přihlásit trvale
Nová registrace

Média

Odepisovaný Abraham to dokázal - je znovu mistrem světa

26.08.2012 v 07:37 | Autor: Roman Lukáč
Odepisovaný Abraham to dokázal - je znovu mistrem světaOdepisovaný Abraham to dokázal - je znovu mistrem světa

V německém  klání roku se proti sobě včera večer v 02 Aréně V Berlíně postavili dva nejlepší němečtí boxeři superstřední váhy Arthur Abraham a úřadující mistr světa WBO Robert Stieglitz (42-3; 23 KO). Pro Abrahama, bývalého neporaženého mistra světa sřední váhy, šlo již o třetí pokus o zisk titulu v této váze. V předchozích dvou případech neuspěl. Mnohými již odepsiovaný bijec to však na třetí pokus dokázal a vrátil se na světový trůn.

 

Finále turnaje Bellatoru v polotěžké váze: Attila Végh vs. Travis Wiuf - video

25.08.2012 v 06:00 | Autor: Roman Lukáč
Finále turnaje Bellatoru v polotěžké váze: Attila Végh vs. Travis Wiuf - videoFinále turnaje Bellatoru v polotěžké váze: Attila Végh vs. Travis Wiuf - video

V pátek večer proběhl v Tunice, v Mississippi (USA) turnaj americké MMA organizace Bellator s pořadovým číslem 73, který odvysílal v přímém přenosu druhý kanál televizní stanice MTV. V hlavním zápase večera došlo k vyvrcholení turnaje v polotěžké váze letošní sezóny. Tváří tvář proti sobě stanuli dva finalisté, kteří prošli eliminačním sítem předchozích čtvrtfinálových a semifinálových duelů.

 

Slovenský bijec Attila Végh dál válí v Bellatoru - video

23.06.2012 v 08:51 | Autor: Roman Lukáč
Slovenský bijec Attila Végh dál válí v Bellatoru - videoSlovenský bijec Attila Végh dál válí v Bellatoru - video

Slovenský zápasník polotěžké váhy Attila Végh, který se jako první a zatím jediný slovenský MMA zápasník dostal do druhé největší americké MMA organizace Bellator, nastoupil včera ke svému druhému zápasu v této organizaci. Premiérové vystoupení skončilo jeho výhrou na body nad Američanem Danem Spohnem. Včera byl na turnaji v Chesteru, v Západní Virginii, jeho soupeřem chorvatský zápasník trénující v londýnském shootfighters Zelg Galesic.

 

Neporažený šampión Lucian Bute padl - video

28.05.2012 v 00:33 | Autor: Roman Lukáč
Neporažený šampión Lucian Bute padl - videoNeporažený šampión Lucian Bute padl - video

Neporažený mistr světa superstřední váhy organizace IBF Lucian Bute v sobotu večer poprvé v kariéře padl. Dvaatřicetiletý rumunský boxer žijící v kanadském Quebecu ve 30 zápasech nenašel přemožitele, ve 24 z nich vyhrál před limitem a podle žebříčku boxrec.com patřil mezi 10 nejlepších boxerů současnosti bez rozdílu vah. Osudným se mu stal 31. zápas, který absolvoval v sobotu večer v anglickém Nottinghamu.

 

Dokument "Cuban Punch up" - tajemství kubánského boxu

14.05.2012 v 19:06 | Autor: Roman Lukáč
Dokument "Cuban Punch up" - tajemství kubánského boxuDokument "Cuban Punch up" - tajemství kubánského boxu

Když se na konci března konal v Ústí nad Labem další ročník Velké Ceny Ústí, nejprestižnější amatérského turnaje v boxu u nás, dorazili do ČR po čtyřleté přestávce také reprezentanti Kuby. Kubánská reprezentace zcela ovládla turnaj a všech 6 boxerů ovládlo svou váhovou kategorii. Dokument BBC "Cuban Punch Up - The Boys who fought for Castro/Kubánská bitka - Kluci, kteří bojují za Castra" poodhaluje tajemství komunismem semknutého ostrava v Karibiku, kde se rodí nejlepší amatérští boxeři.

 

Attila Végh se uvedl v Bellatoru vítězstvím - video

21.04.2012 v 10:05 | Autor: Roman Lukáč
Attila Végh se uvedl v Bellatoru vítězstvím - videoAttila Végh se uvedl v Bellatoru vítězstvím - video

Slovenský MMA zápasník polotěžké váhy Attila Végh včera večer debutoval na turnaji americké MMA organizace Bellator. Na turnaji s pořadovým číslem 66, který proběhl v Cleavlandu, v Ohiu, se utkal v předzápasové části s domácím zápasníkem Danem Spohnem, který včera nastoupil ke třetímu zápasu v Bellatoru. Slovenská jednička a jeden z předních evropských zápasníků divize light heavyweight se uvedl při své premiéře vítězstvím, když zdolal domácího Spohna po třech kolech 2-1 na body (29-28, 28-29 a 30-27).

 

Gala Night Thaiboxing Žilina 2012 - galerie

03.04.2012 v 07:18 | Autor: Filip Škeřík
Gala Night Thaiboxing Žilina 2012 - galerieGala Night Thaiboxing Žilina 2012 - galerie

Poslední březnový den patřil ve slovenské Žilině dalšímu ročníku jedné z vrcholných tamějších akcí v bojových sportech galavečeru Gala Night Thaiboxing 2012. Ve 13 zápasech se představila řada jmen české a slovenské špičky - Tomáš Hron, Vlado Moravíčk, Miroslav Cingel, Vladimír Idranyi, André Reinders a další. Kompletní výsledky všech zápasů naleznete v tomto článku. Gala večera se zúčastnil i náš fotograf Filip Škeřík, který nafotil rozsáhlou galerii ze sobotního klání uvnitř žilinského ringu.

 

Turnaj Glory: Kharitonov a Zimmerman vyhráli KO, Schilt na body

25.03.2012 v 10:27 | Autor: Roman Lukáč
Turnaj Glory:  Kharitonov a Zimmerman vyhráli KO, Schilt na bodyTurnaj Glory:  Kharitonov a Zimmerman vyhráli KO, Schilt na body

V pátek večer proběhl v Moskvě v pořadí 15 turnaj ve vlastní produkci holandského klubu Golden Glory a první z tzv. nové světové série, která se bude snažit konkurovat nově se formující soutěži K-1 Global. Hlavní zápasy patřili hvězdám holandského klubu čtyřnásnobnému šampiónu K-1 Semmymu Schiltovi, Sergeji Kharitonovi a Errolu Zimmermanovi.

 

Like Water (2011) - dokument o Andersonu Silvovi

01.03.2012 v 08:26 | Autor: Roman Lukáč
Like Water (2011) - dokument o Andersonu Silvovi

Like Water (2011) je dokumentární film režiséra Pabla Croca věnovaný jedné z nejpozoruhodnějších osobností ve světě bojových sportů, brazilskému zápasníkovi Andersonu Silvovi. Dnes 36letý šampión střední váhy je řazen na první místo v žebříčku nejlepších zápasníků bez rozdílu vah, prezident UFC Dana White jej dokonce označuje za jednoho z nejlepších bojovníků v historii MMA a jednoho z nejtaletovanějších zápasníků napříč všemi bojovými sporty.

 

The Reem II. - 10. díl

20.01.2012 v 08:29 | Autor: Roman Lukáč
The Reem II. - 10. dílThe Reem II. - 10. díl

Před několika hodinami vyšel na oficiálních webových stránkách UFC zápasníka těžké váhy Alistaira Overeema v pořadí 10. díl z jeho autobiografické dokumentární sérii s názvem The REEM. Poslední je věnován před a pozápasovým událostem jeho posledního zápasu, v němž debutoval v UFC proti bývalému šampiónovi těžké váhy UFC Brocku Lesnarovi.

 
[1 - 10 / 69]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka