přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality

Evander Holyfield byl obžalován z domácího násilí

12.02.2010 v 23:52 | Autor: Roman Lukáč
Evander Holyfield byl obžalován z domácího násilí

Legenda a stále aktivní profesionální boxer Evander Holyfield, který by se měl v březnu v Miami utkat s Francoisem Bothou o světový titul, byl před několika dny obviněn z násilí, kterého se měl dopustit na vlastní ženě Candi Holyfield. Případ je nyní u soudu na základě tvrzení jeho ženy. Sedmačtyřicetiletému Holyfieldovi byl prozatím zakázán jakýkoliv kontakt s jeho rodinou.

 

Tyson zranil fotografa a byl zatčen

12.11.2009 v 23:46 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Tyson zranil fotografa a byl zatčen

Bývalý boxerský šampion Mike Tyson se opět popral na veřejnosti a byl zatčen. Někdejší nejmladší profesionální mistr světa v těžké váze udeřil na letišti fotografa, který se snažil pořídit snímek Tysona s jeho manželkou a desetiměsíční dcerou. Třiačtyřicetiletý boxer mu uštědřil ránu do hlavu, fotograf upadl na zem a utrpěl tržné poranění na čele, s nímž musel být ošetřen v nemocnici.

 

Tyson a Holyfield se po 12 letech usmířili

17.10.2009 v 08:11 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Tyson a Holyfield se po 12 letech usmířili
Dvanáct let po skandálním souboji, který skončil ukousnutím části ucha, se americké boxerské legendy Mike Tyson a Evander Holyfield usmířily. Bývalí světoví šampioni si podali ruce v oblíbeném televizním pořadu Show Oprah Winfreyové.
 

Martin Holm spáchal sebevraždu!

27.06.2009 v 07:56 | Autor: Roman Lukáč
Martin Holm spáchal sebevraždu!Martin Holm spáchal sebevraždu!

Ve chvílích, kdy celým světem otřásá náhlý odchod krále popu, přišla další smutná zpráva ze Švédska. Známý švédský bojovník v K-1 Martin Holm spáchal ve středu 24. června sebevraždu oběšením. Holm údajně dlouho bojoval s depresemi a emocionální nevyrovnaností. Během své kariéry v K-1 dokázal porazit například Glaube Feitosu, Michaela McDonadla či Jana Nortjeho. Zajímavé jsou i jeho zápasy s Ernestem Hoostem nebo Rayem Sefem. Upřímnou soustrast rodině a známým!

 

Vedení K-1 oznámilo trest pro Badra Hariho

10.12.2008 v 23:41 | Autor: Roman Lukáč
Vedení K-1 oznámilo trest pro Badra Hariho

Před pár dny vedení K-1 vyneslo očekávaný rozsudek nad Badrem Harim, za jeho nepřípustné chování během finálové zápasu s Remym Bonjaskym. Badr Hari strhl svého soupeře na zemi a tam mu zasadil několik úderů a nakonec se mu ještě pokusil šlápnout na hlavu. Jak naložilo vedení K-1 s hříšníkem Harim?

 

Rudolf Kraj v duelu o profesionální titul neuspěl, prohrál na body

25.10.2008 v 00:37 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Rudolf Kraj v duelu o profesionální titul neuspěl, prohrál na body

Boxer Rudolf Kraj prohrál zápas o titul profesionálního mistra světa. V Miláně v pátek v duelu o titul organizace WBC v polotěžké váhové kategorii podlehl domácímu Giacobbovi Fragomenimu na body. Rozhodčí zápas předčasně ukončili v osmém kole kvůli zraněnému obočí italského boxera.

 

Peking 2008: Kubánci po 40 letech skončili na OH bez zlaté medaile!

22.08.2008 v 00:36 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Peking 2008: Kubánci po 40 letech skončili na OH bez zlaté medaile!

Kubánští boxeři poprvé po čtyřiceti letech nezískali v olympijském ringu žádný titul. Krach reprezentantů boxerské velmoci v Pekingu završily čtyři finálové porážky; po dvou sobotních v neděli neuspěli Yankiel Leon Alarcon ve váze do 54 kg ani favorizovaný Carlos Banteaux Suarez v devětašedesátce. V týmu nebyl žádný z pětice obhájců aténského primátu a Kubánci se museli vedle čtyř stříbrných medailí spokojit ještě s čtyřmi bronzy.

 

Affliction: Další soupeř pro Fedora? Andrej Arlovski

26.07.2008 v 00:26 | Autor: Roman Lukáč
Affliction: Další soupeř pro Fedora? Andrej Arlovski

Událost roku v MMA je za námi, Affliction ale rozhodně nekončí, už teď je jisté, že budou následovat minimálně další dvě akce. Ta nejbližší se uskuteční ještě letos 11. října. V hlavním zápase večera se opět představí fenomenální Fedor Emelianenko a proti němu se postaví další bývalý šampión z UFC Andre Arlovski!

 

Mirko "Cro Cop" Filipovič: Dopis pro fanoušky

12.07.2008 v 00:08 | Autor: Roman Lukáč
Mirko "Cro Cop" Filipovič: Dopis pro fanoušky

Bohužel, ku smutku všech fanoušků bývalého člena chorvatské zásahové jednotky Mirka Cro Copa, se objevily zprávy, které definitivně vyloučily jeho účast na DREAM5. Od začátku nejistý start Filipoviče provázely částé změny na postu soupeře, aby nakonec k zápasu nedošlo vůbec. Ostatně o tom proč, a co bude s Mirkem dál si přečtěte v jeho dopise fanouškům.

 

Konečný prohrál boj o titul na body

27.04.2008 v 18:18 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Konečný prohrál boj o titul na body

Drážďany - Boxer Lukáš Konečný prohrál utkání o titul mistra světa asociace WBO v lehké střední váze. Obhájci mistrovského pásu Ukrajinci Sergeji Dzinzirukovi dnes v Drážďanech podlehl 0:2 na body, podle třetího rozhodčího skončil zápas nerozhodně.

 
[881 - 890 / 893]   první stránka předchozí stránka 86 | 87 | 88 | 89 | 90 další stránka poslední stránka