přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - K-1

Odložené K-1 WGP Final 2012 - rozlosování pyramidy

22.02.2013 v 09:17 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Odložené K-1 WGP Final 2012 - rozlosování pyramidy

Odložené finále K-1 pro rok 2012, které proběhne v náhradním termínu 15. března v chorvatské metropoli a domovině jednoho z účastníků Mikra Filipoviče, v Záhřeb,u dostálo v uplynulých dnech několika změn. Tou největší je ohlášená účast marockého bojovníka Badra Hariho, který byl teprve před nedávnem propuštěn z vazby. Ve finálové pyramidě K-1 WGP zaskočí za Australana Bena Edwardse. Nově se v pyramidě představí také ukrajinský bijec Pavel Zhuravlev, který nahradí japonského bojovníka Makata Ueharu.

 

Tomáš Hron vs. Stefan Leko na Time of Gladiators v Brně

18.02.2013 v 09:42 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Tomáš Hron vs. Stefan Leko na Time of Gladiators v Brně

Ze všech velkých bitev ty na domácí půdě mají vždycky výjimečné místo v srdcích bojovníků. Na domácích zápasech před domácím publikem, rodinou, přáteli a fanoušky, kteří dokážou vytvořit jedinečnou atmosféru, je vždy něco emotivního, elektrizujícího a motivujícího. Sdílet radost z vítězství s vyprodanou arénou je pocit, který se nesmazatelně vryje do paměti každému, kdo měl to štěstí. Obzvláště pak velkým patriotům jako je Tomáš Hron.  Už je tomu více než 3 roky co naposledy doma, v Brně, v Boby centru vstoupil mezi 16 provazů. Ti, kteří ten večer zažili, ale určitě nezapomněli.

 

Alpine logistic liga K-1 - šance pro začátenčíky i pokročilé bojovníky

09.02.2013 v 11:24 | Autor: Jirka Špaček
Alpine logistic liga K-1 - šance pro začátenčíky i pokročilé bojovníky

Minulou sobotu bylo odstartováno 1.kolo Alpine logistik liga K-1 pod záštinou organize Českého svazu full contactu a ostatních bojových umění (ČSFu). Na mé otázky ohledně nové soutěže odpovídala za ČSFu Alena Holá, která je členkou VV a prezidentka profi sekce kickboxu.

 

Badr Hari zpátky ve vazbě, shodil údajně 23 kg

13.12.2012 v 12:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Badr Hari zpátky ve vazbě, shodil údajně 23 kg

Zhruba měsíc si marocký bojovník K-1 žijící v Holandsku Badr Hari užíval svobody a už je zase zpátky za mřížemi. Jak jsme vás informovali, v pátek 9. listopadu byl Hari po několika měsících konečně propuštěn na svobodu, ačkoliv se jedná pouze o propuštění z vazby, zatímco jeho případ se vyšetřuje dál a brzy se již dostane k soudnímu projednání. Jeho propuštění z vazby bylo ovšem podmíněno několika podmínkami. Hari měl zákaz jakýmkoliv způsobem kontaktovat poškozené či svědky a také měl zákaz vstupu do restaurací, klubů, barů, atd. Hari porušil oba zákazy, když kontaktoval svědky a byl také viděn v restauraci.

 

Pěsti v Praze: Tvrďáci v oblecích zvou do Lucerny

13.12.2012 v 12:12 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Pěsti v Praze: Tvrďáci v oblecích zvou do Lucerny

Den před koncem letošního roku vyroste v jedinečných kulisích pražského sálu Lucerna boxerský ring, v němž se představí domácí i zahraniční hvězdy thaiboxu a K-1 zápasu. Loni před vyprodanou Lucernou vybojoval Ondřej Hutník velké vítězství v závěrečné vyřazovací pyramidě thajské reality show Enfusion. Nyní se vrátí zpátky na místo činu. Jeho neporazitelnost, která trvá od dubna roku 2008, zatím nikdo nepřerušil, v Lucerně jej ale bude čekat další těžký test v podobě top soupeře ze zahraničí.

 

Glory Grand Slam - rozlosování zápasových dvojic

22.11.2012 v 11:27 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory Grand Slam - rozlosování zápasových dvojic

Letošní vrchol ve světě K-1, očekávaný turnaj Grand Slam Glory 16 nejlepších K-1 bojovníků těžké váhy byl přesunut až na samotný závěr letošního roku, 31. prosinec. O silvestrovské pondělí proběhne v japonské Saitama Super Aréně v Tokiu boj o krále ringu K-1. Finále původní soutěže K-1 proběhne o 5 dní dříve, na druhý svátek vánoční v newyorské Madison Square Garden. V úterý proběhlo v Tokiu rozlosování osmifinálových dvojic pro závěrečný turnaj Glory.

 

Giorgio Petrosyan ovládl Řím, zůstává králem lehkých vah

04.11.2012 v 12:10 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Giorgio Petrosyan ovládl Řím, zůstává králem lehkých vah

Včera večer hostil Řím třetí turnaj nové série v produkci holandské kickboxerské organizace Glory. Do italské metropole se sjelo několik světových es, které se mezi sebou utkaly v osmičlenné vyřazovací pyramidě o celkové vítězství a odměnu 300.000 dolarů. Jedním z hlavních favoritů byl domácí bojovník arménského původu Giorgio Petrosyan, vítěz posledních dvou ročníků K-1 MAX z let 2009 a 2010, který v 75 profizápasech prohrál pouze jednou před 5 lety.

 

Tomáš Hron, Petr Vondráček a Roman Kleibl na finále Super Kombat WGP

30.10.2012 v 09:41 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Tomáš Hron, Petr Vondráček a Roman Kleibl na finále Super Kombat WGP

Brněnský bojovník K-1 Tomáš Hron byl jednou z českých hvězd slovenského galavečera Noc Bojovnikov, který proběhl o uplynulém víkendu v Nitře. V jednom z hlavních zápasů se tam podruhé v kariéře střetl s bývalou běloruskou hvězdou K-1 a bývalým mistrem světa v thajském boxu Alexejem Ignahovem. Před dvěma lety se s ním utkal na turnaji It´s showtime v řeckých Aténách. Tehdy zvítězil ve vyrovnaném duelu díky větší aktivitě a přesnějším úderům 4-1 na body. V sobotním odvetném utkání dokázal vyhrát podruhé.

 

Badrovi Harimu hrozí až 10 let vězení

27.10.2012 v 10:35 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Badrovi Harimu hrozí až 10 let vězení

Sedmadvacetiletý marocký bouřlivák a někdejší ikona japonské K-1 Badr Hari obdržel v týdnu do vazební cely, kde pobývá už od konce července, žalobu, ze které se bude muset zodpovídat před soudem. V případě nejvyššího z možných trestů je možné, že už se nikdy do ringu nepodívá a pohřbí svůj talent za zdmi jedné z holandských věznic. Hrozí mu až 10 let vězení!

 

Mirko Crocop: V UFC jsem trpěl psychickou bariérou

22.10.2012 v 20:24 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Mirko Crocop: V UFC jsem trpěl psychickou bariérouMirko Crocop: V UFC jsem trpěl psychickou bariérou

Osmatřicetiletý Mirko "Cro cop" Filipovič má za sebou úspěšnou kvalifikaci do velkého finále K-1, osmičlenné vyřazovací pyramidy, která letos proběhne o druhém svátku vánočním v Madsion Square Garden, v New Yorku (USA). Chorvatský veterán si ve svém třetím letošním K-1 zápase poradil s Američanem Randym Blakem, kterého porazil těsně 2-1 na body. Do velkého finále stand-upové soutěže se podívá po 12 letech. Naposledy, v roce 2000, atakoval titul šampióna K-1, ve finálovém souboji ale podlehl Ernesto Hoostovi z Holandska.

 
[51 - 60 / 103]   první stránka předchozí stránka 4 | 5 | 6 | 7 | 8 další stránka poslední stránka