přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - K-1

Glory Grand Slam: 16členná eliminace nejlepších těžkých vah

07.08.2012 v 19:28 | Autor: Roman Lukáč
Glory Grand Slam: 16členná eliminace nejlepších těžkých vah

Holandská kickboxerská organizace glory hodlá nasadit v konkurenčním boji s K-1 těžký kalibr. V prosinci zavítá do srdce Japonska, do Tokia, kde hodlá uspořádat turnaj s názvem Glory Grand Slam. Toho se zúčastní 16 vybraných bojovníků, kteří se mezi sebou utkají o jediného krále těžké váhy v kickboxerském ringu. Glory dnes zveřejnila 13 ze 16 jmen účastníků. Na turnaji nebudou chybět legendy jako Peter Aerts, Remy Bonjasky, Semmy Schilt a další.

 

Badr Hari čelí obvinění z pokusu o zabití!

29.07.2012 v 18:13 | Autor: Roman Lukáč
Badr Hari čelí obvinění z pokusu o zabití!

Marocká ikona K-1 má znovu problémy se zákonem. A tentokrát opravdu veliké. Zahraniční média přinášela v uplynulém týdnu nejrůznější zprávy, o tom co se vlastně v Amsterdamu stalo a jakou roli v tom sehrál sám Badr Hari, který podle holandských médií nyní čelí obvinění z pokusu o neúmyslné zabití.

 

Novinky a poslední zprávy kolem K-1!

17.07.2012 v 20:38 | Autor: Roman Lukáč
Novinky a poslední zprávy kolem K-1!

Jak jsme vás informovali, spolupráce mezi novou K-1 a holandskou It´s showtime skončila. Novým majitelem It´s showtime se nyní stala konkurenční organizace Glory. Simon Rutz, bývalý prezident It´s showtime v otevřeném dopise pak napadl novou K-1 a uvedl, že dluží prakticky všem bojovníkům a pořadatelům úvodního turnaje ve Španělsku na konci května. (celá zpráva) Zdálo se, že je vše jasné, K-1 je definitivně u konce. Jenže, všechno je možná úplně jinak...

 

Mirko Crocop: "Jsem připravený na zápas, snad K-1 bude!"

07.07.2012 v 00:09 | Autor: Roman Lukáč
Mirko Crocop: "Jsem připravený na zápas, snad K-1 bude!"Mirko Crocop: "Jsem připravený na zápas, snad K-1 bude!"

Chorvatská legenda bojových sportů Mirko "Cro cop" Filipovič se po ukončení angažmá v UFC, které znamenalo konec jeho kariéry v MMA, úspěšně znovu adaptoval na kickboxerských ring a vyhrál oba zápasy, ke kterým nastoupil. Nejdříve v březnu na domácí půdě v Záhřebu vybodoval dalšího veterána K-1 Raye Sefa a na konci května pak vstoupil do obnovené soutěže K-1 soubojem proti španělskému bojovníkovi Lorenu Javieru Jorgeovi, kterého porazil TKO ve 2. kole. 

 

K-1 se opět topí v dluzích, Glory chystá světový monopol

02.07.2012 v 15:18 | Autor: Roman Lukáč
K-1 se opět topí v dluzích, Glory chystá světový monopol

Sobotní turnaj It´s showtime v Belgii přinesl poměrně nečekanou zprávu. Holandská show It´s showtime končí a její pomyslné žezlo přebírá konkurenční holandská organizace Glory World Series, která soutěž koupila. It´s showtime byla jednou z největších kickboxerských show na světě a po bankrotu K-1 v roce 2011 dokonce hlavní. Co stojí v pozadí odkupu? Jaké byly důvody prodeje?

 

Remy Bonjasky se vrací do ringu, podepsal s Glory!

15.06.2012 v 17:09 | Autor: Roman Lukáč
Remy Bonjasky se vrací do ringu, podepsal s Glory!

Ačkoliv se o návratu trojnásobného vítěze K-1 Remyho Bonjaskyho mluvilo již před několika měsíci, pravdou je, že ani nová K-1 ani organizace Glory tehdy nedovedly jednání s holandským bojovníkem se surinamskými kořeny až k finálnímu podpisu smlouvy. Povedlo se to až nyní organizaci Glory, která přivede Bonjaskyho po dvou letech zpátky do ringu.

 

Jan Soukup si otevřel v Praze vlastní gym K-1 a kyokushin karate!

03.06.2012 v 13:29 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Jan Soukup si otevřel v Praze vlastní gym K-1 a kyokushin karate!

Dne 21.5. otevřel vicemistr světa v Kyokushin karate a závodník K-1, Jan Soukup svůj gym, ve kterém bude vyučovat K-1 (Thaiboxing) a Kyokushin karate. Gym se nachází na Praze 6, v ulici Na Rozdílu 1 (v objektu HC Hvězda Praha). Součástí gymu je také nekuřácký sport bar, solárium a menší sál, ve kterém probíhají tréninky Pump FX, trampolínky a pilates. Je zde možnost volného vstupu do obou sálů – větší vybaven tatami a boxovacími pytli. Možnost pronájmu celých sálů během volných hodin.

 

Daniel Ghita: "Z Hariho nemám strách, brzy se s ním utkám."

02.06.2012 v 09:18 | Autor: Roman Lukáč
Daniel Ghita: "Z Hariho nemám strách, brzy se s ním utkám."

Jednatřicetiletý rumunský bojovník Daniel Ghita je momentálně ve vrcholné formě. V letošním roce nastoupil už ke 4 zápasům a všechny vyhrál před limitem. Postupně vyřídil Hesdyho Gergese, Sergeje Lasčenka, Briana Douwese a Wendella Rochea. Na konci června jej čeká další zápas v Belgii proti německému bijci Fredericku Sinistrovi.

 

Aréna Team X CUP v Brně nabídl rekordních 72 zápasů!

20.05.2012 v 10:02 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Aréna Team X CUP v Brně nabídl rekordních 72 zápasů!

V sobotu 19. května se uskutečnil již 16. ročník turnaje určného pro začínající bojovníky zvaný ARENA TEAM X CUP. Amatérský turnaj, která dává mladým bojovníkům do 5 zápasů na kontě možnost nasbírat další zápasové zkušenosti, se díky dlouholeté tradici stal hojně navštěvovanou akcí a letošní ročník nebyl vyjímkou.

 

Gokhan Saki: „K-1 má přednost před profiboxem.“

03.05.2012 v 18:49 | Autor: Roman Lukáč
Gokhan Saki: „K-1 má přednost před profiboxem.“

Známý turecký bojovník žijící a trénující v Holandsku Gokhan Saki se na konci ledna zúčastnil předčasného loučení Badra Hariho s K-1 jako jeho poslední soupeř. Rozlučkový zápas ovšem nedopadl podle jeho představ a prohrál KO v 1. kole po 3 knockdownech v krátkém časovém sledu. Stejně jako Hari i on loni ohlásil plánovaný odchod do profiboxu. Nic konkrétního však ke svým plánům neprozradil. Nyní s obnovením K-1 a založením nové organizace Glory hlásí: „Profibox počká, prioritou je K-1.“

 
[61 - 70 / 103]   první stránka předchozí stránka 5 | 6 | 7 | 8 | 9 další stránka poslední stránka