přihlásit trvale
Nová registrace

Box

Praha zažije strhující boxerskou podívanou na hvězdný tým z Kuby

03.11.2017 v 10:07 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Praha zažije strhující boxerskou podívanou na hvězdný tým z Kuby

Již za pár týdnů budou mít Češi možnost vidět to nejlepší, co nabízí světová scéna amatérského boxu. V pražském Paláci Lucerna se 22. listopadu po dlouhých třiceti letech ukáže celosvětová špička tohoto sportu – kubánští boxeři, jež jsou nepřekonatelní ve sbírce úspěchů na mistrovstvích či olympiádách.

 

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather - 26. srpna

16.06.2017 v 11:25 | Autor: Caidel
Conor McGregor vs. Floyd Mayweather - 26. srpnaConor McGregor vs. Floyd Mayweather - 26. srpna

A je to tu. Po dlouhém vyjednávání, které plnilo MMA servery veselými nadpisy už několik měsíců (a které mimochodem aktéři zpětně označili za bezproblémové a hladké) je vše oficiální. Conor McGregor (0-0) si to 26. srpna v T-Mobile Aréně v Las Vegas rozdá s Floydem Mayweatherem (49-0) v dlouho očekávaném *moneyfightu*.

 

Manny Pacquiao údajně chystá comeback!

14.07.2016 v 08:25 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Manny Pacquiao údajně chystá comeback!

Sotva pár měsíců vydržel filipínský boxerský mág ve sportovním důchodu. Jeden z nejlepší boxerů uplynulé dekády Manny Pacquiao se po ohlášeném konci kariéry údajně chystá na návrat. Informoval o tom jeho manažer Bob Arum, který má od svého svěřence instrukce, aby mu dojednal místo a soupeře pro podzimní návrat.

 

Manny Pacquiao znovu porazil Bradleyho a končí s boxem!

11.04.2016 v 08:52 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Manny Pacquiao znovu porazil Bradleyho a končí s boxem!

V sobotu večer proběhl v MGM Grand Aréně v Las Vegas titulový zápas o titul mistra světa welterové váhy WBO mezi rivaly Filipíncem Mannym Pacquiaem a domácím Timothym Bradleym. V minulosti se spolu utkali již dva krát a oba si odnesli po jednom vítězství. Bradley vyhrál první zápas - ačkoliv nutno dodat že po velmi kontroverzním rozhodnutí, Pacquiao potom vyhrál odvetu, kdy nenechal již nic náhodě a Bradleyho s přehledem vybodoval.

 

Anthony Joshua novým mistrem světa těžké váhy IBF!

11.04.2016 v 06:02 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Anthony Joshua novým mistrem světa těžké váhy IBF!

Britská dominance v těžké váze pokračuje! Po Tysonu Furym se stal mistrem světa těžké váhy také olympijský vítěz z OH v Londýně Anthony Joshua, který ve svém 16 profesionálním zápase vyzval čerstvého mistra světa, Američana Charlese Martina, na domácí půdě v londýnské O2 Aréně. 

 

Tyson Fury vs. Vladimír Kličko 2 - potvrzeno!

11.04.2016 v 05:47 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Tyson Fury vs. Vladimír Kličko 2 - potvrzeno!

Když sedmadvacetiletý dlouhýn Tyson Fury loni 28. listopadu v Düsseldorfu senzačně porazil úřadujícího šampióna v těžké váze Vladimíra Klička a obral jej o čtyři světové tituly, zdálo se, že dlouholetá nadvláda 40letého ukrajinského šampióna je definitivně u konce. Jenže Kličko se nechce loučit porážkou, a tak využil smluvní opce k odvetě a ještě na konci minulého roku oznámil, že s Furym utká znovu. Po 4 měsících jednání se obě strany konečně dohodly a scénář pro vzájemný souboj číslo dvě je narýsovaný.

 

Kubrat Pulev vs. Dereck Chisora - 7. května v Hamburku!

16.03.2016 v 08:05 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Kubrat Pulev vs. Dereck Chisora - 7. května v Hamburku!

Dva bývalí evropští šampióni těžké váhy Derecka Chisory a Kubrat Puleva se spolu utkají v sobotu 7. května letošního roku v sousedním Německu, konkrétně v hamburkské Barclaycard Areně. Ten lepší z nich se znovu stane evropským šampiónem EBU. Kromě pásu pro evropského šampióna je však ve hře i pro oba významnější pozice obligatorního vyzyvatele mistra světa v rámci organizace IBF.

 

Roy Jones Jr. bude boxovat proti svému fanouškovi!

10.03.2016 v 08:10 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Roy Jones Jr. bude boxovat proti svému fanouškovi!

Legendární boxer Roy Jones Jr. znovu míří do ringu. Dnes 47letou boxerskou legendu však čeká poněkud nestandardní zápas. Příští neděli 20. března totiž nastoupí do souboje proti jednomu z vybraných fanoušků. Fanoušci boxerské legendy byli totiž požádání, aby nahráli 90 vteřinové video, v němž by objasnili, proč právě oni by měli být supeřem Jonese Jr. Promotérům dorazilo okolo 1.500 videí. Motivací pro fanoušky byla případná odměna 100.000 dolarů.

 

Souboj Wilder vs. Povetkin proběhne v Rusku!

10.03.2016 v 08:05 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Souboj Wilder vs. Povetkin proběhne v Rusku!

Příštím vyzyvatelem stávající vládce nejtěžší váhové kategorie americké organizace WBC, doposud neporaženého Američana Deontaye Wildera (36-0; 35 KO) bude bývalý mistr světa těžké váhy konkurenční organizace WBA Rus Alexander Povětkin (30-1; 22 KO). K rusko-americkému souboji dojde na domácí půdě vyzyvatele. Dražbu o pořádání zápasu vyhrál ruský promotér Andrey Ryabinsky. Ten má nyní lhůtu 14 dní na to, aby zvolil konkrétní místo a datum zápasu. Utkání by mělo proběhnout do první poloviny letošního roku.

 

Superfight: Saul "Canelo" Alvarez vs. Amir Khan na začátku května!

03.02.2016 v 08:12 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Superfight: Saul "Canelo" Alvarez vs. Amir Khan na začátku května!

Mexický boxer Saul "Canelo" Alvarez (46-1-1; 32 KO) pokračuje ve velkých výzvách a po zdolání hvězdného Portoričana Miguela Cotta a návratu na světový trůn se chystá na další. V sobotu 7. května nastoupí v T-Mobile Aréně v Las Vegas k první obhajobě titulu mistra světa střední váhy WBC proti exšampiónovi Amiru Khanovi (31-3; 19 KO).

 
[1 - 10 / 603]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka