přihlásit trvale
Nová registrace

Bleskovky

Ondřej Hutník účastníkem thajské reality show Enfusion!

20.01.2011 v 23:38 | Autor: Roman Lukáč
Ondřej Hutník účastníkem thajské reality show Enfusion!

Svěřenec klubu Hanuman Gymu Praha Ondra "Spejbl" Hutník bude účastníkem letošní reality show Enfusion v Thajsku! Reality show, která se v nastávající sérii zaměřila na váhovou kategorii do 95 kg, je založena stejně jako obdobné show na eliminačním principu. Do kempu v Koh Samui, v Thajsku se sjede 16 vybraných bojovníků ze 16 různých zemích, kteří spolu stráví 14 dní a budou mezi sebou bojovat podle pravidel K-1. Ti úspěšnější, kteří projdou dvěma kvalifikačními boji v Thajsku, se poté představí ještě ve dvou dalších zápasech v Holandsku. Na vítěze čeká odměna 30.000 dolarů. Spejblovým soupeřem v prvním zápase bude Ramazan Ramazanov, několikanásobný mistr světa, který už okusil i samotnou K-1.Reality show startuje za několik dní a Spejbl už pomalu balí kufry, v pondělí odlétá! Více informací na stránkách Enfusion-TV a také u Ondry na webu.

 

Badr Hari se vrátí v květnu na It´s showtime v Lyonu

20.01.2011 v 11:55 | Autor: Roman Lukáč
Badr Hari se vrátí v květnu na It´s showtime v Lyonu

Očekávaný návrat Badra Hariho nabral konkrétní obrysy. Marocký bojovník se po roční přestávce vrátí do ringu na turnaji It´s showtime ve francouzském Lyonu. Turnaj proběhne v termínu, ve kterém by jinak proběhl turnaj v Amsterdamské Aréně, který se letos neuskuteční (více zde), tedy někdy v květnu. Soupeř Badra Hariho bude podle Simona Rutze, prezidenta a zakladatele It´s showtime oznámenem během následujících dvou týdnů.

 

Brendan Schaub Crocopovi: Žádné objímání nebude!

18.01.2011 v 15:54 | Autor: Roman Lukáč
Brendan Schaub Crocopovi: Žádné objímání nebude!

Sedmadvacetiletý Američan Brendan Schaub (7-1) bude dalším, kdo se postaví chorvatské legendě Mirkovi Crocopovi na sklonku jeho kariéry. Stane se tak na UFC128. Podle Schauba mu jeho předchozí soupeři dávali v zápase najevo příliš mnoho respektu. "Myslím, že se chlapi nechali příliš unést respektem k Mirkovi, že k zápasu nepřistupovali se zabijáckým instinktem. Neusilovali o skončení. Když se podíváte na jeho poslední zápasy, zápasil s několika docela tvrýdmi chlapy Frankem Mirem a Pattem Barrym, ale oni mu v zápase projevovali až moc respektu," myslí si Schaub. 

 

MMA zápasník roku 2010? Cain Velasquez!

10.01.2011 v 18:01 | Autor: Roman Lukáč
MMA zápasník roku 2010? Cain Velasquez!

Podle výsledků hlasování čtenářů na stránkách mmajunkie.com, jendoho z největších  webů o MMA, byl nejlepším zápasníkem ve světě MMA pro rok 2010 stávající šampión těžké váhy UFC Cain Velasquez s 23% hlasů. Velasquez dostal po výhře KO nad Antoniem Rodrigem Nogueirou šanci zápasit o titul a v titulovém zápase sesadil z trůnu tehdejšího šampióna Brocka Lesnara TKO v 1. kole. Na druhém až třetím místě s 20% hlasů se shodně umístil Georges St-Pierre a José Aldo, na čtvrtém místě je Frankie Edgar, šampión lehké váhy a Nick Diaz, který byl vyhlášen jako nejlepší MMA zápasník organizace Strikeforce skončil na 5. místě.

 

Jakub Steidl znovu zvítězil! Už po 17. v řadě!

10.01.2011 v 17:53 | Autor: Roman Lukáč
Jakub Steidl znovu zvítězil! Už po 17. v řadě!

Vítězná série Jakuba Steidla pokračuje dál. Dnes se v Thajsku střetl s  domácím bojovníkem a nakonec dokázal vyválčit výhru na body. Původně měl zápasit s tureckým soupeřem, ale na poslední chvíli došlo ke změně soupeře a český bojovník se tak postavil nepříjemnému Thajci. Nicméně již po 17. v řadě dokázal zvítězit a celkově vylepšil své zápasové statistiky na 24 výher a pouhé tři porážky. Gratulace do Thajska!

 

Zajímavost: Odkud se vzala Silvova přezdívka pavouk?

10.01.2011 v 17:23 | Autor: Roman Lukáč
Zajímavost: Odkud se vzala Silvova přezdívka pavouk?

Anderson Silva se v jednom z nejnovějších rozhovorů dostal k tomu odkud se vzala jeho přezdívka  "pavouk", anglicky "spider". Přezdívka, která provází brazilského zápasníka a šampióna střední váhy UFC prakticky od počátku jeho kariéry na mezinárodní úrovni nesouvisí se Silvovo stylem boje ani jeho dlouhými končetinami, její původ je mnohem prozaičtější. "Před zápasem, jsem měl na sobě tričko, na kterém byl Spiderman, když v tom za mnou přišla hlasatelka a vtípkovala, že vypadám jako on. K mému překvapení, když jsem nastupoval do ringu, mě ohlásila jako Anderson Silva - brazilský pavouk," vzpomínal Silva s úsměvem na tváři. Již 5. února bude 35letý šampión obhajovat svůj titul proti krajanovi Vitoru Belfortovi na UFC 126.

 

Odložený zápas Chisora vs. Kličko proběhne 30. dubna

05.01.2011 v 18:10 | Autor: Roman Lukáč
Odložený zápas Chisora vs. Kličko proběhne 30. dubna

Na poslední chvíli odložený titulový zápas trojnásobného mistra světa Vladimíra Klička a vyzyvatele, šampióna Commonwealthu Derecka Chisory se uskuteční 30. dubna v Německu (konkrétní místo konání zatím nebylo specifikováno). Duel se měl původně uskutečnit 12. prosince, ale Kličko si v tréninku poranil břišní svaly a musel souboj s dosud neporaženým Chisorou (14-0) odřeknout. Boxerský svět však v letošním roce netrpělivě očekává především střet jednoho z bratrů Kličkových s Britem Davidem Hayem. Oba na konci roku slíbili, že jeden z nich se letos s Hayem utká a dali mu na vybranou, který z nich to bude.

 

Carwin je zpátky! V květnu chce nastoupit do zápasu.

04.01.2011 v 18:31 | Autor: Roman Lukáč
Carwin je zpátky! V květnu chce nastoupit do zápasu.

Stávající světová šestka těžké váhy podle hodnocení webu sherdog.com Shane Carwin (12-1) hlásí návrat. Je po úspěšné operaci zad, zpátky v plném tréninku. Nyní již trénuje bez omezení a v květnu se chce vrátit do oktagonu. Momentálně čeká na zprávu od vedení UFC, aby se dozvěděl datum svého comebacku a jméno soupeře. Carwin, který v úterý oslavil 36. narozeniny, debutoval v MMA v roce 2005 a vytvořil si vynikající bilanci 12 výher v 1 kole bez porážky. V červenci minulého roku se postavil v sjednocujícím titulovém zápase Brocku Lesnarovi, který mu připravil první prohru v kariéře. Carwinův návrat byl naplánován na leden 2011, jeho souboj s Royem Nelsonem na UFC 125 však musel být kvůli operaci zad zrušen. Nyní je podle svých slov zcela fit a připraven znovu zápasit.

 

Michala "Hášu" Hamršmída čeká v únoru zápas v Glasgow!

03.01.2011 v 18:23 | Autor: Roman Lukáč
Michala "Hášu" Hamršmída čeká v únoru zápas v Glasgow!

26.února 2011 se ve skotském Glasgow uskuteční na akci ON TOP 1 : CELTIC PARK jeden z velmi očekávaných zápasu váhové kategorie bantamweight v Evropě! V hlavním zápase večera si to rozdá "Háša" s domácím borcem, momentálně pátým mužem evropského rankingu, veteránem z turnajů z Ameriky a z Japonska, šampionem dvou britských asociací Cage Gladiator a Olympian MMA Championship, Jamesem Doolanem! Střet dvou bývalých dvojek evropského rankingu, ze kterého Háša vypadl kvůli zápasové pauze, slibuje velký zápas o který je mezi fanoušky a odborníky ve Velké Británii a v Evropě ohromný zájem a bude sledován i zámořskými "skauty"!

 

Andrej Arlovski se objeví po boku JCVD a Dolpha Lundgrena

08.12.2009 v 23:50 | Autor: Roman Lukáč
Andrej Arlovski se objeví po boku JCVD a Dolpha Lundgrena
Bývalý šampión UFC Andrej Arlovski se objeví na filmovém plátně po boku slavných hvězd akčních filmů Jean-Clauda Van Dammeho a Dolpha Lundgrena v novém pokračování filmu Universální voják. Ve filmu Universal soldier: Regeneration bude hrát jednu z hlavních postav.
 
[2541 - 2550 / 2555]   první stránka předchozí stránka 252 | 253 | 254 | 255 | 256 další stránka poslední stránka