přihlásit trvale
Nová registrace

Bleskovky

Michala "Hášu" Hamršmída čeká v únoru zápas v Glasgow!

03.01.2011 v 18:23 | Autor: Roman Lukáč
Michala "Hášu" Hamršmída čeká v únoru zápas v Glasgow!

26.února 2011 se ve skotském Glasgow uskuteční na akci ON TOP 1 : CELTIC PARK jeden z velmi očekávaných zápasu váhové kategorie bantamweight v Evropě! V hlavním zápase večera si to rozdá "Háša" s domácím borcem, momentálně pátým mužem evropského rankingu, veteránem z turnajů z Ameriky a z Japonska, šampionem dvou britských asociací Cage Gladiator a Olympian MMA Championship, Jamesem Doolanem! Střet dvou bývalých dvojek evropského rankingu, ze kterého Háša vypadl kvůli zápasové pauze, slibuje velký zápas o který je mezi fanoušky a odborníky ve Velké Británii a v Evropě ohromný zájem a bude sledován i zámořskými "skauty"!

 

Andrej Arlovski se objeví po boku JCVD a Dolpha Lundgrena

08.12.2009 v 23:50 | Autor: Roman Lukáč
Andrej Arlovski se objeví po boku JCVD a Dolpha Lundgrena
Bývalý šampión UFC Andrej Arlovski se objeví na filmovém plátně po boku slavných hvězd akčních filmů Jean-Clauda Van Dammeho a Dolpha Lundgrena v novém pokračování filmu Universální voják. Ve filmu Universal soldier: Regeneration bude hrát jednu z hlavních postav.
 

K-1 WGP 2008: Remy Bonjasky se stal potřetí šampionem K-1 !

06.12.2008 v 23:33 | Autor: Roman Lukáč
K-1 WGP 2008: Remy Bonjasky se stal potřetí šampionem K-1 !

Před několika destíkami minut skončilo velké finále K-1. Tisíce diváků v jokohamské aréně a miliony diváků sledujících live přenosy po celém světě byli svědky opravdu neočekávaného vyvrcholení této prestižní soutěže. Badr Hari převzal režii finále do svých rukou. Po té co senzačně seřezal Petera Aertse a následně poslal k zemi Erolla Zimmermana, ve finále předvedl něco, co čekal jen málo kdo.

 

Fedor Emelianenko prohrál na světovém šampionatu v Sambu!

22.11.2008 v 22:03 | Autor: Roman Lukáč
Fedor Emelianenko prohrál na světovém šampionatu v Sambu!

Ruský Petrohrad hostil ve dnech 14.-16. listopadu světový šampionat v Combat Sambu. Toho se zúčastnil i 4-násobný mistr světa Fedor Emelianenko, pro něhož, je combat sambo původním stylem, s kterým začínal svou dráhu v MMA. Tentokrát ovšem neměl svůj den, v semifinále narazil na bulhara Blagoie Ivanova, později nového mistra světa, s kterým prohrál. Zápas o třetí místo jasně vyhrál a získal alespoň bronz. Nicméně jedná se o první porážku Fedora po dlouhých letech!

 

Fedor Emelianenko vs. Andrej Arlovski 24. ledna 2009

22.10.2008 v 21:21 | Autor: Roman Lukáč
Fedor Emelianenko vs. Andrej Arlovski 24. ledna 2009

Affliction zveřejnila nový termín druhého eventu Day of Reckoning. Akci plánuje na 24. ledna příštího roku. První říjnový termín musel být zrušen kvůli velkému nezájmu amerických fanoušků. Původně z tohoto klání Fedor vypadl, kvůli zranění ruky, následný nezájem o vstupenky odsoudil event ke zrušení, ačkoliv Affliction měla k dispozici spoustu dalších hvězd první velikosti. Nicméně na druhý termín, už se opět počítá s Fedorem. Bude obhajovat svůj titul proti Andre Arlovskimu. Poradí si s ním stejně snadno jako se Sylviou?

 

Affliction Banned: Fedor rozebral Sylviu během 36 vteřin!

22.07.2008 v 00:23 | Autor: Roman Lukáč
Affliction Banned: Fedor rozebral Sylviu během 36 vteřin!

Fedor Emelianenko to dokázal! Potvrdil, že je jednoznačným král HW a nemá momentálně nikde ve světě konkurenci. Stačilo mu k tomu necelých 40 vteřin prvního kola aby si poradil s bývalým králem UFC Timem Sylviou.

 

Hutník prohrál s Tyronem Spongem KO!

16.03.2008 v 16:33 | Autor: Roman Lukáč
Hutník prohrál s Tyronem Spongem KO!

Včerejší fight české thajboxerské jedničky proti holandskému suverénovi Tyrone Spongovy nedopadl pro české fanoušky příznivě. Spejbl prohrál po dominantním výkonu Tyrona Sponga KO ve druhém kole tvrdým úderem na spodek.

 
[2551 - 2557 / 2557]   první stránka předchozí stránka 252 | 253 | 254 | 255 | 256