přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - K-1

Peter Aerts: "Uvidíme, co v mně na stará kolena zbylo."

25.04.2012 v 12:27 | Autor: Roman Lukáč
Peter Aerts: "Uvidíme, co v mně na stará kolena zbylo."

Peter Aerts bude 30. června bojovat v hlavním zápase turnaje It´s Showtime v Belgii s Tyronem Spongem. Původně mělo jít o poslední zápas kariéry holandského dřevorubce. Později však Aerts podepsal smlouvu s organizací Glory. V nejnovějším rozhovoru pro It´s showtime však znovu mluví o zápase se Spongem jako o svém posledním. Zdali je to jen kvůli propagaci zápasu nebo to bude opravdu Aertsova derinéra se teprve ukáže.

 

Tyrone Spong se chystá na bitvu s Aertsem!

20.04.2012 v 09:01 | Autor: Roman Lukáč
Tyrone Spong se chystá na bitvu s Aertsem!

Hvězda K-1 Tyrone Spong je momentálně v Giorgii, v Atlantě, kam odcestoval spolu se svým týmovým kolegou z klubu Blackzillians Rashadem Evansem, kterého čeká v sobotu večer titulový zápas o pás polotěžké váhy na UFC 145. Spong v minulém roce ohlásil příchod do MMA. Letos má za sebou zatím jeden zápas v K-1 s Melvinem Mahoefem a druhý s Peterem Aertsem před sebou. Co si myslí o svém nadcházejícím zápase? A co bude s jeho debutem v MMA?

 

Badr Hari: "Vracím se do K-1, do 3 let se stanu mistrem světa v boxu!"

19.04.2012 v 07:38 | Autor: Roman Lukáč
Badr Hari: "Vracím se do K-1, do 3 let se stanu mistrem světa v boxu!"

A je to oficiální. Badr Hari se vrací do K-1. S novým majitelem K-1 podepsal roční smlouvu a v letošním roce bude usilovat spolu s dalšími bojovníky o titul a odměnu ve výši 1 milionu dolaru. Do K-1 by měl naskočit během finále 16 nejlepších bojovníků, kde bude bojovat o velké finále, které proběhne v New Yorku na konci roku. Hari zároveň dodává, že na jeho plánech v profiboxu se nic nezměnilo a spolu se svým trenérem Naazimem Richardsonem si stanovili cíl, že se do tří let stane mistrem světa těžké váhy. Dokáže Hari dominovat ve dvou odlišných sportech najednou nebo si nabral na bedra příliš těžké břemeno?

 

Glory Series: Schilt vs. Zimmerman - 26. května ve Stockholmu

15.04.2012 v 13:12 | Autor: Roman Lukáč
Glory Series: Schilt vs. Zimmerman - 26. května ve Stockholmu

Zdá se, že Stockholmu se stává vyhledáváná destinace pro velké turnaje v bojových sportů. Po sobotním turnaji UFC hodlá do švédské metropole zavítat s další pokračování turnaje K-1 zápasů série Glory World Series. Jejich další turnaj je naplánován na 26. května. Na něm proběhne finále 16 nejlepších bojovníků ve váze do 70 kg, kterého zúčastní hvězdy první velikosti jako Giorgio Petrosyan, Yoshihiro Sato, Dzhabar Akerov, Ablert Kraus další. V hlavním superfightu bude bojovat Semmy Schilt proti Errolu Zimmermanovi o světový titul těžké váhy.

 

Pan Tanikawa se rozhodl promluvil o zákulisí bankrotu K-1

06.04.2012 v 13:02 | Autor: Roman Lukáč
Pan Tanikawa se rozhodl promluvil o zákulisí bankrotu K-1

Bývalý prezident FEGu, mateřské společnosti pořádající v upylnulých letech turnaje K-1 se rozhodl ukončit dlouhé měsíce mlčení a nyní ve chvíli, kdy už nemá s K-1 nic společného se rozhodl napsat fanouškům otevřený dopis, ve kterém vysvětluje pozadí bankrotu někdější nejsledovanější soutěže v bojových sportech na světě prozradil, co předcházelo krachu v roce 2011.

 

Peter Aerts odmtíl smlouvu s K-1, podepsal s Glory!

23.03.2012 v 01:11 | Autor: Roman Lukáč
Peter Aerts odmtíl smlouvu s K-1, podepsal s Glory!

Z Holandska přišla včera podvečer zajímavá zpráva týkající se holandského dřevorubce Petera Aertse. Jednačtyřicetiletý bojovník z Amsterdamu odmítl smlouvu s novým majitelem K-1. Trojnásobný šampión K-1 z let 1994, 1995 a 1998 místo toho podepsal smlouvu s konkurenční organizací Glory.

 

MMA zápasník André Reinders se 8 letech představí v K-1 zápase!

20.03.2012 v 13:26 | Autor: redakce ExtraRound.cz
MMA zápasník André Reinders se 8 letech představí v K-1 zápase!

Přestože startovní listina pro nadcházející galavečer bojových sportů Gala Night Thaiboxing v Žilině, nabídne 31. března stejně jako v předchozích letech, hvězdnou sestavu plnou předních českých a slovenských zápasníků, pravděpodobně největší bombou letošního ročníku žilinského klání je souboj mezi domácím Marcelem Jágerem a Andrém Reindersem z Hanuman Gymu Praha.

 

Remy Bonjasky se připravuje na návrat do K-1!

11.03.2012 v 09:29 | Autor: Roman Lukáč
Remy Bonjasky se připravuje na návrat do K-1!

Trojnásobný šampión K-1 Remy Bonjasky se údajně připravuje na svůj comeback. Mělo by k němu dojít v první polovině letošního roku. Zahraniční sever s odvoláním na několik svých zdrojů uvedl, že může potvrdit návrat létajícího gentlemana zpět do akce.

 

Final Fight: Crocop vs. Sefo - startovní listina

09.03.2012 v 13:49 | Autor: Roman Lukáč
Final Fight: Crocop vs. Sefo - startovní listina

Již zítra vypukne v chorvatském Záhřebu galavečer K-1 zápasů, v jehož hlavním zápase se představí jedna z největších chorvatských hvězd bojových sportů Mirko Crocop Filipovič. S několika tisícovým publikem v zádech vyrazí do souboje s další legendou K-1 Rayem "Sugarfoot" Sefem.

 

Nový majitel z Hong Kongu přivede K-1 zpět k životu

Exkluzivne 07.03.2012 v 00:02 | Autor: Roman Lukáč
Nový majitel z Hong Kongu přivede K-1 zpět k životu

Holandská kickboxerská organizace It´s showtime včera vydala oficiální prohlášení, ve kterém uvádí, že je blízko podpisu smlouvy s novým majitele značky japonské soutěže K-1. Tím je Mike King z hongkongské společnosti. Sídlo K-1 se přesouvá z Japonska do Hong Kongu a oficiální název soutěže zní K-1 Global.

 
[71 - 80 / 103]   první stránka předchozí stránka 6 | 7 | 8 | 9 | 10 další stránka poslední stránka