přihlásit trvale
Nová registrace

Bleskovky

Hesdy Gerges byl zadržen kvůli obchodování s kokainem

16.02.2011 v 22:45 | Autor: Roman Lukáč
Hesdy Gerges byl zadržen kvůli obchodování s kokainem

Holandská organizace It´s showtime má problém. Její mistr světa těžké váhy Hesdy Gerges, který měl 6. března obhajovat svůj titul proti Danielu Ghitovi, byl podle holandských novin parool.nl zadržen kvůli obchodování s drogami. Spolu s Gergesem byly zadrženi další 4 podezřelí, údajně se má jednat o prodej kokainu. (originální zpráva). Pokud se tyto informace prokážou je jen velmi malá pravděpodobnost, že by Gerges 6. března na turnaji zápasil. It´s showtime se tak bude muset vypořádat s uvolněným místem v hlavním zápase turnaje a také s případnou ztrátou svého šampióna. V minulých měsících byl v Holandsku zadržen pro držení drog další známý holandský bojovník Aschwin Balrak.

 

Alistair Overeem: Fedor bojoval jako lev!

14.02.2011 v 23:21 | Autor: Roman Lukáč
Alistair Overeem: Fedor bojoval jako lev!

Scott Coker má těžkou hlavu, Dana White si může mnout ruce, zahraniční weby nepíší téměř o ničem jiném a většina fanoušků MMA nyní smutní. Fedor Emelianenko padl a v turnaji Strikeforce po sobotní porážce končí. Jeho zápasu s Antoniem Silvou přihlížel přímo na místě v Izod Aréně v New Jersey Alistair Overeem. Co říká na druhou Fedorovo porážku on? "Hodně lidí, chce znát můj názor na Fedorův zápas - Fedor zápasil jako lev, nikdy se nevzdává, mrzí mě to kvůli němu, protože bylo těžké sledovat jak prohrál takovým způsobem, respekt pro Big Foot Silvu, z jeho strany to byl skvělý výkon," uvedl Overeem.

 

Junior Dos Santos, Mauricio Shogun Rua a José Aldo na tréninku - video

10.02.2011 v 17:10 | Autor: Roman Lukáč
Junior Dos Santos, Mauricio Shogun Rua a José Aldo na tréninku - video

Dvojice brazilských šampiónů José Aldo a Maurcio Shogun Rua před pár dny navštívili tréninkové centrum pro 13. sérii reality show The Ultimate Fighter. Přijeli na pozvání svého kamaráda a týmového kolegy Juniora Dos Santose, který zde vystupuje v roli trenéra jednoho ze soutěžních týmů. V detailu článku se můžete podívat na ukázkový trénink na lapách všech tří zápasníků, který tam pro média demonostrovali.

 

Quinton Rampage Jackson vs. Matt Hamill na UFC 130

10.02.2011 v 16:47 | Autor: Roman Lukáč
Quinton Rampage Jackson vs. Matt Hamill na UFC 130

Quinton Rampage Jackson (31-8) se po výhře nad Lyotem Machidou utká na UFC 130 s Matt Hamillem (10-2). Šampión polotěžké váhy Mauricio Shogun Rua přitom do médií prozradil, že tím kdo měl původně nahradit Rashada Evanse, byl právě Rampage, ale podle něj titulový zápas odmítl a tak dostal šanci Jon Jones. Rampage k tomu řekl, že by měl příliš málo času na přípravu na tak důležitý zápas, nehledě na to, že jeho váha je momentálně daleko nad limitem polotěžké váhy a drastické shazování v krátkém čase by se mohlo podepsat na jeho formě. 

 

Strikefroce Heavyweight GP: Jak vidí šance zápasníků bookmakeři?

08.02.2011 v 22:04 | Autor: Roman Lukáč
Strikefroce Heavyweight GP: Jak vidí šance zápasníků bookmakeři?

Zhruba okolo čtvrté hodiny ranní ze soboty na neděli odstartuje ostře sledované Grand Prix těžké váhy organizace Strikeforce úvodními dvěma čtvrtfinálovými zápasy a rezervními zápasy na turnaji Strikeforce: Fedor vs. Silva. Sázková kancelář bwin vypsala kurzy k oběma čtvrtfinálovým zápasům. Kdo je podle bookmakerů favoritem? V zápase mezi Fedorem Emelianenkem a Antoniem Silvou se bez většího překvapení více věří Fedorovi. Na jeho vítězství je vypsán kurz 1.22, zatímco na úspěch brazilského bijce 3.80. V zápase Kharitonov vs. Arlovski by měl být mírným favoritem Kharitonov v poměru 1.72 ku 2.00 na jejích vítězství. Potvrdí favoriti sázkových kanceláří v sobotu své role? A jak vidí šance účastníků elimiančních bojů vy?

 

Brock Lesnar bere účinkování v TUF jako rychlejší cestu k titulu

05.02.2011 v 22:30 | Autor: Roman Lukáč
Brock Lesnar bere účinkování v TUF jako rychlejší cestu k titulu

Ještě před pár týdny se objevovaly spekulace o tom, že po výprasku od Velasqueze chce z UFC utéct a vrátit se k původnímu řemeslu - profesionálnímu wrestlingu. S údajnou nabídkou až 2 milionu dolarů za půl hodinové vystoupení na show WWE by si finančně rozhodně nepohoršil, nicméně rozhodl se zůstat. Nyní je jedním z trenérů nejnovější série reality show The Ultimate Fighter a v červnu jej čeká zápas o post vyzyvatele. Brock Lesnar se po konci reality show TUF utká s trenérem konkurečního týmu Juniorem Dos Santosem o post vyzyvatele. 

 

Enfusion: Spejbl po výhře KO highkickem pokračuje do semifinále!

04.02.2011 v 22:33 | Autor: Roman Lukáč
Enfusion: Spejbl po výhře KO highkickem pokračuje do semifinále!

Český reprezentant Ondřej Hutník, který se momentálně nachází v Thajsku, jakožto jeden z účastníků reality show bojových sportů Enfusion, nastoupil včera do druhého K-1 zápasu v rámci této show. V tom prvním porazil na body Holanďana Wendella Rochea. Ve druhém jej čekal bratranec Tyrona Sponga Thiago Martina. Spejbl jej knokautoval ve třetím kole highkickem a pokračuje do semifinále reality show! Další fáze by měla probíhat v Holandsku, kde proběhnou i zbyle zápasy úspěšných účastníků (semifinále a finále). Na celkového vítěze čeká odměna ve výši 30.000 dolarů. Veliká gratulace Ondrovi!

 

Fedor už je v USA!

02.02.2011 v 23:18 | Autor: Roman Lukáč
Fedor už je v USA!

Ruský MMA zápasník Fedor Emelianenko přiletěl spolu se svým týmem do New Jersey, kde příští týden proběhne turnaj Strikeforce. Fedor se na něm v hlavním zápase střetne s Brazilcem Antoniem "Big Foot" Silvou v rámci čtvrtfinále eliminace těžké váhy Strikeforce. "Účastníci turnaje jsou vysoce vyspělí sportovci. Co se týče toho, zdali by měl být vítěz považován za světovou jedničku nebo ne, o tom já nerozhoduji. To je v působnosti médií a fanoušků. Nemohu se dočkat, až budu znovu zápasit. Silva je skvělý sportovec, který je zručný v mnoha oblastech. Dokázal, že je velmi vážným a nebezpečným soupeřem. Můj tréninkový kemp byl velmi intenzivní. Cítím se hrdě, že mohu reprezentovat svou zemi v tomto turnaji. Trénuji, abych turnaj vyhrál," řekl Fedor po svém příletu.

 

Spejbl porazil Wendela Rochea na body a pokračuje dál!

31.01.2011 v 23:33 | Autor: Roman Lukáč
Spejbl porazil Wendela Rochea na body a pokračuje dál!

Ondřej Hutník dnes v rámci reality show Enfusion nastoupil do svého prvního zápasu. Jeho soupeřem byl holandský černoch Wendel Roche, který si českého bojovníka do úvodního zápasu přímo vybral. Ondra nakonec zvítězil na body a svůj zápas okomentoval slovy: "Zdravím všechny co mi fandili, díky moc, byla to válka a i přes žlutou kartu jsem zvítězil. Ted mě čeká Thiago Martina za pět dní, je to bratránek Sponga, tak mu pošlu vzkaz. Mám rozseklou palici, ale jdu do toho."

 

Enfusion: Ondra Hutník vs. Wendel Roche

30.01.2011 v 23:36 | Autor: Roman Lukáč
Enfusion: Ondra Hutník vs. Wendel Roche

Jak jsme vás informovali před  několika dny, Ondřej Spejbl Hutník je v těchto dnech v Thajsku jako jeden z účastníků druhého ročníku reality show Enfusion, kde se mezi sebou utká v K-1 zápasech 16 bojovníků z celého světa rozdělených do dvou 8členných týmů. Zítra čeká Ondru první zápas, jeho soupeřem bude 39letý holandský černoch Wendel Roche, který si přímo našeho bojovníka jako svého soupeře do prvního zápasu vybral. 

 
[2531 - 2540 / 2560]   první stránka předchozí stránka 252 | 253 | 254 | 255 | 256 další stránka poslední stránka