přihlásit trvale
Nová registrace

Bleskovky

Zajímavost: Odkud se vzala Silvova přezdívka pavouk?

10.01.2011 v 17:23 | Autor: Roman Lukáč
Zajímavost: Odkud se vzala Silvova přezdívka pavouk?

Anderson Silva se v jednom z nejnovějších rozhovorů dostal k tomu odkud se vzala jeho přezdívka  "pavouk", anglicky "spider". Přezdívka, která provází brazilského zápasníka a šampióna střední váhy UFC prakticky od počátku jeho kariéry na mezinárodní úrovni nesouvisí se Silvovo stylem boje ani jeho dlouhými končetinami, její původ je mnohem prozaičtější. "Před zápasem, jsem měl na sobě tričko, na kterém byl Spiderman, když v tom za mnou přišla hlasatelka a vtípkovala, že vypadám jako on. K mému překvapení, když jsem nastupoval do ringu, mě ohlásila jako Anderson Silva - brazilský pavouk," vzpomínal Silva s úsměvem na tváři. Již 5. února bude 35letý šampión obhajovat svůj titul proti krajanovi Vitoru Belfortovi na UFC 126.

 

Odložený zápas Chisora vs. Kličko proběhne 30. dubna

05.01.2011 v 18:10 | Autor: Roman Lukáč
Odložený zápas Chisora vs. Kličko proběhne 30. dubna

Na poslední chvíli odložený titulový zápas trojnásobného mistra světa Vladimíra Klička a vyzyvatele, šampióna Commonwealthu Derecka Chisory se uskuteční 30. dubna v Německu (konkrétní místo konání zatím nebylo specifikováno). Duel se měl původně uskutečnit 12. prosince, ale Kličko si v tréninku poranil břišní svaly a musel souboj s dosud neporaženým Chisorou (14-0) odřeknout. Boxerský svět však v letošním roce netrpělivě očekává především střet jednoho z bratrů Kličkových s Britem Davidem Hayem. Oba na konci roku slíbili, že jeden z nich se letos s Hayem utká a dali mu na vybranou, který z nich to bude.

 

Carwin je zpátky! V květnu chce nastoupit do zápasu.

04.01.2011 v 18:31 | Autor: Roman Lukáč
Carwin je zpátky! V květnu chce nastoupit do zápasu.

Stávající světová šestka těžké váhy podle hodnocení webu sherdog.com Shane Carwin (12-1) hlásí návrat. Je po úspěšné operaci zad, zpátky v plném tréninku. Nyní již trénuje bez omezení a v květnu se chce vrátit do oktagonu. Momentálně čeká na zprávu od vedení UFC, aby se dozvěděl datum svého comebacku a jméno soupeře. Carwin, který v úterý oslavil 36. narozeniny, debutoval v MMA v roce 2005 a vytvořil si vynikající bilanci 12 výher v 1 kole bez porážky. V červenci minulého roku se postavil v sjednocujícím titulovém zápase Brocku Lesnarovi, který mu připravil první prohru v kariéře. Carwinův návrat byl naplánován na leden 2011, jeho souboj s Royem Nelsonem na UFC 125 však musel být kvůli operaci zad zrušen. Nyní je podle svých slov zcela fit a připraven znovu zápasit.

 

Michala "Hášu" Hamršmída čeká v únoru zápas v Glasgow!

03.01.2011 v 18:23 | Autor: Roman Lukáč
Michala "Hášu" Hamršmída čeká v únoru zápas v Glasgow!

26.února 2011 se ve skotském Glasgow uskuteční na akci ON TOP 1 : CELTIC PARK jeden z velmi očekávaných zápasu váhové kategorie bantamweight v Evropě! V hlavním zápase večera si to rozdá "Háša" s domácím borcem, momentálně pátým mužem evropského rankingu, veteránem z turnajů z Ameriky a z Japonska, šampionem dvou britských asociací Cage Gladiator a Olympian MMA Championship, Jamesem Doolanem! Střet dvou bývalých dvojek evropského rankingu, ze kterého Háša vypadl kvůli zápasové pauze, slibuje velký zápas o který je mezi fanoušky a odborníky ve Velké Británii a v Evropě ohromný zájem a bude sledován i zámořskými "skauty"!

 

Andrej Arlovski se objeví po boku JCVD a Dolpha Lundgrena

08.12.2009 v 23:50 | Autor: Roman Lukáč
Andrej Arlovski se objeví po boku JCVD a Dolpha Lundgrena
Bývalý šampión UFC Andrej Arlovski se objeví na filmovém plátně po boku slavných hvězd akčních filmů Jean-Clauda Van Dammeho a Dolpha Lundgrena v novém pokračování filmu Universální voják. Ve filmu Universal soldier: Regeneration bude hrát jednu z hlavních postav.
 

K-1 WGP 2008: Remy Bonjasky se stal potřetí šampionem K-1 !

06.12.2008 v 23:33 | Autor: Roman Lukáč
K-1 WGP 2008: Remy Bonjasky se stal potřetí šampionem K-1 !

Před několika destíkami minut skončilo velké finále K-1. Tisíce diváků v jokohamské aréně a miliony diváků sledujících live přenosy po celém světě byli svědky opravdu neočekávaného vyvrcholení této prestižní soutěže. Badr Hari převzal režii finále do svých rukou. Po té co senzačně seřezal Petera Aertse a následně poslal k zemi Erolla Zimmermana, ve finále předvedl něco, co čekal jen málo kdo.

 

Fedor Emelianenko prohrál na světovém šampionatu v Sambu!

22.11.2008 v 22:03 | Autor: Roman Lukáč
Fedor Emelianenko prohrál na světovém šampionatu v Sambu!

Ruský Petrohrad hostil ve dnech 14.-16. listopadu světový šampionat v Combat Sambu. Toho se zúčastnil i 4-násobný mistr světa Fedor Emelianenko, pro něhož, je combat sambo původním stylem, s kterým začínal svou dráhu v MMA. Tentokrát ovšem neměl svůj den, v semifinále narazil na bulhara Blagoie Ivanova, později nového mistra světa, s kterým prohrál. Zápas o třetí místo jasně vyhrál a získal alespoň bronz. Nicméně jedná se o první porážku Fedora po dlouhých letech!

 

Fedor Emelianenko vs. Andrej Arlovski 24. ledna 2009

22.10.2008 v 21:21 | Autor: Roman Lukáč
Fedor Emelianenko vs. Andrej Arlovski 24. ledna 2009

Affliction zveřejnila nový termín druhého eventu Day of Reckoning. Akci plánuje na 24. ledna příštího roku. První říjnový termín musel být zrušen kvůli velkému nezájmu amerických fanoušků. Původně z tohoto klání Fedor vypadl, kvůli zranění ruky, následný nezájem o vstupenky odsoudil event ke zrušení, ačkoliv Affliction měla k dispozici spoustu dalších hvězd první velikosti. Nicméně na druhý termín, už se opět počítá s Fedorem. Bude obhajovat svůj titul proti Andre Arlovskimu. Poradí si s ním stejně snadno jako se Sylviou?

 

Affliction Banned: Fedor rozebral Sylviu během 36 vteřin!

22.07.2008 v 00:23 | Autor: Roman Lukáč
Affliction Banned: Fedor rozebral Sylviu během 36 vteřin!

Fedor Emelianenko to dokázal! Potvrdil, že je jednoznačným král HW a nemá momentálně nikde ve světě konkurenci. Stačilo mu k tomu necelých 40 vteřin prvního kola aby si poradil s bývalým králem UFC Timem Sylviou.

 

Hutník prohrál s Tyronem Spongem KO!

16.03.2008 v 16:33 | Autor: Roman Lukáč
Hutník prohrál s Tyronem Spongem KO!

Včerejší fight české thajboxerské jedničky proti holandskému suverénovi Tyrone Spongovy nedopadl pro české fanoušky příznivě. Spejbl prohrál po dominantním výkonu Tyrona Sponga KO ve druhém kole tvrdým úderem na spodek.

 
[2551 - 2560 / 2560]   první stránka předchozí stránka 252 | 253 | 254 | 255 | 256