2011 v 00:54 | Autor: Roman Lukáč
It´s showtime: Daniel Ghita vs. Erhan DenizIt´s showtime: Daniel Ghita vs. Erhan Deniz

Včera večer proběhl ve Varšavě další turnaj z holandské série It´s showtime. Čeští fanoušci měli po druhé možnost sledovat tento turnaj živě na kanálu tn.cz. Hlavním zápasem večera byl souboj v supertěžké váze mezi Danielem Ghitou z Rumunska a tureckým bojovníkem Erhanem Denizem. Zápas vypsaný klasicky na tři tříminutová kola znal vítěze ještě před uplynutím řádné doby utkání. Na video zápasu se můžete podívat v článku.

 

Petr Vondráček vs. Besim Kabashi - video

05.06.2011 v 01:54 | Autor: Roman Lukáč
Petr Vondráček vs. Besim Kabashi - videoPetr Vondráček vs. Besim Kabashi - video

Český K-1 bojovník Petr Vondráček se minulý víkend zúčastnil gala večera Steko´s Fight Night v Německu. Jeden z mála Čechů, který se podíval i do Japonské K-1, kde naposledy zápasil v roce 2008, se tam střetl s domácím bojovníkem Besim Kabashim. Na tento zápas podle pravidel K-1 se můžete podívat na následujícím videu.

 

Badr Hari na tréninku

01.04.2011 v 00:18 | Autor: Roman Lukáč
Badr Hari na tréninkuBadr Hari na tréninku

Za měsíc a 13 dní nastoupí Badr Hari do hlavního zápasu turnaje It´s showtime v Lyonu, ve Francii. Šestadvacetiletý Hari se vrátí do ringu po roční absenci způsobenou problémy v osobním životě a v ringu. Jak se podepsaly několikaměsíční tréninkový výpadek a roční zápasová neaktivita na jeho formě? Pořadatelé mu pro jeho první comebackový zápas vybrali na první pohled slabšího soupeře, Francouze Tonyho Gregoryho. I přesto Hari narozdíl od některých zápasů v minulosti, trénuje naplno a nechce soupeře podcenit. Podívejte se na sestřih jeho aktuálního tréninku.

 

Badr Hari vzkazuje fanouškům: Těším se zpátky do ringu!

30.03.2011 v 22:42 | Autor: Roman Lukáč
Badr Hari vzkazuje fanouškům: Těším se zpátky do ringu!Badr Hari vzkazuje fanouškům: Těším se zpátky do ringu!

Bez jednoho dne rok, přesně tak dlouho bude trvat zápasová absence Badra Hariho v době jeho comebacku do ringu. K tomu dojde 14. května na turnaji holandské série It´s showtime ve francouzském Lyonu. Jeho soupeřem bude domácí bojovník Tony Gregory. Hari se momentálně poctivě připravuje na svůj návrat v Mike´s Gymu společně s ukrajinským bojovníkem Sergejem Laschenkem. Podívejte se na jeho vkaz fanouškům v následujícím videu.

 
[1 - 10 / 13]   1 | 2 další stránka poslední stránka