přihlásit trvale
Nová registrace

Bojové sporty

Ohlédnutí za UFC 165

26.09.2013 v 16:11 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC 165

Ohlédnutí za zápasově velice dobrým UFC 165: Jones vs. Gustafsson na kterém se Jon Jones pořádně zapotil aby udržel svůj titul polotěžké váhy a svedl o něj s Gustafssonem vpravdě epickou bitvu. Bojovalo se také o dočasný titul bantamové váhy a Barao i Nurmagomedov udrželi naživu své neuživěřitelné vítězné sérky. Podrobnosti o jednotlivých zápasech, analýzy, statistiky, zkrátka kompletní balení.

 

Ohlédnutí za UFC Fight Night 28

11.09.2013 v 11:32 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC Fight Night 28

Ohlédnutí za značně pozapomenutým turnajem UFC Fight Night 28: Teixeira vs. Bader. Teixeira si zajistil titulový zápas, Souza se stal významným hráčem střední váhy, Benavidez dál drží standartu Alpha Male týmu vysoko - a celá hlavní startovka se zkrátka dosti povedla, což se ovšem nedá úplně říci o předzápasech. Analýza jednotlivých zápasů, dohry, důsledky a statistiky.

 

Ohlédnutí za UFC 164

05.09.2013 v 14:39 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC 164

Ohlédnutí za PPV turnajem UFC 164. Lehká váha má nového šampiona - tentokrát bezesporu schopného ukončovat zápasy, v těžké váze se výborně vrátil Josh Barnett, k vidění byla zkrátka hodně dobrých zápasů - a také jeden z nejhorších UFC fightů všech dob. Kdo míří kam dál, co čeká nového šampiona, statistiky, analýzy, zkrátka kompletní shrnutí turnaje.

 

Ohlédnutí za UFC Fight Night 27

03.09.2013 v 21:14 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC Fight Night 27

Ohlédnutí za středečním turnajem UFC Fight Night 27: Condit vs. Kampmann 2. Jak to nakonec Condit s Kapmannem v remači uválel, kteří borci dokázali velmi příjemně překvapit - a kdo naopak hodně zklamal. Kontroverzní výsledek zápasu Trujillo vs. Bowling a jak se k tomu postavilo UFC - dohry, důsledky, statistiky a spousta dalších zajímavostí. 

 

Ohlédnutí za UFC 163

08.08.2013 v 16:56 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC 163

Ohlédnutí za brazilským turnajem UFC 163: Aldo vs. Korean Zombie. UFC 163 bylo pravděpodobně nejslabším PPV turnajem letošního roku se startovkou která příliš amerických fanoušků opravdu nezaujala, ale zápasy (a zejména předzápasy) byly nakonec dosti koukatelné. Informace o tom, kdo se blýskl v předzápasech, kontroverze ohledně zápasu Machida vs. Davis, zprávy o zranění obou borců v titulovém zápase, statistiky, dohry a spousta dalších detailů. 

 

Ohlédnutí za UFC on FOX 8

31.07.2013 v 18:28 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC on FOX 8Ohlédnutí za UFC on FOX 8

Ohlédnutí za sobotním turnajem UFC on FOX 8: Johnson vs. Moraga. Průměrná akce, kterou marketingová mašinérie UFC bohužel poněkud opomenula a na které byl bohužel nejzajímavější zápas (MacDonald vs. Ellenberger) zápasem zároveň nejslabším. O titul byla ale svedena slušná bitva a došlo i na rekordně pozdní koncovku. Slušné výkony podala v průběhu večera řada borců, ačkoli v nepříliš důležitých zápasech. Dohry, analýzy, statistiky a pár výborných videozáběrů v článku.

 

Ohlédnutí za UFC 162

11.07.2013 v 15:45 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC 162

Ohdlédnutí za velmi překvapivým UFC 162: Silva vs. Weidman. Střední váha přišla o svého krále - rekordmana a má krále nového, tedy Chrise Weidmana, co ale vlastně měl Andersonův výkon znamenat? Shrnutí těch nejrozšířenějších i těch nejobskurnějších teorií, výhledy divize i Andersona Silvy do budoucna - a a samozřejmě i rozborka všech ostatních zápasů na startovce. Komentáře, statistiky, dohry, důsledky - kompletní balení.

 

HLASUJTE: Stane se bojovníkem roku Mayweather, Jones, Silva či někdo jiný?

28.06.2013 v 03:35 | Autor: redakce ExtraRound.cz
HLASUJTE: Stane se bojovníkem roku Mayweather, Jones, Silva či někdo jiný?

Právě započalo hledání majitele jedné z nejprestižněšjích cen v bojových sportech mimo ring a oktagon (tedy mimo světové pásy a tituly), ceny ESPY pro bojovníka roku pro rok 2013. Hlasování o již tradiční cenu jednoho z největších amerických sportovních médií ESPN již začalo a zúčastnit se jeji můžete i vy. Hlasování je otevřeno všem a není k němu nutná registrace. Obhájí americký boxer Floyd Mayweather Jr. loňské vítězství v anketě nebo dojde k historickému milníku a cenu si poprvé odnese některý z nominovaných MMA zápasníků?

 

Ohlédnutí za UFC 161

24.06.2013 v 13:29 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC 161

Ohlédnutí za zraněními postiženém a poněkud osekaném UFC 161, které ale nakonec fanouškům poskytlo přiměřenou dávku průměrných zápasů. Premiéra v kanadské Manitobě měla slabou startovku, některé zápasy ale nakonec tak špatné nebyly (jiné zas ano :) a zrodilo se i několik menších nových hvězd. Dohry, důsledky, statistiky, vývoj divizí a další zajímavé informace.

 

Upoutávka na Bellator 96 a RFA 8

18.06.2013 v 14:30 | Autor: Caidel
Upoutávka na Bellator 96 a RFA 8

Upoutávka na dva MMA turnaje které proběhnou tento týden. Již ve středu nás čeká první turnaj letní série Bellatoru s pořadovým číslem 96 ve kterém sice nakonec kvůli zranění bude chybět titulový zápas, ale uvidíme alespoň kompletní zahajovací kola turnajů polotěžké a těžké váhy. Zranění postihlo i páteční turnaj Resurrection Fighting Alliance 8, vysílaný na AXS.tv s dvojicí titulových zápasů kde se v hlavním zápase večera představí mladší bratr Anthony Pettise Sergio proti náhradníkovi Dillardu Peggovi (namísto zraněného Jeffa Currana) a k vidění budou také mladší bratři Erika Kocha a Lyoto Machidy. Aktualizováno 19.6. - výsledky vážení + 1 změna.

 
[171 - 180 / 204]   první stránka předchozí stránka 16 | 17 | 18 | 19 | 20 další stránka poslední stránka