přihlásit trvale
Nová registrace

ExtraRound.cz - PR články

Reality show O2 TV Sport OKTAGON II. jde do velkého finále!

10.11.2017 v 10:29 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Reality show O2 TV Sport OKTAGON II. jde do velkého finále!Reality show O2 TV Sport OKTAGON II. jde do velkého finále!

v neděli 12. listopadu vyvrcholí druhá řada MMA reality show OKTAGON, která v průběhu podzimu nabídla příběhy a napínavé souboje čtyř českých a čtyř slovenských zápasníků MMA. O absolutním vítězi této show z produkce O2 TV se rozhodne na slavnostním galavečeru v Bratislavě, kde se kromě účastníků reality show představí také další hvězdy československé i mezinárodní MMA scény. Celé finále odvysílá od 20.00 hodin exkluzivně v přímém přenosu stanice O2 TV Sport. Předzápasy pak od 18.00 hodin uvidí diváci na portále sport.cz.

 

Praha zažije strhující boxerskou podívanou na hvězdný tým z Kuby

03.11.2017 v 10:07 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Praha zažije strhující boxerskou podívanou na hvězdný tým z Kuby

Již za pár týdnů budou mít Češi možnost vidět to nejlepší, co nabízí světová scéna amatérského boxu. V pražském Paláci Lucerna se 22. listopadu po dlouhých třiceti letech ukáže celosvětová špička tohoto sportu – kubánští boxeři, jež jsou nepřekonatelní ve sbírce úspěchů na mistrovstvích či olympiádách.

 

MMAA se stává členem IMMAF a zúčastní se Mistrovství světa v Las Vegas

26.03.2015 v 13:06 | Autor: redakce ExtraRound.cz
MMAA se stává členem IMMAF a zúčastní se Mistrovství světa v Las Vegas

Jeden ze dvou nejvýznamnějších domácích MMA svazů, MMAA se právě stal členem IMMAF: International Mixed Martial Art Federation, která v současné době sdružuje 39 národních MMA organizací všech světových kontinentů (včetně USA, Kanady, Brazílie a dalších MMA velmocí). MMAA tak dostává příležitost reprezentovat ČR na Mistrovství světa v MMA, které se uskuteční začátkem července v Las Vegas. MMAA zároveň vyzývá ČSMMA k dialogu nad integrací obou největších domácích asociací. Tisková zpráva MMAA.

 

Spartakus Race je víc než jen závod plný bláta nebo překážek!

30.07.2014 v 00:58 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Spartakus Race je víc než jen závod plný bláta nebo překážek!

Spartakus Race je víc než jen závod plný bláta nebo překážek. Je navržen tak, aby přinesl zážitek, který vydrží hodně, hodně dlouho. Trasa a překážky jsou situovány tak, aby Vám těch několik kilometrů slušně nakopalo prdel. Možná se najde i pár těch, co se do cíle ani nepodívají. Takže pokud hledáte nejen překážkový závod, ale i hru spojenou se zábavou a chcete dobýt náš Spartakus Race, vítáme Vás.

 

FIBO: Největší fitness veletrh v Evropě - pozvánka

13.03.2014 v 07:11 | Autor: redakce ExtraRound.cz
FIBO: Největší fitness veletrh v Evropě - pozvánka

Začátkem dubna budou mít opět důvod k velké radosti tisíce fanoušků fitness, kulturistiky, bojových sportů, sportovní výživy a zdravého životního stylu. V moderním kolínském výstavišti (Kolín nad Rýnem, Německo) bude pod jednou střechou probíhat největší fitness veletrh v Evropě – FIBO 2014. Veletrh FIBO 2014 bude letos probíhat v termínu od 3. do 6. dubna 2014. Díky speciálnímu zájezdu z ČR přímo pro tuto akci se na FIBO 2014 můžete podívat i Vy!

 

Chuck Zito – Zákon ulice

19.03.2013 v 09:37 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Chuck Zito – Zákon ulice

Z ulic Brooklynu na scénu seriálů Oz nebo Zákon gangu. Od Pekelných andělů k osobnímu strážci slavných. Odhalující autobiografie jednoho Američana. Chucka Zito předchází reputace jednoho z nejtvrdších, nesmlouvavých mužů, kteří kdy seděli v sedle Harleye. Nyní nám Zito svými vlastními slovy vypráví svůj životní příběh plný událostí, které jsou zároveň děsivé i k popukání, násilné a pravdivé.

 

Novinky, akční ceny a výprodej zboží na Fightstyle.cz

06.05.2012 v 15:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Novinky, akční ceny a výprodej zboží na Fightstyle.cz

Internetový obchod Fightstyle.cz zaměřený na prodej značkového oblečení pro bojové sporty a volný čas a tréninkového vybavení a pomůcky během své dvouleté existence vypravil stovky objednávek k jejich spokojeným majitelům. Kromě nízkých cen a kvalitního zákaznického servisu je hlavním cílem nabídnout potenciálním zákazníkům, co nejširší sortiment. Momentálně najdete v našem e-shopu nejširší nabídku zboží s mnoha novinkami od značek Venum a BadBoy a další.

 

PR: Atlas - autobiografie legendárního trenéra boxu

03.11.2011 v 04:15 | Autor: redakce ExtraRound.cz
PR: Atlas - autobiografie legendárního trenéra boxu

"Nikdo z lidí kolem pro mě nebyl v životě a při mých životních rozhodnutích důležitější než můj otec.“ Tak začíná autobiografie legendárního trenéra boxu a komentátora Teddyho Atlase, který z rebelského syna lékaře dospěl v muže uznávajícího hodnoty a zásady svého otce. Ve svém vyprávění Atlas vzpomíná na významné životní momenty – jako mladistvý delikvent na ulicích newyorského Staten Islandu, jako boxer a šampión turnaje Golden Gloves pod vedením slavného trenéra Cuse D’Amata nebo jako přítel nebezpečného mafiánského vymahače Sammyho „the Bull“ Gravana, který později vypovídal proti zločineckému bossovi Johnovi Gottimu. Pochopitelně nechybí Atlasovo vyprávění o jeho roli trenéra šampiónů a vyzyvatelů, mezi kterými byli mimo jiné čtrnáctiletý Mike Tyson nebo těžká váha Michael Moorer, jehož dovedl k mistrovskému titulu v zápase s Evanderem Holyfieldem.

 

Vítejte na ExtraRound.cz!

Exkluzivne 24.08.2011 v 08:36 | Autor: Roman Lukáč
Vítejte na ExtraRound.cz!

Po několika dlouhých měsících příprav dnešním dnem konečně spouštíme nový internetový magazín o bojových sportech ExtraRound.cz. Stránky jsou nástupcem v tuto chvíli již zaniklých stránek kickboxing.blog.cz. Najdete zde veškerý obsah, který byl od ledna roku 2008 do dnešního dne na kickboxing.blog.cz publikován. Nyní začínají stránky vlastní život a pevně doufám a věřím, že se vám zde bude líbit ještě více než na starém webu.

 
[1 - 9 / 9]   1