přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality

Martin Holm spáchal sebevraždu!

27.06.2009 v 07:56 | Autor: Roman Lukáč
Martin Holm spáchal sebevraždu!Martin Holm spáchal sebevraždu!

Ve chvílích, kdy celým světem otřásá náhlý odchod krále popu, přišla další smutná zpráva ze Švédska. Známý švédský bojovník v K-1 Martin Holm spáchal ve středu 24. června sebevraždu oběšením. Holm údajně dlouho bojoval s depresemi a emocionální nevyrovnaností. Během své kariéry v K-1 dokázal porazit například Glaube Feitosu, Michaela McDonadla či Jana Nortjeho. Zajímavé jsou i jeho zápasy s Ernestem Hoostem nebo Rayem Sefem. Upřímnou soustrast rodině a známým!

 

Vedení K-1 oznámilo trest pro Badra Hariho

10.12.2008 v 23:41 | Autor: Roman Lukáč
Vedení K-1 oznámilo trest pro Badra Hariho

Před pár dny vedení K-1 vyneslo očekávaný rozsudek nad Badrem Harim, za jeho nepřípustné chování během finálové zápasu s Remym Bonjaskym. Badr Hari strhl svého soupeře na zemi a tam mu zasadil několik úderů a nakonec se mu ještě pokusil šlápnout na hlavu. Jak naložilo vedení K-1 s hříšníkem Harim?

 

Rudolf Kraj v duelu o profesionální titul neuspěl, prohrál na body

25.10.2008 v 00:37 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Rudolf Kraj v duelu o profesionální titul neuspěl, prohrál na body

Boxer Rudolf Kraj prohrál zápas o titul profesionálního mistra světa. V Miláně v pátek v duelu o titul organizace WBC v polotěžké váhové kategorii podlehl domácímu Giacobbovi Fragomenimu na body. Rozhodčí zápas předčasně ukončili v osmém kole kvůli zraněnému obočí italského boxera.

 

Peking 2008: Kubánci po 40 letech skončili na OH bez zlaté medaile!

22.08.2008 v 00:36 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Peking 2008: Kubánci po 40 letech skončili na OH bez zlaté medaile!

Kubánští boxeři poprvé po čtyřiceti letech nezískali v olympijském ringu žádný titul. Krach reprezentantů boxerské velmoci v Pekingu završily čtyři finálové porážky; po dvou sobotních v neděli neuspěli Yankiel Leon Alarcon ve váze do 54 kg ani favorizovaný Carlos Banteaux Suarez v devětašedesátce. V týmu nebyl žádný z pětice obhájců aténského primátu a Kubánci se museli vedle čtyř stříbrných medailí spokojit ještě s čtyřmi bronzy.

 

Affliction: Další soupeř pro Fedora? Andrej Arlovski

26.07.2008 v 00:26 | Autor: Roman Lukáč
Affliction: Další soupeř pro Fedora? Andrej Arlovski

Událost roku v MMA je za námi, Affliction ale rozhodně nekončí, už teď je jisté, že budou následovat minimálně další dvě akce. Ta nejbližší se uskuteční ještě letos 11. října. V hlavním zápase večera se opět představí fenomenální Fedor Emelianenko a proti němu se postaví další bývalý šampión z UFC Andre Arlovski!

 

Mirko "Cro Cop" Filipovič: Dopis pro fanoušky

12.07.2008 v 00:08 | Autor: Roman Lukáč
Mirko "Cro Cop" Filipovič: Dopis pro fanoušky

Bohužel, ku smutku všech fanoušků bývalého člena chorvatské zásahové jednotky Mirka Cro Copa, se objevily zprávy, které definitivně vyloučily jeho účast na DREAM5. Od začátku nejistý start Filipoviče provázely částé změny na postu soupeře, aby nakonec k zápasu nedošlo vůbec. Ostatně o tom proč, a co bude s Mirkem dál si přečtěte v jeho dopise fanouškům.

 

Konečný prohrál boj o titul na body

27.04.2008 v 18:18 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Konečný prohrál boj o titul na body

Drážďany - Boxer Lukáš Konečný prohrál utkání o titul mistra světa asociace WBO v lehké střední váze. Obhájci mistrovského pásu Ukrajinci Sergeji Dzinzirukovi dnes v Drážďanech podlehl 0:2 na body, podle třetího rozhodčího skončil zápas nerozhodně.

 

Fedor Emelianenko vs. Tim Silvia

11.04.2008 v 18:12 | Autor: Roman Lukáč
Fedor Emelianenko vs. Tim Silvia

Zápas velikého formátu, mezi pravděpodobně největší hvězdou MMA Fedorem Emelianenkem a bývalým šampionem UFC Timem Sylviou by se měl uskutečnit 19. července letošního roku, místo konání zatím není specifikované, jisté je, že se uskuteční někde v USA.

 

Hutník se bude bít o historický úspěch

07.03.2008 v 16:22 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Hutník se bude bít o historický úspěch

Již tento víkend se nejlepší český thajský boxer Ondřej Hutník, známý také pod přezdívkou Spejbl, pokusí zapsat do historie jednoho z nejtvrdších sportů. Stačí mu k tomu "pouze" jediné: zvítězit nad současnou světovou jedničkou Tyronem Spongem z Nizozemska. Při sobotním zápase v nizozemském Hertogenboschi půjde o čtyři profesionální tituly mistra.

 

Dreams - nová MMA organizace

14.02.2008 v 23:15 | Autor: Roman Lukáč
Dreams - nová MMA organizace
To o čem se již delší dobu spekulovalo je nyní více než jasné. V Japonsku se zrodila nováMMA organizace s názvem Dreams. Podrobnosti zatím nejsou zcela známé, ale už teď je jistá účást velkých jmen a o dalších se vážně spekuluje.
 
[891 - 900 / 900]   první stránka předchozí stránka 86 | 87 | 88 | 89 | 90