přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - Ostatní bojové sporty

Vysočina Run 2015 - pozvánka na závod a soutěž o volné starty

15.09.2015 v 09:28 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Vysočina Run 2015 - pozvánka na závod a soutěž o volné starty

V neděli 18. října 2015 od 10 hodin dopoledne odstartuje na Vysočině, Fajtův kopec - Velké Meziříčí, 2. ročník Spartakus race - Vysočina run, zhruba 5 km úsek v přírodním terénu Vysočiny s řadou překážek. Na ty nejlepší účastníky čeká kromě sportovního zážitku také finanční odměna. Tři čtenáři našich stránek se potom budou moct zúčastnit závodu zadarmo.

 

Galavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánka

07.04.2015 v 07:58 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Galavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánkaGalavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánka

V sobotu 18. dubna proběhne v karlovarské KV Aréně netradiční galavečer bojových sportů za účasti českých a slovenských hvězd a pod patronací nejznámějšího thajského bojovníka, bývalého šampióna K-1 MAX Buakawa Banchameka (dříve Por Pramuka), který zavítá do ČR vůbec poprvé. A jelikož budou dějištěm právě Karlovy Vary, nejvyhledávanější české město ruských turistů, dostal celý galavečer podtitul ČSSR vs. SSSR.

 

Souboj titánů: pyramida 2014 - pozvánka

20.10.2014 v 20:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Souboj titánů: pyramida 2014 - pozvánka

Čas kvapí, a tak se pomalu rok s rokem sešel a ze dveřmi je další finální večer z dílny plzeňských pořadatelů již tradičního galavečera Souboje titánů, kde se bude již po desáté hledat král titánů. Letos ve váze do 86 kg ve čtyřčlenné eliminaci a za účasti bojovníka, který již jednou tento titul vyválčil. Řeč je o české legendě Jirku Žákovi, který se v konkurenci tři dalších, zatím neoznámených rivalů, pokusí po pěti letech znovu dobýt Plzeň.

 

Heroes Gate 13: Odveta Šuda vs. Kutil i návratový zápas Ondřeje Hutníka!

17.09.2014 v 00:14 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Heroes Gate 13: Odveta Šuda vs. Kutil i návratový zápas Ondřeje Hutníka!

Na pátek 7. listopadu je naplánováno 13. pokračování domácí série galavečerů pod názvem Heroes Gate. Dějištěm akce zůstává Aréna na Spartě v Praze a pořadatelé zůstávají věrní zavedenému formátu mixu zápasů podle různých pravidel. A tentokrát to bude opravdu stát za to. Po dvou letech proběhne v hlavním zápase večera boxerský zápas roku na domácí půdě a stejně jako před dvěma lety ve stejném složení. Český šampión křížové váhy Luboš Šuda si střihne odvetu s Ladislavem Kutilem.

 

Gala Night Thaiboxing v Žilině 2014 - pozvánka

20.04.2014 v 17:31 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Gala Night Thaiboxing v Žilině 2014 - pozvánka

Již nadcházející sobotu bude - opět po roce - patřit Žilina vrcholnému sportovnímu svátku bojových sportů, gala večeru s 10ti letou tradicí, který svou kvalitou patří k tomu nejlepšímu, co česká a slovenská scéna nabízí, GALA NIGHT THAIBOXING 2014. Dějištěm bude stejně jako loni žilinská DOXXbet aréna. Jedním z hlavních taháků bude letos i čtyřčlenná vyřazovací pyramida  ve váze do 85 kg, kterou slovenští organizátoři uspořádali ve spolupráci s ENFUSION. Na vítěze čeká titul mistra světa Enfusion.

 

Heroes Gate 12 - už tento pátek v Praze!

06.04.2014 v 22:13 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Heroes Gate 12 - už tento pátek v Praze!

Již tento pátek vypukne v Praze další, již 12. pokračování turnaje bojových sportů Hereos Gate 12. Domácí akce, která nabídne fanouškům jako vždy mix nejpopulárnějších bojových sportů - MMA, boxu a kickboxu (K-1) tentokrát ovládne zajímavý a navíc titulový duel v klasickém boxu. O pozici české dvojky střední váhy (za Lukášem Konečným) a volný titul domácího šampióna si zaboxují Štěpán Horváth a Anatoli "Tolja" Hunanyan.

 

Lion Fights 14: Cristiane Cyborg po letech znovu prohrála - video

29.03.2014 v 08:47 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Lion Fights 14: Cristiane Cyborg po letech znovu prohrála - video

Pravděpodobně nejobávanější zápasnice současnosti Cristiane "Cyborg" Justino (dříve Santos) válcuje jednu soupeřku za druhou, ať už jde o MMA, submission-grappling nebo v poslední době thajský box, kterému se rozhodla od loňského roku věnovat naplno paralelně s kariérou v MMA. Většinu soupeřek přejíždí rozdílem třídy, a tak nebylo překvapením, že do pátečního souboj o volný titul welterové váhy americké série muay thai zápasů Lion Fights nastupovala jako jasná favoritka.

 

Zástupci pražského Jungle BJJ bodovali na Grapplers Quest v Amsterdamu

25.08.2013 v 12:14 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Zástupci pražského Jungle BJJ bodovali na Grapplers Quest v Amsterdamu

Zástupci pražského klubu Jungle BJJ vedeného držitelém černého pásu v brazilském jiu-jitsu Fernanda Nascimenta Arauja se předminulý víkend zúčastnili prestižní soutěže Grapplers Quest 2013 v holandském Amsterdamu. V prestižním grapplingovém klání, kterého se zúčastnila evropská špička, dokázalo 8 zástupců včetně Arauja vybojovat celkem 10 medailí, z toho 7 zlatých, 2 stříbrné a jednu bronzovou.

 

Gala Night Thaiboxing Žilina 2013 - pozvánka

05.03.2013 v 11:50 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Gala Night Thaiboxing Žilina 2013 - pozvánka

Jak už se pomalu stává tradicí na jaře se česká a slovenská špička v thaiboxu a K-1 zápasech sjede do Žiliny na další ročník Gala Night Thaiboxing. Ten letošní proběhne 27. dubna na zimním stadioně Doxx Bet Aréna. Letos se diváci mohou těšit na comeback Jirky Žáka, který si to rozdá s velezkušeným domácím profiboxerem a thaiboxerem Vladem Idranyim, česko-slovenské klání špiček welterové váhy v MMA ve složení Josef Král vs. Matúš Laincz a nebudou chybět ani stálice tohoto večera Vlado Moravčík, Tomáš Hron či Ondřej "Spjebl" Hutník.

 

Zápas v ohrožení! Byl navržen na vyřazení z Olympijských her

13.02.2013 v 01:32 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Zápas v ohrožení! Byl navržen na vyřazení z Olympijských her

Jeden z nejstarších sportů vůbec, který byl neodmyslitelnou součástí Olympiád, vrcholného sportovního svátku, již od starověku je nyní v ohrožení. Hrozí, že od roku 2020 už nebude součástí Olympijských her. Rozhodla o tom výkonný výbor Mezinárodního olympijského výboru (MOV), zápas ve volném stylu a řecko-římský zápas vyfasoval černého Petra, o němž bude rozhodovat s konečnou platností Valné shromáždění MOV v září v Buenos Aires.

 
[1 - 10 / 33]   1 | 2 | 3 | 4 další stránka poslední stránka