přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - Ostatní bojové sporty

Heroes Gate 5 v Praze je za dveřmi!

13.10.2011 v 22:28 | Autor: Roman Lukáč
Heroes Gate 5 v Praze je za dveřmi!

Přesně ode dneška za týden se otevřenou brány pražské Arény na Spartě, aby přivítaly fanoušky bojových sportů na dalším gala večer v produkci Heroes Gate. Gala večer složený z oblíbených zápasů podle pravidel K-1 a MMA opět nabídne nejlepší české a slovenské bojovníky a nebude chybět také několik zahraničních hvězd. Od doby, kdy pořadatelé zveřejnili první podobu startovní listiny až do dnešního dne se udála řada událostí, které trochu zamíchali kartami, proto si zrekapitulujeme, na co se mohou diváci příští čtvrtek těšit.

 

Pardál Gladiators Night 5 - startovní listina

13.10.2011 v 22:03 | Autor: Roman Lukáč
Pardál Gladiators Night 5 - startovní listina

Už příští sobotu proběhne v jihočeské metropoli pátý ročník galavečera Gladiators Night. Dějištěm bude stejně jako loni česko-budějovický kulturní dům Gerbera. Na programu bude kromě tradičních superfightů, v nichž se mimo jiné mohou diváci těšit na Davida Onufera, Jana Moncola či Jakuba Malicha, také zajímavě obsazené osmičlenná vyřazovací pyramida ve váze do 82,5 kg. Cena lístků v předprodeji je 290,- Kč nebo 350,- Kč na místě, v den akce. VIP místa jsou k mání za 1590,- Kč.

 

Souboj titánů: Eliminace Karlovy Vary - startovní listina

29.09.2011 v 01:57 | Autor: Roman Lukáč
Souboj titánů: Eliminace Karlovy Vary - startovní listina

V sobotu 15. října proběhne v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech poslední letošní eliminace Souboje titánů. Na programu budou eliminace ve dvou čtyřčlenných pyramidách, jednak ve váze do 72,6 kg a jednak ve váze do 86 kg. Kteří bojovníci budou usilovat o účast na velkém finále Souboje titánů v plzeňské ČEZ Aréně?

 

MPL: Strenght and Honour - startovní listina

26.09.2011 v 14:15 | Autor: Roman Lukáč
MPL: Strenght and Honour - startovní listinaMPL: Strenght and Honour - startovní listina

Příští sobotu 8. října proběhne v italské Padově druhý turnaj světové série Muay Thai Premier League. Turnaj s názvem Strenght and Honour proběhne za účastí české hvězdy Jirky Žáka, který se utká ve váze do 82 kg s 21letým belgickým talentem Marcem De Bontem a slovenské jedničky Vlada Moravčíka, jenž se střetne ve váze do 72,5 kg s domácím bojovníkem Sarem Prestim. Na turnaji se dále představí bývalá hvězda K-1 Kaoklai, známý bojovník z K-1 MAX Mohamed Khamal a další.

 

Jiří Žák na říjnovém turnaji Muay Thai Premier League!

14.09.2011 v 08:02 | Autor: Roman Lukáč
Jiří Žák na říjnovém turnaji Muay Thai Premier League!

Chomutovský bojovník a několikanásobný mistr světa Jiří Žák vstoupí 8. října po Tomášovi Hronovi a Martině Jindrové jako třetí Čech do světové série Muay Thai Premier League. V tomto datu proběhne v italské Padově druhý turnaje série. Na českého zástupce z Hanuman Gymu Praha čeká australský bojovník Danny Derdowski.

 

MPL: Hron ani Jindrová na své soupeře nestačili!

Exkluzivne 03.09.2011 v 09:33 | Autor: Roman Lukáč
MPL: Hron ani Jindrová na své soupeře nestačili!

Včera večer odstartoval v L.A. úvodní turnaj světové série v thajském boxu Muaythai Premier League za účasti dvou českých zástupců Tomáše Hrona a Martiny Jindrové. Tomáš ani Martina bohužel na své soupeře tentokrát nestačili.

 

Zítra vypukne zahajovací turnaj světové soutěže MPL!

01.09.2011 v 18:16 | Autor: Roman Lukáč
Zítra vypukne zahajovací turnaj světové soutěže MPL!Zítra vypukne zahajovací turnaj světové soutěže MPL!

Zítra vypukne v Los Angels dlouho očekávaná světová série v thajském boxu Muaythai Premier League - 40 vybraných bojovníků z celého světa se bude utkávat během následujících 10 měsíců v pěti váhových kategoriích (8 bojovníků v každé váze). Zahajovacího turnaje se zúčastní i dvě české naděje v turnaji - Tomáš Hron z Muay Thai Brno a Martina Jindrová z Hanuman Gymu Praha.

 

Tomáš Hron vs. Nathan Corbett - 2. září 2011 v USA!

28.08.2011 v 12:20 | Autor: Roman Lukáč
Tomáš Hron vs. Nathan Corbett - 2. září 2011 v USA!

Český bojovník z brněnského klubu Muay Thai Brno trenéra Karla Kaisera Tomáš Hron na konci července informoval na svých osobních stránkách o tom, že podepsal smlouvu se sérií MPL. Jde o turnaje podle plných pravidel thajského boxu, které budou od září probíhat po celém světě. Nyní už zná i jménu svého soupeře. Budem jím známý Australan Nathan Corbett.

 

Czech open 2011 - pozvánka

04.08.2011 v 00:49 | Autor: Roman Lukáč
Czech open 2011 - pozvánka

V sobotu 3. září proběhne v Olomouci vrcholný domácí turnaj amatérů s mezinárodní účastí Czech open 2011. Turnaj v kickboxerských disciplínách full contactu a K-1 zápasech pořádá ČSFu ve spolupráci s klubem Smash Gym Olomouc. Od 9:00 h budou probíhat eliminační boje, ve 20:00 h potom naváže slavnostní galavečer finálových zápasů doplněný o zápasy v MMA a klasickém boxu. Moderátorem večera bude Michal Frabša. Vstupenky na celý den (tedy na eliminaci i gala večer) stojí v předprodeji 200,- Kč nebo 250,- Kč na místě. 

 

Superliga a evropský pohár 30. června v SaSaZu - pozvánka

22.06.2011 v 18:48 | Autor: Roman Lukáč
Superliga a evropský pohár 30. června v SaSaZu - pozvánka

Příští čtvrtek 30. června budou prostory holešovického klubu SaSaZu opět patřit bojovým sportům. V hlavním sále opět vyroste ring a v něm proběhne třetí kolo Superligy spolu s finálovými zápasy českého amatérského turnaje v thajském boxu Windy Cup, jejichž vítězové se stanou mistr ČR v thajském boxu pro letošní rok a na programu nebudou chybět ani profizápasy české a slovenské špičky. Představí se Tomáš Hron, Filip Sýkora, Tomáš Šenkýr, Jiří Apeltauer a další.

 
[21 - 30 / 33]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 další stránka poslední stránka